صدری:

اگر با کالدرون تعامل می شد کار به اینجا نمی کشید

اگر با کالدرون تعامل می شد کار به اینجا نمی کشید

به گزارش بازی فوتبال سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: با یک تعامل جدی با کالدرون کار به اینجا نمی کشید و نمی دانم چرا مسؤلان وقت این کار را نکردند.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، مجید صدری درباره جدایی سمیعی و حضورش در سمت سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس اظهار نمود: آقای سمیعی یار بسیار خوبی برای ما بود و زحمت های زیادی کشید اما به دلیل مسائل شخصی تصمیم گرفت از تیم جدا شود. با وجود جلسات مختلف و اصرار آقای سجادی اما آقای سمیعی ادامه همکاری را صلاح ندانست و باشگاه را ترک کرد. به دلیل شرایط خاص باشگاه، هیات مدیره جلسه گذاشت و تصمیم گرفت فعلاً من سرپرست باشگاه باشم تا مدیرعامل جدید انتخاب گردد.

او افزود: از آقای سجادی تشکر می کنم که برای نخستین بار بود که به تصمیم هیات مدیره اعتماد شد. فعلاً به علت بازی های حساس و بحث لیگ قهرمانان آسیا تلاش همه این است که در تیم آرامش باشد و ان شاءالله پس از آن تغییرات انجام می شود. هیات مدیره یک نفر را کم دارد اما ترجیح می دهیم با همین چهار نفر کار نماییم.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت تیم اظهار داشت: با نظر آقای گل محمدی که زحمات زیادی برای تیم کشید، دو بازی تدارکاتی پیش رو داریم که بتوانیم با آمادگی به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا برویم. طبق برنامه ی گل محمدی بازیکنان مدنظرش را جذب کردیم. فعلاً بنا نداریم بازیکن خارجی جذب نماییم و به خاطر کالدرون پنجره ما بسته است اما تیم ما آماده است.

او درباره وضعیت بدهی باشگاه پرسپولیس به کالدرون بیان نمود: متاسفانه با وجود این که از ورزش بعنوان نماد صلح یاد می شود اما به خاطر تحریم ها اجازه نمی دهند طلب ما از پاداش لیگ قهرمانان آسیا وارد ایران شود. نامه های گوناگونی به فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا فرستادیم و به آنها گفتیم که این طلب را مستقیما به کالدرون بدهند. جدیدا به شیخ سلمان نامه زدیم و امیدوارم بتوانیم نتیجه بگیریم.

صدری افزود: سه میلیون و ۴۰۰ هزار دلار طلب داریم و نامه زدیم که اجازه دهید و این پول را به حساب آقای کالدرون و دستیارانش بریزید اما گفتند ما در مسائل داخلی شما دخالت نمی نماییم. همیشه بر این باورند که ورزش نماد صلح و دوستی است اما این گونه برخورد می کنند. امیدوارم این مشکل حل شود. مسئله بودیمیر هم به همین شکل بود که خداراشکر حل شد. بدهکاری ما به کالدرون حدود ۷۰۰ هزار یورو بود. من یک مرتبه با کالدرون صحبت کردم و به نظرم با یک تعامل جدی دیگر کار به اینجا نمی کشید و نمی دانم چرا مسؤلان وقت این کار را نکردند. این بدهکاری ها برای ما نیست اما مجبوریم آنها را پرداخت نماییم. اگر بدهی نداشتیم خیلی بهتر می توانستیم کار را پیش ببریم.

او درباره اتمام کار با کارگزار فصل گذشته باشگاه هم اظهار داشت: کارگزار با ما قرارداد سه ساله داشت و دو سال دیگر باید ادامه می داد اما رقم ما با رقم پیشنهادی آنها متفاوت بود. البته تعهدات فصل قبل را کامل انجام دادند اما تنها راه ما این بود که به صورت مسالمت آمیز توافق نماییم که پس از مصوب شدن در هیات مدیره این کار انجام شد. برای کارگزار جدید پرسپولیس مزایده انجام خواهیم داد، کارشناس رسمی داریم و برپایه مسائل مختلف قیمت پایه را اعلام می نماییم.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس درباره پرداختی به اعضای تیم هم بیان نمود: از فصل گذشته درصدی باقی مانده و داریم تلاش می نماییم مانده قرارداد و پاداش ها را پرداخت نماییم که با آسودگی خاطر کار را دنبال نماییم. می خواهیم برای فصل جدید در زمان های مقرر پرداخت داشته باشیم که دیگر مسائل فصل گذشته به وجود نیاید. با وجود کالدرون و همه بدهی های فصل های گذشته شرایط سختی در باشگاه به وجود آمد که با درایت هیات مدیره و آقای سمیعی حل شد. این موفقیت به خاطر تلاش دسته جمعی و صبر اعضای تیم بود که نگذاشتند رسانه ای شود. آنها با غیرت و مردانگی برخورد و بازی کردند که در نهایت در عملکردشان موفق هم بودند.

صدری درباره آخرین وضعیت ابراهیم شکوری اظهار داشت: او سرباز است و درحال گذراندن سربازی اش است اما بعد از اتمام آن در خدمتش خواهیم بود.

او در انتها درباره تعامل با تیم ملی اظهار داشت: بنای ما بر این است که تعامل داشته باشیم و به تیم ملی کمک می نماییم. از آقای گل محمدی خواستیم که آقای باقری و آقای خانبان و بازیکنان را به تیم ملی بدهیم. در انتها باید بگویم که می خواهیم در دوره جدید زیرساخت های باشگاه را به شکلی برنامه ریزی نماییم که این گونه درگیر مسائل مالی نشویم. داریم کار می نماییم تا درآمدزایی نماییم و جا دارد از اینجا از همه هواداران و همینطور کادر فنی و هیات مدیره که در این زمان تلاش شبانه روزی کردند، تشکر کنم.

منبع:

1400/06/30
08:36:20
5.0 / 5
611
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری