مجیدی به دنبال هت تریك برابر استقلالی ها

مجیدی به دنبال هت تریك برابر استقلالی ها

بازی فوتبال: هفته بیست و پنجم فوتبال ایران با 5 دیدار در شهرهای مختلف انجام می شود.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، هفته بیست و پنجم فوتبال ایران با ۵ بازی دیگر پیگیری خواهد شد که در مهم ترین بازی ها استقلال میهمان شاگردان علیرضا منصوریان است و سپاهان به مصاف ماشین سازی می رود.
آلومینیوم اراک - استقلال، ساعت ۱۹: ۵۰، ورزشگاه امام رضا(ع)
استقلال و فرهاد مجیدی باید برای سومین هفته متوالی مقابل تیمی قرار بگیرند که سرمربی استقلالی دارد و از قضا باز هم شرایط خوبی در جدول دارد. در جدال تیم های سوم و پنجم، دو تیم در حالی به مصاف هم می روند که شاگردان علیرضا منصوریان روزهای خوبی را پشت سر می گذارند و در ۵ بازی اخیر خود بازنده نبودند و ۳ برد و ۲ تساوی، حاصل عملکرد آنها بوده است.
در سوی دیگر، استقلال که این روزها با درخشش مهدی قایدی و آرمان رمضانی، اسبش را برای نزدیک شدن به سپاهان و پرسپولیس زین کرده است و در هر ۴ دیدار اخیرش برنده بوده است. شیخ دیاباته، مهاجم آبی ها بالاخره توانست به ایران بازگردد اما جلسات کم تمرین او با تیم به نظر نمی رسد مجیدی را مجاب کند تا از وی در ترکیب استقلال استفاده نماید. بازی رفت دو تیم در ورزشگاه آزادی با برتری ۲ بر صفر استقلال با گل های مطهری و قایدی همراه شد و این دیدار، دومین تقابل آنها در تاریخ لیگ برتر است. استقلال با ۴۳ امتیاز در رده سوم قرار دارد و آلومینیوم اراک با ۳۶ امتیاز در رده پنجم است.
نساجی - پیکان، ساعت ۱۹: ۵۰، ورزشگاه شهید وطنی
تقابل تیم های نهم و دوازدهم در حالی در زمین چمن مصنوعی وطنی برگزار می گردد که دو تیم کمی از منطقه صعود فاصله گرفتند و پیروزی در این بازی می تواند حکم بقای آنها در لیگ برتر را امضا کند. پیکانی ها که با ۲۸ امتیاز در رده یازدهم هستند، در ۵ بازی آخر خود فقط یک پیروزی داشته اند و ۳ تساوی و یک شکست هم، عملکرد آنها در این بازی ها بوده است. در سوی دیگر، میزبان شمالی با ۲۵ امتیاز در رده چهاردهم است و ۳ دیدار اخیرش را برابر تیم های ماشین سازی، فولاد و مس رفسنجان با پیروزی پشت سر گذاشته است و می تواند با کسب ۳ امتیاز خانگی خیال خود برای بقا در این فصل را راحت کند. در ۵ تقابل اخیر دو تیم، ۴ بار نساجی برنده بوده و یک دفعه هم پیکان موفق به کسب پیروزی شده است.
مس رفسنجان - فولاد، ساعت ۲۰: ۳۰، ورزشگاه شهدای نوش آباد
فولاد و نکونام با عملکردی سینوسی میهمان مس رفسنجانی هستند که ۴ هفته متوالی است که رنگ امتیاز را ندیده و بازنده زمین بوده است. شاگردان ربیعی که در رده دوازدهم جدول رده بندی هستند در خانه کار سختی را برابر فولادی دارند که انگیزه زیادی برای پیروزی و رسیدن به رده چهارم دارد. شاگردان نکونام با ۳۵ امتیاز در رده ششم هستند و در ۵ بازی اخیر خود، ۲ برد، ۲ تساوی و یک شکست را تجربه کرده اند. دیدار رفت دو تیم در لیگ برتر با تساوی یک بر یک در خوزستان به انتها رسید.
نفت مسجدسلیمان - صنعت نفت آبادان، ساعت ۲۰: ۵۰، ورزشگاه شهید بهنام محمدی
دوئل نفتی های لیگ در حالی در مسجدسلیمان برگزار می گردد که دو تیم این روزها شرایط خوبی ندارند. صنعت نفت هفته گذشته موفق شد پس از ۴ بازی بالاخره پیروز شود و رنگ برد را ببیند. قبل از آن، آنها ۳ شکست و یک تساوی کسب کرده بودند. در سوی دیگر شاگردان یزدی که با ۲۸ امتیاز در رده دهم قرار دارند، برای جابه جان نشدن رتبه اش به مکان پایین تر باید مانع کسب ۳ امتیاز توسط حریف شود. نفتی های مسجدسلیمان در ۵ بازی آخر، ۲ برد، ۲ تساوی و یک شکست کسب کرده اند. در ۵ تقابل اخیر دو تیم، کفه ترازو به سمت برزیلی های ایران سنگینی می کند و آنها ۲ بار برنده و یک دفعه بازنده بودند و در ۲ دیدار هم کار به تساوی کشیده شده است.
سپاهان - ماشین سازی، ساعت ۲۱: ۱۰، ورزشگاه نقش جهان
زردپوشان اصفهانی کار ساده ای برای کم کردن اختلاف با پرسپولیس دارند و باید مقابل تیم بحران زده علیرضا اکبرپور قرار بگیرند. ماشین سازی که در ۵ بازی آخرش برابر سپاهان برنده نبوده است، در ۵ دیدار اخیر خود هم رنگ برد را ندیده و با ۳ شکست و ۲ تساوی، ۱۱ امتیاز با ذوب آهن رده پانزدهمی فاصله دارد و دو شکست دیگر، حکم سقوط این تیم را امضا می کند.
شاگردان نویدکیا شرایط خوبی دارند، هفته هاست که نباخته اند و با ۴۹ امتیاز در رده دوم قرار دارند که البته تساوی هفته قبل با فولاد، بالای جدول را از آنها گرفت. سپاهان در ۵ بازی آخرش ۳ پیروزی و ۲ تساوی کسب کرده است و پیروزی در ورزشگاه خانگی باردیگر آنها را به ۲ امتیازی پرسپولیس صدرنشین می رساند.
منبع:

1400/04/10
12:49:24
5.0 / 5
255
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری