برگزاری هفتمین كنفرانس پزشكی كنفدراسیون فوتبال آسیا در قطر

برگزاری هفتمین كنفرانس پزشكی كنفدراسیون فوتبال آسیا در قطر

بازی فوتبال: عضو کمیته پزشکی کنفدراسیون فوتبال آسیا از برگزاری هفتمین کنفرانس پزشکی کنفدراسیون فوتبال آسیا در سال جام جهانی، در کشور قطر از تاریخ 8 سپتامبر تا 10 سپتامبر 2022 آگاهی داد.توحید سیف برقی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: برنامه پزشکی فوتبال در هفتمین کنفرانس فوتبال بر روی موضوعات فوتبال زنان، جوانان، فوتبالیست های تفریحی در هر سنی و فوتبالیست هایی با نیازهای ویژه، تمرکز خواهدنمود. این برنامه شامل سخنرانی های اصلی، نشست های هم اندیشی، مقاله ها، پوستر و کارگاه های آموزشی بالینی است. همین طور برمبنای شرایط ویژه کرونائی در جهان، یکی از مطالب موردبحث در این کنفرانس، بازگشت به فوتبال با وجود همه گیری کرونا خواهد بود.

وی اضافه کرد: اساسا باتوجه به تجربیات جدید در وضعیت کرونا در فوتبال ایران، نمایندگان کشورمان همانند دوره قبل در چین در سال ۲۰۱۹، نقش به سزایی در ارائه تجربیات فوتبال ایران در پزشکی فوتبال خواهند داشت. از کلیه دانشگاهیان، کارشناسان و نخبگان کشور در زمینه های تخصصی مختلف دعوت می کنم که در این رویداد مهم که در سال جام جهانی برگزار می شود، مشارکت کنند.
سیف برقی اضافه کرد: پس از برگزاری موفقیت آمیز ششمین کنفرانس پزشکی کنفدراسیون فوتبال آسیا در چین و حضور بیش از ۱۰۰۰ نماینده از کشورهای مختلف، بعد از ارزیابی و بررسی کشورهای داوطلب جهت برگزاری این کنفرانس در کمیته پزشکی، نهایتاً کشور قطر بعنوان میزبان این رویداد مهم برگزیده شد.
متخصص پزشکی ورزشی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران اضافه کرد: با وجود امکانات معرفی شده مناسب جهت میزبانی توسط سایر کشورها همچون امارات متحده عربی، باتوجه به برگزاری مسابقات جام جهانی در قطر، میزبانی در اختیار شهر دوحه قرار گرفت.

در سال ۲۰۱۹، ایران بیش از ۲۰ مقاله بصورت سخنرانی و پوستر در این کنفرانس ارائه کرد.

منبع:

1400/05/06
23:07:54
5.0 / 5
180
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری