الهامی:

80 درصد تیم خودرا حفظ کردیم

80 درصد تیم خودرا حفظ کردیم

بازی فوتبال: سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران می گوید این تیم ثبات خوبی داشتیم و کسانی که جذب شدند، بازیکنان بزرگی هستند.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، ساکت الهامی عصر دوشنبه در نشست خبری قبل از دیدار تیمش برابر فجر شهید سپاسی شیراز اظهار نمود: خوشحالیم که لیگ برتر آغاز می شود. پیش از هر چیز به تیم فجر سپاسی تبریک می گویم که از منطقه فارس در لیگ برتر حضور دارد. این تیم چند سالی به نا حق در لیگ برتر حاضر نبودند.
وی اضافه کرد: فردا بازی سختی برای هر دو تیم است. تیم ها ناشناخته تر هستند و از سویی فجرسپاسی فصل قبل در لیگ برتر نبود. باتوجه به اینکه هفته اول است، همه تیم ها به این امید دارند که روز اول استارت خوبی بزنند. ما نسبت به فصل قبل ۸۰ درصد تیم را حفظ کردیم و امیدوار هستم فردا بازی خوبی را شاهد باشیم و بازی باکیفیت ارائه بدهیم و به خواسته های خودمان برسیم.
او درباره نقل وانتقالات نساجی هم اظهار داشت: ما جز تیم هایی هستیم که ثبات خوبی داشتیم و کسانی که جذب شدند، بازیکنان بزرگی هستند و تیم باکیفیتی داریم و جز تیم هایی خواهیم بود که هواداران راضی باشند. اساسا دو و یا سه سهمیه در فهرست جا داریم اما فکر می کنم تیم کاملی داریم. در هفته اول کسی فکر نمی کند حریف تیم ساده است و همیشه بازی های اول دشوار است. فجر بسیار تیم گردن کلفتی است و ما به دنبال این هستیم به آن چیزی که می خواهیم برسیم.
او درباره بازی تیمش در ورزشگاه شهدای ساری هم اظهار داشت: نمی خواهم درباره این مساله صحبت کنم اما اگر بخواهم درباره ورزشگاه وطنی صحبت کنم، پر از غم است. خانه ما ورزشگاه وطنی است و ناراحتم که در ورزشگاه خودمان نمی توانیم بازی نماییم.
به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، نساجی روز سه شنبه ساعت ۱۶ در ورزشگاه شهدای ساری میزبان فجرسپاسی است.
منبع:

1400/07/27
10:22:07
5.0 / 5
271
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , سرمربی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری