مدیریت رفاقتی در فدراسیون فوتبال

مدیریت رفاقتی در فدراسیون فوتبال

بازی فوتبال: رئیس فدراسیون فوتبال صندلی کمیته های مختلف این فدراسیون را با روسای هیات های فوتبال و همینطور دوستان نزدیک خود که در پیروزی وی در انتخابات نقش موثری داشتند، پر کرده است.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، روز دوشنبه فدراسیون فوتبال به ریاست شهاب الدین عزیزی خادم حکم انتصاب ۲۴ نفر در کمیته های مختلف فدراسیون فوتبال را صادر کرد که از این تعداد، ۱۵ نفر روسای هیات های فوتبال کشور هستند. این افراد در کمیته های جوانان، استان ها، فوتسال، فوتبال ساحلی، بازی جوانمردانه، فوتبال مجازی، بازاریابی و داوران فعالیت خواهند کرد.
البته هنوز معلوم نیست که این افراد بعنوان سرپرست معرفی شده اند یا خیر؟ چون که مسلما چنین انتصاب های نیازمند تصویب هیات رئیسه فدراسیون فوتبال است که در ماه های اخیر هیچ جلسه ای نداشته و ظاهرا عزیزی خادم هم اعتنایی به بود و نبود آنها برای مصوبات خود ندارد. نمونه این اتفاق را میتوان در ادامه همکاری با دراگان اسکوچیچ مشاهده کرد که با وجود اعتراف رئیس فدراسیون به تصمیم گیری در هیات رئیسه، وی در نهایت بدون برگزاری جلسه، حکم ابقای سرمربی تیم ملی را صادر کرد.
نکته جالب توجه در انتصاب های اخیر، حضور پرتعداد اعضای هیات های فوتبال در کمیته های مختلف این فدراسیون است، افرادی که برخی اخیرا و در ماه های گذشته برای تصدی گری هیات های فوتبال خود انتخاب شده اند و در سابقه آنها حضور چندانی در فوتبال دیده نمی گردد.
این انتصاب ها در حالی انجام می شود که حدود ۴ ماه از انتخابات فدراسیون فوتبال می گذرد و برهمگان واضح است یکی از وزنه های برتری عزیزی خادم بر کیومرث هاشمی، آرای پرتعداد او در بین روسای هیات های فوتبال بود. از همین رو، احیانا ۱۵ نفری که در این کمیته ها حکم گرفته اند، نفراتی باشند که به برنامه ها و اهداف عزیزی خادم رای داده اند.
علاوه بر این، حمیدرضا مهرعلی، احسان اصولی، شهره موسوی و همینطور محمدرضا کافی هم از دیگر کارکنان فدراسیون و دوستان نزدیک عزیزی خادم هستند که گاها برای سمت های دوم و سوم خود حکم گرفته اند.
پیش از این هم انتقادهایی به عملکرد عزیزی خادم به دلیل انتصاب دوستان و آشنایان خود در فدراسیون فوتبال مطرح شده بود که میتوان به روی کار آمدن مجتبی خورشیدی و حمیدرضا مهرعلی، دوستان قدیمی عزیزی خادم و همینطور ریاست پسرعموی عزیزی خادم در بخش فناوری اطلاعات فدراسیون فوتبال و واگذاری ریاست کمیته های مختلف فدراسیون به اعضای هیات رئیسه اشاره نمود.
باید دید با این دست فرمان و روی کار آمدن افراد نزدیک به عزیزی خادم در بخش های مختلف فدراسیون، تخصص و مهارت هم به فدراسیون فوتبال تزریق خواهد شد و امورات این مجموعه پیش خواهد رفت یا در نهایت امکان دارد، این فامیل و رفیق بازی ها، در انتهای دوره چهار ساله عزیزی خادم، با تبعات منفی وسوءمدیریت همراه شود.
برخی از انتصاب های اخیر شهاب الدینعزیزی خادم را مرور می کنیم:
کمیته جوانان
قاسم کوهستانی – رئیس هیات فوتبال گلستان
ولی الله خسروی – رئیس هیات فوتبال لرستان
کمیته استان ها
منصور بیک وردی – رئیس هیات فوتبال البرز
جواد ششکلانی – رئیس هیات فوتبال آذربایجان شرقی
حسین جعفر زاده – رئیس هیات فوتبال خراسان شمالی
آبختی سنجابی – رئیس هیات فوتبال ایلام
کمیته فوتسال
رضا رحمانی – رئیس هیات فوتبال کردستان
غلامعلی هنرپیشه – رئیس هیات فوتبال فارس
علی طاهری – رئیس هیات فوتبال اصفهان
کمیته بازی جوانمردانه
فرشاد تفکری – رئیس هیات فوتبال یزد
صمد نوتاش – رئیس هیات فوتبال اردبیل
کمیته فوتبال ساحلی
قاسم رنجبریان – رئیس هیات فوتبال هرمزگان
قربانعلی الماسخاله – رئیس هیات فوتبال گیلان
بازاریابی
محسن سلاجقه – رئیس هیات فوتبال کرمان
داوران
حسین زرگر - رئیس هیات فوتبال سمنان
منبع:

1400/04/09
09:31:11
5.0 / 5
367
تگهای خبر: بازی , برنامه , پیروزی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری