مجید جلالی:

باید فضای تیم ملی را آرام نگه داریم

باید فضای تیم ملی را آرام نگه داریم

یک کارشناس فوتبال ایران می گوید خانواده فوتبال باید تلاش کند فضای تیم ملی را آرام نگه دارد.


مجید جلالی در گفتگو با ایسنا، درباره تساوی تیم ملی فوتبال ایران برابر کره جنوبی اظهارکرد: بازی خیلی بیش تر از اینکه ما انتظار داشته باشیم، سنگین شد. به لحاظ بازی هایی که در گذشت تیم ملی انجام داده بود، انتظار بازی بهتری از تیم ملی داشتیم اما کره ای ها با یک بازی فوق فیزیکی بسیاری از ارتباطات ما را قطع کردند.
او افزود: آن چیزی که سبب شد کره تا حدی از ما برتر باشند، اطلاعاتی بود که از بازی ما به دست آورده بودند. در بازی های بین المللی تیم ها می کوشند هزاران اطلاعات از تیم حریف به دست بیاورند و در تاکتیک خود به کار بگیرند. اگر به گلی که ما دریافت کردیم نگاه نماییم، این گل عینا مثل صحنه بازی با امارات و اخراج شجاع خلیل زاده بود که VAR آفساید اعلام نمود.
وی ادامه داد: کره ای ها در دیدار برابر ایران بهترین بازیکن خود یعنی سون را پشت محرمی بازی دادند که این نشان داد آنها با شناخت کامل به مصاف ما آمده بودند. با این وجود پس از اینکه ایران گل خورد، رفتار ذهنی بازیکنان تغییر نمود و تلاش کردند با یک شوق ویژه بازی کنند و موقعیت گل ایجاد کنند. به خاطر اینکه کره با یک هافبک دفاعی بازی می کرد، فرصت شوتزنی به بازیکان ایرانی رسید و توانستیم روی همین فرصت ها دو بار توپ را به تیرک دروازه کره بزنیم.
جلالی خاطرنشان کرد: در کل بازی خوبی را از تیم ملی ایران شاهد بودیم و بازیکنان تلاش زیادی انجام دادند. در این شرایط مهم ترین کاری که ما هواداران و خانواده فوتبال می توانیم انجام بدهیم این است که فضای تیم را آرام نگه داریم. هم اکنون میتوان درباره اشکالات ساعت ها صحبت کرد اما این ها موضوعی نیست که بتواند برای تیم ملی کمک باشد. تیم ملی تا این جا شرایط خوبی داشته و هم اکنون هم باید کمک نماییم فضای تیم ملی آرام باشد.
او هم چنین اظهار داشت: وقتی ما ناگهانی توپ را می گرفتیم کره ای ها یک هافبک دفاعی داشتند و همین سبب می شد مهاجمان ما فرصت شوت زنی به دست بیاورند. با این وجود روی شوت ها به گل نرسیدیم. نقطه قوت کره شناخت دقیق از تیم ما همینطور بازی فیزیکی این تیم بود. با این وجود بازی خوبی را از ایران شاهد بودیم. باتوجه به شرایط گروه، تساوی برابر کره هم برای ما بد نبود.
جلالی درباره فشار روی کادر فنی تیم ملی با وجود کسب بردهای پی در پی هم اظهار داشت: اینکه چرا روی کادر فنی فشار وجود دارد، علل خاصی دارد که نمی توانیم هم اکنون درباره آن علل صحبت نماییم. ما بعنوان کسانی که تیم ملی را دوست داریم، بهترین کمکی که می توانیم انجام بدهیم این است که فضای تیم ملی را آرام نگه داریم.
او در آخر در پاسخ به این پرسش که آیا تیم ملی در دو بازی ماه آینده خود برابر لبنان و سوریه می تواند روند بردهای خویش را ادامه دهد یا خیر؟ اظهار داشت: بطور قطع می گویم می توانیم روند این بردها را ادامه بدهیم اما ما باید فضای تیم را آرام نگه داریم. ما می توانیم در دو بازی آینده ۶ امتیاز به دست بیاوریم و این قابلیت را داریم.
منبع:

1400/07/21
10:39:20
5.0 / 5
84
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری