آذری:

پیشنهاد به نکونام فرمالیته نبود

پیشنهاد به نکونام فرمالیته نبود

خوزستان مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان ضمن اشاره به نظر مثبت هیات مدیره به ادامه همکاری با جواد نکونام، اظهار داشت: پیشنهاد باشگاه به آقای نکونام نه فرمالیته و نه از روی دل سیری بوده است، بلکه کارمان را کلاسیک پیش برده ایم.


سعید آذری در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: خدا را شکر که این لیگ فرسایشی به اتمام رسید چونکه حدودا اتفاقاتی که در طول فصل بیستم برای ما رخ داد، عملکردمان را تحت الشعاع قرار داد. برای این فصل، جایگاه مان را بین چهار تیم اول مشخص کرده بودیم که این مهم تا روز آخر هم درحال رقم خوردن بود. البته با عنایت به هدف گذاری که انجام داده بودیم، در مسابقات جام حذفی از برنامه مان جلوتر هستیم.
فصل نسبتا خوبی را پشت سر گذاشتیم
وی افزود: لیگ، سال جاری فشرده تر و فرسایشی بود و سرمایه گذاری تیم ها هم متفاوت شد و در این شرایط هم متاسفانه فولاد در نیم فصل نتوانست تقویت شود که البته اگر هوش و ذکاوت من نبود، نمی توانستیم پنجره فولاد را باز نگه داریم و همین بازیکنان را هم در ابتدای فصل جذب نماییم. در مجموع می توانم بگویم سال نسبتا خوبی را پشت سر گذاشتیم و سال موفق هم زمانی برای ما رقم می خورد که ان شاءالله بتوانیم در جام حذفی، جام قهرمانی را بالای سر ببریم. کار دشوار می باشد اما بسیار امیدواریم. امیدوارم بازی با ملوان را با انگیزه پشت سر بگذاریم و فولاد برای نخستین بار راهی فینال جام حذفی شود و در گام دوم هم بتوانیم با نهایت تلاش، خودمان را به جام برسانیم.
هیات مدیره باشگاه با من هم تعارف ندارد
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره صحبت های جواد نکونام در نشست خبری پس از بازی با پدیده که عنوان نمود بود بعید می داند فصل بعد هم در فولاد باشد و پس از آن هم صحبت هایی عنوان شد که نکونام این طور برداشت کرده است که برنامه خواستن باشگاه از او فرمالیته بوده است، اظهار داشت: اصلا چنین چیزی درست نیست. من ۱۰ روز پیش نامه ای به آقای نکونام ارسال کردم که با او جلسه داشـته باشیم که این جلسه هم قبل از بازی با پدیده مشهد برگزار گردید. هم اکنون به جز باشگاه های تراکتور و گل گهر که سرمربیان خویش را برگزیده اند، باشگاه های دیگر فعلاً اقدامی نداشته اند، در حالیکه ما تابحال با آقای نکونام یک جلسه داشته ایم و قبل از آن هم خود هیات مدیره برای ادامه این همکاری جلسه تشکیل داده بودند و از نکونام برنامه خواستند. بحث فرمالیته بودن برنامه خواستن از نکونام بیشتر در فضای مجازی مطرح گردیده است، در حالیکه اعضای هیات مدیره باشگاه حتی با من که مدیرعامل باشگاه هستم، تعارف ندارند، ضمن اینکه به آقای نکونام نامه ای ارسال کرده ایم تا ان شاءالله فردا با وی باردیگر جلسه نهایی مذاکرات مان را برگزار نماییم که یا خود نکونام یا وکیل وی در جلسه حاضر خواهد شد.
پیشنهاد به نکونام فرمالیته نیست
وی با بیان اینکه نتیجه زحمات نکونام در باشگاه فولاد مشخص است، اضافه کرد: هیات مدیره از عملکرد وی راضی است و من را بعنوان نماینده تام الاختیار هیات مدیره مامور کرده اند که ان شاءالله فردا با خود آقای نکونام، وکیل یا نماینده قانونی اش جلسه داشته باشم و صحبت های نهایی را بشنویم. پس پیشنهاد ما به آقای نکونام نه فرمالیته و نه از روی دل سیری بوده است، بلکه کارمان را کلاسیک پیش برده ایم.
بسته باقی ماندن پنجره یکی از دغدغه های نکونام است
آذری تصریح کرد: آقای نکونام یک سری دل مشغولی ها دارد که شامل بسته بودن پنجره باشگاه فولاد است. به هر حال اگر ما خیلی بدبینانه به قضیه بسته بودن پنجره فولاد نگاه نماییم، چه دادگاه CAS رای بدهد یا ندهد، پنجره زمستانی فولاد باز خواهد شد و محرومیت باشگاه به پایان خواهد رسید اما معمولاً تیم های قدرتمند به صورتی حرکت می کنند که همان ابتدای فصل بتوانند یارهای خوب را جذب کنند که بسته باقی ماندن پنجره نقل و انتقالات تابستانه فولاد یکی از دغدغه های نکونام است، وگرنه هیات مدیره باشگاه مصر به ادامه همکاری با آقای نکونام است. به هر حال اگر فردا توافقات نهایی صورت بگیرد، کارهای نهایی تمدید قرارداد صورت خواهد گرفت.
حمایت شرکت فولاد از باشگاه بی نظیر بوده است
وی با تمجید از عملکرد شرکت فولاد در زمینه فراهم کردن شرایط لازم برای تیم، اضافه کرد: شرکت فولاد خوزستان هر کاری که توانسته برای باشگاه خود انجام داده است و ما هر حمایتی که لازم داشته ایم، شرکت دریغ نکرده است که این جای تقدیر و تشکر دارد. در بحث پشتیبانی، مالی و فرهنگی، شرکت فولاد و در راس آن آقای ابراهیمی مدیرعامل شرکت از هیچ تلاشی دریغ نکرده و هیچ زمانی پشتیبانی شرکت از تیم کم نشده است. امکان دارد من فردا روزی در باشگاه فولاد نباشم اما موظفم که بگویم حمایت شرکت از باشگاه بی نظیر بوده است و وظیفه دارم که از همه این دوستان تشکر کنم و امیدوارم برای اینکه باشگاه این سیر صعودی را ادامه دهد، این حمایت ها تداوم داشته باشد. به هر حال دل نگرانی بابت حمایت مجموعه از باشگاه و تیم وجود ندارد.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان تصریح کرد: به هر حال وظیفه باشگاه این است که ثبات نسبی خویش را حفظ کند که یک ضلع آن کادر فنی و یک ضلع آن خود باشگاه است که آن چه وظیفه ما است، برای حفظ کادر فنی روز دوشنبه انجام می دهیم. باید فردا مذاکرات لازم صورت بگیرد، ضمن اینکه رویکرد باشگاه و هیات مدیره حفظ آقای نکونام است. اینکه چه مذاکراتی در این نشست نهایی صورت گیرد، به حضور نماینده آقای نکونام برمی گردد.
خیلی از شیطنت ها همچنان ادامه دارد
وی در ادامه ضمن اشاره به تداوم برخی شیطنت ها، اظهار داشت: از تمام بازیکنانم تشکر می کنم در حد توان جنگیدند و خود آقای نکونام هم مبارزه کرد. فعلاً هم تمام تمرکزمان روی بازی این هفته با ملوان است. بالاخره بسیاری از شیطنت ها همچنان ادامه دارد و آقایانی که خودشان را عاشق این باشگاه نشان می دادند، چه از بازیکن گرفته و چه مربی سابق، به جای اینکه همراهی کنند متاسفانه اقدامات دیگری داشته اند. این نفرات فکر کنند نکونام و آذری هم از این باشگاه رفتند ولی اگر فردا روزی پنجره باشگاه باز شد و این بازیکنان خواستند به فولاد برگردند، بهتر است به تیمی بیایند که در باشگاه های آسیا حضور دارد یا تیمی که باید باردیگر برگردد و مسیرش را از نو شروع کند؟ برخی از نفرات کارهایی را انجام دادند که اصلا ضرورتی به انجام آن نبود. به هر حال باید این افراد دل شان برای فولاد بسوزد، نه اینکه تلاش کنند فولاد نتیجه نگیرد تا مثلاً سعید آذری از فولاد اخراج شود چونکه بعد می شود ذوب آهن اصفهان که متاسفانه بقای اش را به موفقیت تیم دیگری گره زد و حتی نتوانست از اعتبار خود در روز آخر مسابقات در خانه اش دفاع کند.
پیشکسوتان خوزستان در فضایی آرام و دوستانه کنار هم باشند
آذری اظهار داشت: مبحث خوشحال کننده برای من این است که هواداران فولاد در فوتبال صاحب نظر هستند و حقایق را دیدند و امیدوارم این همگرایی در انتها جام حذفی هم ادامه داشته باشد. من چه در این استان باشم، چه نباشم، می خواستم به همه یادآوری کنم که سرمربی یک تیم ستون خیمه یک باشگاه است و اگر فردا روزی آقای ایکس سرمربی تیم شد با چهار باخت او را بیرون نکنند و ثبات در دستور کار باشد. شاید این نتایج ایده آل خودمان هم نبود اما واقعا کار کردیم و تیمی بودیم که تا آخرین روز در لیگ برتر جنگیدیم. همینطور خواهشم از پیشکسوتان فوتبال خوزستان این است که چه ما این جا باشیم چه نباشیم، تلاش کنند در یک فضای آرام، متعادل و دوستانه کنار هم باشند و امیدوارم اختلافات ریشه ای که با یکدیگر دارند، برطرف شود. البته خود من از برخی پیشکسوت ها دعوت کردم که به باشگاه بیایند اما برخی حاضر نشدند که امیدوارم هیات فوتبال خوزستان بعنوان یک متولی، پیشکسوتان را دورهم جمع کند تا یک مرتبه دیگر توانمندی فوتبال خوزستان را به فوتبال مملکت دیکته نماییم. به هر حال نقدهایی هم به کار ما بود که برخی منصفانه و برخی هدف دار بود اما من در خوزستان از مردم، پیشکسوتان و رسانه ها چیزی جز انسانیت ندیدم.
وی افزود: متاسفانه حتی یکی از سایت های فوتبالی در روز بازی ما با پدیده یک شیطنت انجام داد و خبری را منتشر نمود که فولاد در پرونده بلبلی شکست خورده است که وقتی بررسی کردیم، متوجه شدیم یکسری آقایانی که قبلا تحت هر عنوانی در فولاد کار می کردند، پشت این قضیه بودند که این اوج بی انصافی و بی محبتی در حق تیمی بود که برای کسب سهمیه تلاش می کرد و این گوشه ای از شیطنت ها ضد فولاد است که البته تمام شان را مدیریت کرده ایم.
ممکن است فولاد آخرین خانه من برای مدیریت باشد
مدیرعامل باشگاه فولاد ضمن اشاره به نامهربانی هایی که در حق خودش هم شد، اظهار داشت: به همه آن هایی که گفتند آذری فولاد را پله ای قرار داده است که به استقلال برود یا برای خودش تبلیغ می کند که به ذوب آهن برود، می گویم که من طی دو سال قبل چنین پیشنهادهایی داشته ام و همین هم اکنون هم از یکی دو باشگاه پیشنهاد خوب دارم اما اگر قرار شد به علت مشکلات خانوادگی از فولاد جدا شوم، یا به صورت موقت یا دائمی از فوتبال خواهم رفت و کسی فکر نکند که من مصلحت اندیش نیستم چونکه برای باشگاهی که در آن فعالیت می کنم انرژی می گذارم. من از ۱۳ سالگی زندگی قهرمانی ورزشی ام آغاز شد و فرد زحمتکشی بوده ام و اگر فردا یا پس فردا فولاد من را نخواهد، به صورت موقت یا دائمی از فوتبال می روم و امکان دارد فولاد آخرین خانه من برای مدیریت در فوتبال باشد. به هر حال اگر از فولاد بروم مطمئن باشید که این باشگاه فعلاً آخرین پایگاه من است و مدتی از فوتبال خواهم رفت اما آرزو دارم با افتخار از فولاد بروم.1400/05/11
12:48:34
5.0 / 5
220
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری