در گزارش بازی فوتبال عنوان شد:

استقلال در اولویت وزیر جدید باشد

استقلال در اولویت وزیر جدید باشد

به گزارش بازی فوتبال کارشناس فوتبال با اشاره به وضعیتی که تیم آبی پایتخت در هفته های پایانی لیگ برتر و دیدار فینال جام حذفی داشت اظهار داشت: این تیم نیاز به تغییر در مدیریت و هماهنگی بین مدیر و سرمربی دارد.محمد مومنی پیشکسوت آبی پوشان در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: دولت محترم باید در اسرع وقت تکلیف مدیریت استقلال را مشخص نماید. منظورم از مشخص کردن وضعیت، تغییر در مدیریت است. تغییر در مدیریت استقلال الزامی و الزامی است و حساسیت این مساله آنقدر زیاد است که من با کمی اغراق می گویم حتی پیش از مشخص شدن وزیر بعدی باید این اتفاق بیفتد.
وی افزود: البته این مساله که شدنی نیست و من تنها برای روشن شدن حساسیت این مثال را زدم. اما واقعیت این است وزیر جدید ورزش باید تغییر در مدیریت استقلال را اولویت ستاره دار خود بداند. هواداران استقلال چند میلیون هستند و یکی از مهم ترین تشکل های کشور به حساب می آیند. آنها باید تغییر در دولت را احساس کنند.
مومنی اظهار داشت: مدیریت فعلی بر هم زننده وحدت بین هواداران است؛ هوادارانی که جزئی از مردم ایران هستند. تصمیماتی که بر خلاف نظر میلیونها هوادار گرفته می شود، موجب بروز یکسری ناهنجاری ها در جامعه می شود که این نه صلاح ورزش است، نه به صلاح کشور، نه به صلاح دولت. برای همین تغییر مدیریت استقلال مهم ترین اتفاقی است که باید خیلی زود در زمینه ورزش روی دهد.
پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: شکاف عمیقی بین مدیریت باشگاه با هواداران، پیشکسوتان، بازیکنان و اعضای کادر فنی وجود دارد که این شکاف ترمیم شدنی نیست.
مومنی درباب مقایسه فکری و مجیدی در مدتی که هدایت استقلال را برعهده داشتند اظهار داشت: ضعف مشترک هر دو روی کادر فنی شان بود. فکری دستیارانی داشت که قادر به کمک کردن به او نبودند و مجیدی هم که اصلاً دستیار نداشت و تعداد اعضای کادر فنی اش کم بودند و همین تعداد کم هم یکی یکی جدا شدند. تفاوت فکری و مجیدی هم در محبوبیت نزد هواداران است. واقعیت این است که مردم مجیدی را خیلی بیشتر از فکری دوست دارند.
مدیر سابق آکادمی آبی پوشان درباب عملکرد ضعیف فنی استقلال در هفته های پایانی اظهار داشت: نمی گردد کتمان کرد که این تیم در هفته های آخر شاداب نبود و کیفیت فنی کارش پایین بود. مهم ترین عامل این مساله به عدم تمرکز فرهاد مجیدی باز می گردد. مجیدی در ماه های آخر هم مدیرعامل بود، هم مسئول مالی، هم مسئول تدارکات و هم مسئول سایر بخش های باشگاه. اینها موجب می شود که مربی تمرکز لازم را بر مسائل فنی نداشته باشد و برای همین کیفیت کار افت می کند.
وی اشاره کرد: در همین بازی آخر که فینال جام حذفی بود، تفاوت دو تیم در تمرکز سرمربیان بود. فولاد مدیرعاملی دارد به اسم سعید آذری که همه کار برای نکونام کرد تا او فقط به بازی فکر کند. اما مجیدی چه؟ بهتر است بگویم تفاوت استقلال و فولاد در فینال جام حذفی در مدیران دو باشگاه بود. آذری اجازه نمی دهد آب در دل نکونام تکان بخورد، اما مجیدی به همه چیز فکر می کند و کمی هم در کنار آن به مسائل فنی فکر می کند.
مهاجم اسبق آبی پوشان درباب هجمه ای که به فرشید اسماعیلی از طرف هواداران وارد می شود و او را متهم به گرفتن دو جام از استقلال می کنند خاطرنشان ساخت: اسماعیلی مگر دلش می خواست دو جام را از استقلال بگیرد؟ اتفاقاً به نظر من اسماعیلی یکی از بهترین های استقلال است که حالا دو پنالتی مهم را از دست داده است. از دست رفتن پنالتی های مهم از طرف بازیکنان بزرگ در دنیا بی سابقه نیست و نباید کاسه کوزه ها سر یک بازیکن شکسته شود. از نظر من اسماعیلی یکی از بازیکنانی است که باید برای تمدید قرارداد در اولویت گذاشته شود چون از بهترین و موثر ترین هافبک های این تیم در سال های اخیر است.


منبع:

1400/05/22
12:02:08
5.0 / 5
221
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری