محمودی:

مدیریت و كادر فنی تراكتور باید ثبات داشته باشند

مدیریت و كادر فنی تراكتور باید ثبات داشته باشند

بازی فوتبال: یک پیشکسوت تراکتور می گوید این تیم توانایی غلبه بر پرسپولیس برای فتح سوپرجام را دارد.


کاظم محمودی، در گفت و گو با ایسنا درباره دیدار سوپرجام بین دو تیم پرسپولیس و تراکتور اظهار داشت: به هر حال این بازی های فینال گونه ای که بصورت یک بازی برگزار می شود، دشوار است و تیم ها هم در دقایق ابتدایی بسیار محتاط بازی می کنند. برگزاری بازی در آزادی و میزبانی پرسپولیس، کار تراکتور را سخت می کند اما به نظر من تراکتور این قابلیت را دارد که پرسپولیس را شکست دهد. آنها در تعطیلات بازی دوستانه داشتند و این به حفظ روند آمادگی تیم کمک کرده است. پیش بینی من این است که تراکتور پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی شکست می دهد و قهرمان سوپرجام می شود.
او درباره تجربه یک بازی مهم بدون ۳ بازیکن اصلی تیم یعنی شجاعی، دژاگه و حاجی صفی اظهار داشت: به هر حال احسان از تیم جدا شده است و شجاعی و دژاگه هم باتوجه به غیبت در تمرینات، در لیست تیم حضور نخواهند داشت. این ۳ بازیکن، بازیکنان مهمی برای تراکتور بودند اما به نظر من تیم نباید روی دوش یکی دو بازیکن بچرخد و باید انسجام و هم بستگی خودرا حفظ کند. تراکتور بازیکنان مهم و موثر دیگر مثل اکبر ایمانی و سامان نریمان جهان دارد که می توانند نقش بازیکن کلیدی را در این دیدار ایفا کنند. ایمانی هم می تواند در کارهای دفاعی به تیم کمک نماید و هم در بازیسازی موثر باشد و به نریمان جهان برای خلق موقعیت توپ برساند. تراکتور نباید حسرت نداشته هایش را بخورد و همین بازیکنان و کادر فنی می توانند عامل موفقیت تراکتور شوند.
محمودی درباره باقی ماندن خطیبی در تراکتور در صورت کسب نکردن جام اظهار داشت: این تیم هنوز تیم خطیبی نیست و او هنوز تیم خودرا نبسته است. به نظر من ثبات بخش مهم موفقیت در هر تیمی است و تراکتور باید در مدیریت و کادر فنی اش ثبات داشته باشد تا بتواند موفق شود. درست است که تراکتور نتایج درخوری در جام حذفی و لیگ نگرفته است اما خطیبی توانست در لیگ قهرمانان آسیا، نتایج خوبی را کسب کند و زمینه ساز صعود تراکتور شود. همین مورد نشان میدهد سرمربی تراکتور و بازیکنان فعلی پتانسیل موفقیت را دارند و تنها زمان کمک می نماید که آنها موفق شوند.
منبع:

1400/03/29
19:13:57
5.0 / 5
302
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری