بدترین نشست های خبری دنیا!

بدترین نشست های خبری دنیا!

بازی فوتبال: بدون تردید باید گفت فوتبال ایران در بحث مصاحبه های پس از بازی مربیان، همچون بدترین و غیرحرفه ای ترین کشورهای جهان است. در این جلسه ها چیزهایی می بینیم و می شنویم که اصلا تعجب آور است. حمله به داوری که متاع رایج بازار است. انتقاد از بازی تیم حریف و از سیاست گذاری و برنامه ریزی مسئولان هم سر جای خودش. غیر از اینها اما گاهی حاشیه هایی داریم که مخاطب را شوکه می کند.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: «لطفا از تیتر مطلب تعجب نکنید! همه جای دنیا را نگشته ایم اما بالاخره اخبار و گزارش ها می رسد، مصاحبه ها ترجمه می شود و در کم وکیف کار قرار داریم. بدون تردید باید گفت فوتبال ایران در بحث مصاحبه های پس از بازی مربیان، همچون بدترین و غیرحرفه ای ترین کشورهای جهان است. در این جلسه ها چیزهایی می بینیم و می شنویم که اصلا تعجب آور است. حمله به داوری که متاع رایج بازار است. انتقاد از بازی تیم حریف و از سیاست گذاری و برنامه ریزی مسئولان هم سر جای خودش. غیر از اینها اما گاهی حاشیه هایی داریم که مخاطب را شوکه می کند.

به عنوان مثال این هفته فیروز کریمی، سرمربی تراکتور، پس از شکست ۳ بر یک تیمش برابر پرسپولیس به تندی از اجبار سازمان لیگ برای حضور سرمربیان در نشست های خبری انتقاد نمود. با این وجود کلماتی که او برای بیان اعتراضش برگزید، واقعا عجیب بود. ما قسمتی از مصاحبه کریمی را به نقل از خبرگزاری های رسمی کشور منعکس می نماییم و پیشاپیش بابت برخی واژه ها پوزش می طلبیم: «هیچ ضرورتی ندارد که پس از بازی حتما سرمربی در نشست خبری حضور پیدا کند. باید وضعیت روحی و جسمی مربیان را هم در نظر بگیرند. الان من مشکل داشتم. تکلیف بیرون روی من چیست؟ چه کسی باید جوابگو باشد؟ حداقل این است که چند پنپرز بیاورند که اگر کسی وضعیتی مثل من داشت بتواند در نشست خبری حاضر باشد.»

در اهواز هم فولاد در حالی ۲ بر صفر نفت آبادان را شکست داد که بین دو نیمکت تشنج به وجود آمد. تنها قسمتی از مصاحبه سیروس پورموسوی، سرمربی نفت، درباره جواد نکونام، سرمربی فولاد، را بخوانید: «به من که فرزند خوزستان هستم امروز بی احترامی شد و از آن نمی گذرم. به من تهمت جادوگری زدند! من ثابت می کنم که چه کسی جادوگر است. دو سال قبل روی خط دروازه چه کسی آب ریختند؟ بازی با استقلال به چه کسی گفتند اجی مجی که صداها ضبط شد؟ روباه در کدام بازی به ورزشگاه رفت؟ اجازه نمی دهم نکونام دیگر در خوزستان مربیگری کند.» خوش ‎تان آمد؟ لذت می برید از این فوتبال بهداشتی و فرهیخته؟»

منبع:

1400/05/05
23:01:52
5.0 / 5
209
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری