پرسپولیس خشن شد!، پیکان تیم اخلاق

پرسپولیس خشن شد!، پیکان تیم اخلاق

به گزارش بازی فوتبال بعد از آخر لیگ بیستم، آمارها نشان داده است پرسپولیس دومین تیم خشن لیگ برتر از حیث دریافت کارت قرمز است و در مقابل استقلالی ها از حیث دریافت کارت زرد در رتبه چهارم قرار دارند.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، با اتمام لیگ بیستم، آمار و ارقام این فصل است مسابقات در بخش های مختلف بررسی می شود. نگاهی به کارت های زرد و قرمز خارج شده از جیب داوران نشان داده است پرسپولیس بعنوان قهرمان، یکی از خشن ترین تیم های فصل جاری بوده و بازیکنان این تیم در این فصل ۴ بار با کارت قرمز جریمه شده اند. این مورد در حالی است که پرسپولیسی ها صاحب یکی از آرام ترین کادر فنی های لیگ هستند و اخراج این تعداد بازیکن عجیب به نظر می آید.
اما خشن ترین تیم لیگ ذوب آهن است که در ایام پایانی بقا در لیگ برتر را جشن گرفت. ذوبی ها در این فصل ۵ بار کارت قرمز گرفتند و از این حیث بالاتر از پرسپولیس و صنعت نفت با ۴ کارت قرمز هستند.
جالب اینکه استقلال در زمره با اخلاق ترین تیم های لیگ در داخل زمین است. آبی ها با اینکه از حیث کارت زرد عملکرد خوبی نداشتند اما به همراه تیم های فولاد، تراکتور و نفت مسجد سلیمان فقط یک کارت قرمز را دیده اند.
جدول کارت قرمز
۱ – ذوب آهن – ۵ کارت قرمز
۲ – پرسپولیس – ۴ کارت قرمز
۲ – صنعت نفت آبادان – ۴ کارت قرمز
۴ – سپاهان – ۳ کارت قرمز
.
.
.
۱۶ – تراکتور – یک کارت قرمز
۱۶ – نفت مسجدسلیمان – یک کارت قرمز
۱۶ – فولاد – یک کارت قرمز
۱۶ – استقلال – یک کارت قرمز
* کارت زرد
در این بخش تراکتور صدرنشین است و بالاتر از سایر تیم ها در دریافت کارت زرد قرار گرفته است. پس از تراکتور با ۵۹ کارت زرد، فولاد، سپاهان و استقلال با ۵۷، ۵۶ و ۵۱ کارت زرد دیده می شوند.
پرسپولیس هر چقدر در بخش کارت قرمز کارنامه خوبی نداشت، از حیث دریافت کارت زرد وضعیت بهتری دارد و فقط ۴۲ کارت زرد را در این فصل دریافت کرده که جزو بهترین عملکردها به حساب می آید.
به صورت کلی پیکان بااخلاق ترین تیم لیگ بود. شاگردان تارتار در این فصل فقط ۳۹ کارت زرد و تنها ۲ کارت قرمز را دریافت نمودند تا بهترین تیم لیگ از این حیث محسوب شوند.
جدول کارت زرد
۱ – تراکتور – ۵۹ کارت زرد
۲ – فولاد – ۵۷ کارت زرد
۳ – سپاهان – ۵۶ کارت زرد
۴ – استقلال – ۵۱ کارت زرد
.
.
.
۱۳ – مس رفسنجان – ۴۱ کارت زرد
۱۴ – سایپا – ۴۰ کارت زرد
۱۶ – ماشین سازی ۳۹ کارت زرد
۱۶ – پیکان – ۳۹ کارت زرد1400/05/15
12:57:29
5.0 / 5
242
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پرسپولیس , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری