فیروزی:

نفت آبادان یکی از تیم های خوب لیگ بیستم بود

نفت آبادان یکی از تیم های خوب لیگ بیستم بود

به گزارش بازی فوتبال خوزستان مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اظهار داشت: به اعتقاد من در مجموع تیم صنعت نفت یکی از تیم های خوب لیگ بیستم بود، تیمی که بیشترین لطمه را از بی پولی،  محرومیت و مصدومیت و اتفاقات سهوی داوری و بدتر از همه شرایط کرونای کشور و همینطور چندین ماه قرار گرفتن در شرایط آب و هوایی غیرقابل تحمل، خورد اما پایانی خوب را برای هواداران خودش رقم زد.


علی فیروزی در گفت و گو با ایسنا، درباره عملکرد نفت آبادان در لیگ بیستم، اظهارکرد: بطور قطع بالا رفتن سطح انتظارات هواداران سبب لطمه و فشار بیشتر بر باشگاه و تیم می شود و همین اتفاق هم برای صنعت نفت در این فصل افتاد، آن جا که نتایج دور از انتظار تیم در نیم فصل اول طرفداران را به کسب سهمیه خیلی امیدوار کرد و دیگر هیچکس به کمتر از آن راضی نبود، بدون اینکه به مشکلات، چالش ها و پتانسیل واقعی تیم صنعت نفت توجه داشته باشند. از طرفی از آن جا که بازی ها بدون تماشاگر برگزار می شدند، تمام هجمه ها از راه فضای مجازی و شبکه های اجتماعی متوجه عملکرد تیم و بازیکنان می شد و بازیکنان را تحت استرس شدید قرار می داد.
وی بیان نمود: داستان در نتیجه گیری برای تیم های نفتی هر سال به همین شکل خواهد بود، چون که در لیگ حرفه ای دست وزارت خانه برای حمایت مالی کافی از این تیم ها بسته است و از سویی به علت مشکلات اقتصادی موجود مثل تورم و بالا رفتن هزینه های تیم داری و خرید بازیکن، بیشترین لطمه را همین تیم های نفتی می بینند. تصور کنید ارتشی تنها با سوار نظام و چند اسلحه بخواهد به جنگ ارتشی تا دندان مسلح و مجهز به پیشرفته ترین سلاح جنگی برود؛ چه اتفاقی رخ خواهد داد؟ به هر حال با تعیین بودجه های کمتر از ۵۰ میلیارد نمی گردد به رقابت با باشگاه هایی رفت که با ۲۵۰ میلیارد وارد رقابت می شوند.
مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اضافه کرد: راهکار عاقلانه برای چنین باشگاه هایی فعالیت حرفه ای بهتر در سطح آکادمی، پرورش بازیکن و داشتن یک تیم استعدادیابی خبره است. در غیر این صورت در بازار نقل و انتقالات منفعل خواهند بود.
وی ضمن اشاره به وضعیت اقتصادی کشور و تورم موجود و از سویی سیاستگذاری دولت در برابر تیم های دولتی مثل نفت آبادان و قطع حمایت های مالی وزارت نفت، اظهار داشت: در این شرایط برای صنعت نفت آبادان بعنوان محبوب ترین تیم جنوب کشور آینده خوبی نمی توان متصور بود. همین هم اکنون تیم های متمول لیگ برتر درحال جذب بازیکن باکیفیت و برنامه ریزی اردوهای آمادگی و برگزاری دیدارهای تدارکاتی هستند، در حالیکه باشگاه هایی مثل نفت آبادان نمی دانند که چگونه تیم را از فصلی به فصل بعد برسانند.
فیروزی اظهار داشت: با بررسی تمام جنبه ها و تحلیل و شناخت چالش های فصل قبل برای صنعت نفت آبادان، به اعتقاد من در مجموع تیم صنعت نفت یکی از تیم های خوب لیگ بیستم بود، تیمی که بیشترین لطمه را از بی پولی، محرومیت و مصدومیت و اتفاقات سهوی داوری و بدتر از همه شرایط کرونای کشور و همینطور چندین ماه قرار گرفتن در شرایط آب و هوایی غیرقابل تحمل، خورد اما پایانی خوب را برای هواداران خودش رقم زد. پایانی خوب از این نظر که علیرغم این همه مشکلات هیچگاه استرس سقوط را به هواداران خودش منتقل نکرد.
منبع:

1400/05/13
22:50:41
5.0 / 5
216
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری