یاوری:

سپاهان خدمت بزرگی به پرسپولیس کرد

سپاهان خدمت بزرگی به پرسپولیس کرد

به گزارش بازی فوتبال یک کارشناس فوتبال اظهار داشت: کورس قهرمانی در لیگ پیش رو گسترده تر است و این کورس دیگر دو جانبه نیست.محمد یاوری در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت سپاهان در پیش فصل لیگ بیست و یکم اظهار نمود: سپاهان جزو معدود تیم های لیگ است که باتوجه به برنامه هایش یارگیری کرد و فقط به دنبال جذب بازیکن مطرح نبودند. باشگاه بازیکنانش را باتوجه به تصمیمات محرم نویدکیا جذب کرد و در بعضی از پست هایی که کمبود داشت بازیکنان خوبی به تیم آمدند. بازیکنان خوبی که از دست دادند به خارج از کشور رفتند و دیگر بازیکنانی هم که جدا شدند، کمتر استفاده می شدند. می دانم با تیز هوشی محرم نویدکیا و کادرمربی گری اش یک برنامه ریزی خوب در طول فصل انجام می دهند و مدیریت خوب باشگاه هم پشتیبان تیم است.

او درباره دیدار دو دوستانه سپاهان و پرسپولیس که با برتری سه بر یک پرسپولیسی ها یه اختتام رسید، عنوان کرد: با برگزاری بازی دوستانه، سپاهان خدمت بزرگی به پرسپولیس کرد چون این بازی برای پرسپولیس مفید بود و با هر تیمی بازی می کرد، این حساسیت را به همراه نداشت اما در کل نمی گردد روی بازی های تدارکاتی حساب باز کرد. کورس قهرمانی در لیگ پیش رو گسترده تر است و با شرایط استقلال و رفع مشکلات شان این تیم هم مطرح است و این کورس دیگر دو جانبه نیست و سه جانبه است اما هر چه که نگاه می کنم میبینم شانس سپاهان از دو تیم دیگر بیشتر است.

پیشکسوت فوتبال اصفهان در ارتباط با تغییرات متوالی در ذوب آهن اظهار داشت: مدیرعامل کارخانه در تصمیم گیری ها بیشتر تعیین کننده است و تصمیمات در جای دیگر گرفته می شود. البته تارتار مربی جوان و خوبی است و هر جا هم بود موثر عمل کرد اما متاسفانه در این چند سال هواداران ذوب آهن استرس دارند که تیم در لیگ می ماند یا خیر. ذوب آهن لیاقتش بالا تر از این است که درگیر افتادن یا ماندن باشد اما متاسفانه تصمیماتی که گرفته اند این مشکلات را ایجاد کرده است. بازیکنانی که امسال جذب شده شاید باکیفیت باشند اما ناشناخته اند و شاید انتخاب های بهتری می توانستند داشته باشند.

او افزود: فکر می کنم تارتار چند هفته اول را از دست بدهد تا این تیم درست شود. آنها حالا مشکل گلزنی دارند و تیمی که نتواند گل زند، هر چه بیشتر می گذرد روحیه اش پایین می آید و باید حتما گلزن داشته باشند. قاسم حدادی فر را هم که کنار گذاشتند، یک وزنه روحی را از دست دادند. هواداران بسیار روی حدادی فر حساس هستند و اینجا سیاست آقای تارتار تغییر نمود. کنار گذاشتن قاسم حدادی فر ریسک بزرگی است و ممکنست تیم در مقابل هواداران شکننده شود چون هواداران از این مساله ناراحت هستند و اگر دو باخت هم بدهند دیگر حوصله نمی کنند. این شرایط ذوب آهن را شکننده می کند.

این کارشناس فوتبال درباره بازی تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی اظهار داشت: نزدیک به جام جهانی هستیم و بسیار زیر ذره بین هستیم. برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم که در بازی سه شنبه پیروز شوند اما فقط به جام جهانی رفتن مهم نیست و ساختارسازی مهم تر است. این تیم ملی همان تیم ملی ویلموتس است که پر از بی انگیزگی بود اما حالا داریم میبینیم که تیم خوب است و همه بازیکنان با هم ارتباط خوبی دارند. مربی ما هم در این سطح بی ادعا است و می تواند موفق باشد.

او در آخر افزود: البته برای جام جهانی می توانیم یک مربی به روزتر و سطح بالاتر داشته باشیم اما فعلا اسکوچیچ تیم را خوب جمع و جور کرده است. کره نسبت به قبل ضعیف تر است و به نظرم ما در آزادی می توانیم این تیم را شکست دهیم. تنها دلواپسی ام حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی است که از آنها خواهش دارم رعایت نمایند تا اتفاقی برای ما نیفتد و خدایی ناکرده محروم نشویم.
1400/07/19
10:25:16
5.0 / 5
98
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری