واکنش طالب ریکانی به جریمه اش از طرف باشگاه

واکنش طالب ریکانی به جریمه اش از طرف باشگاه

خوزستان کاپیتان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به جریمه اش توسط باشگاه واکنش نشان داد.


طالب ریکانی طی نامه ای که به امضای مدیرعامل باشگاه به او ابلاغ گردیده است، با جریمه ۱۹ درصدی از مبلغ قرارداد خود روبه رو شده است. از این ۱۹ درصد، ۱۴ درصد آن به سبب استفاده نکردن از قلم بند و ۵ درصد آن نیز به سبب ترک اردوی تیم بوده است.
به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، ریکانی با به اشتراک گذاشتن موارد جریمه اش از طرف باشگاه، در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
"از امروز فقط با هوادارانی صحبت می کنم که حس می کنم واقعی و بدون ادا مالکان اصیل صنعت نفت هستند. پس از یک فصل مبارزه با محرومیت و محدودیت، پس از یک فصل خون جگر خوردن و پس از یک فصل سکوت در برخورد با بی مهری ها، جریمه شدن به خاطر قلم بند و... پاداش بنده بود در مقابل جواب نه دادن به پیشنهادهای مالی بالا و موقعیت های رفاهی بهتر.
منتی بر سر آبادان نیست و فرزند این شهر مخلص آبادان است تا ابد اما به دلم حق بدهید بشکند، به دلم حق بدهید شکسته شود وقتی تماشا می کند مدیریت باشگاه ۲۰۰ میلیون پاداشی که در ایام تنگ به هم تیمی هایم (با عشق) پرداخت کردم را ندید و اما در مقابل برخی قصورهای غیرعمد را اینطور چوب کرد و بر سرم زد.
امیدوارم پس از دیدن این نهایت کم لطفی، عزیزان هوادار از این برادر کوچک شان دلخوری نداشته باشند و بدانند که سرباز آبادان بودن برای من همیشه افتخار است، حتی اگر مجبور به کوچم کنند.
یا علی مدد"
به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، البته این نوع برخورد باشگاه تنها با طالب ریکانی نبوده است و باشگاه اهل شاخه را نیز ۲ درصد به خاطر عدم استفاده از قلم بند جریمه کرده است.
همین طور این نوع برخورد باشگاه با ریکانی، واکنش های متفاوتی بین جامعه فوتبال داشت؛ برخی پیشکسوتان اقدام باشگاه را تایید کردند و معتقدند که کاپیتان تیم با رعایت برخی اصول فوتبالی باید الگوی جوان های تیم باشد و برخی مانند پورموسوی سرمربی تیم نیز با انتشار پستی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام خطاب به ریکانی نوشت "طالب عزیز تو نماد غیرت و تعصب هستی. ما زحمات و تلاش تو را برای تیم شهرت فراموش نمی نماییم و جریمه تو یعنی گل به دروازه خودی زدن است. بجای اینکه به دنبال رفع مشکلات و پرداخت مطالبات شماها باشند به دنبال جریمه کردن هستند و چه زود آدم ها فراموشکار می شوند. آرپیجی زن ما در کنارت هستیم."1400/05/21
11:49:07
5.0 / 5
224
تگهای خبر: باشگاه , تیم , سرمربی , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری