در گزارش بازی فوتبال عنوان شد

پیروزی پرسپولیس با اهمیت تر از بازی زیبا بود

پیروزی پرسپولیس با اهمیت تر از بازی زیبا بود

به گزارش بازی فوتبال پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به برد یک بر صفر این تیم مقابل استقلال تاجیکستان اظهار داشت: بازی سختی برای پرسپولیس بود اما مهم تر از بازی زیبا رسیدن به مرحله بعد بود.مرتضی فنونی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره برد یک بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: باید شرایط دو تیم را در نظر گرفت و سپس درباره جزییات نتیجه صحبت کرد. پرسپولیس به علت دوری از رقابت های داخلی و همین طور بازی در چمن مصنوعی و جو ورزشگاه حریف، شرایط سختی را تجربه نمود.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره این نتیجه اضافه کرد: با چنین شرایطی کسب پیروزی مهم تر از هر اتفاق دیگری بود. هیچ هواداری بدش نمی آید تیمش با قدرت و زدن چند گل به مرحله بعد صعود کند اما من فکر می کنم پرسپولیس هوشمندانه و با مدیریت در بیشتر دقایق بازی به برد رسید.
وی درباره عملکرد شاگردان یحیی گل محمدی اشاره کرد: به هر حال چند بازیکن جدیدالورود به تیم آمده اند. رضا اسدی در میانه میدان به جهت اینکه چشم بسته هم تیمی هایش را پیدا کند نیاز به زمان دارد. او اگر بتواند هرچه سریعتر خودش را با بازی در پیراهن پرسپولیس تنظیم کند تأثیر زیادی هم در بازی تیم خواهد داشت. فکر می کنم خط دفاعی هم با وجود این که مدت ها کنار هم بوده اند اما فشار زیادی را در بازی با استقلال تاجیکستان تجربه کردند اما موفق بودند.

فنونی زاده درباره حذف دو تیم استقلال و تراکتور از لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ آسیا اشاره کرد: من خودم بعنوان یک ایرانی واقعاً دوست داشتم نماینده های بیشتری در مرحله بعدی بازی ها داشته باشیم. پرسپولیس سال هاست به تنهایی به مراحل بالاتر صعود می کند. امیدوار هستم برخی مشکلات مشخص و واضح که در نمایندگان باشگاهی ایران در آسیا وجود دارد برطرف شود تا فوتبال باشگاهی ایران جایگاه مناسبی پیدا کند.
وی درباره احتمال قهرمانی پرسپولیس در این رقابت ها تصریح کرد: خیلی زود است بازیکنان تیم را با جام قهرمانی تصور نماییم. آنچه موجب شد پرسپولیس در سالهای ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ به فینال برسد نگاه گام به گام آنها بود. این روند می تواند به پرسپولیس کمک ویژه کند تا بتواند در فینال حاضر شود.
فنونی زاده درباره برگزاری ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در کشور عربستان اشاره کرد: این که میزبان نیستیم اتفاق خوبی نیست. به هر حال بازیکنان در تهران آسان تر بازی می کنند و حالا باید خودشان را آماده آب و هوای عربستان کنند و مراقب هر حاشیه ای در آنجا باشند.منبع:

1400/06/24
20:53:02
5.0 / 5
215
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری