انتخابات ۱۴۰۰،

تهامی: حضور جامعه ورزش موجب رونق انتخابات می شود

تهامی: حضور جامعه ورزش موجب رونق انتخابات می شود

بازی فوتبال: خوزستان ملی پوش سابق فوتبال ایران معتقد می باشد که حضور جامعه ورزش در انتخابات موجب رونق انتخابات می شود.


ابراهیم تهامی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: اگر جامعه ورزش وارد کارزار انتخابات شود، صد درصد انتخابات رونق می گیرد برای اینکه همیشه ورزشی ها الگوی خوبی برای جامعه خصوصاً جوانان بوده اند. به نظرم باید همه مردم با هر سلیقه و نگاهی در انتخابات شرکت نمایند و به طور قطع، تک تک رای های مردم در سرنوشت کشورمان موثر است.
وی بیان کرد: من حتما در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر شرکت می کنم و مطمئن هستم که رای من و امثال من در سرنوشت کشورم تاثیر فراوان دارد اما اگر حضور پیدا نکنیم، این مساله نگران کننده است و نباید بعد گله مند باشیم.
فوتبالیست سابق تیم ملی عنوان کرد: ورزشی ها نیز هر زمان حرف از دفاع و صیانت از آرمان های انقلاب شان در بین بوده است، هم پای سایر مردم ایران در صحنه بوده اند و مطمئنا امروز هم همه می آیند.
وی با درخواست از دولت آینده برای توجه به ورزش، اظهار داشت: صد درصد باید ورزش از اولویت های دولت آینده باشد و باید با در نظر گرفتن بودجه مناسب، به کمک ورزش بیایند. توجه به ورزش از الزامات است برای اینکه هر زمان به ورزش توجه شده است، جوانان زیادی جذب رشته های مختلف شده و از سویی نیز لطمه های اجتماعی کاهش پیدا کرده است. ضمن اینکه باید به این نکته نیز توجه داشت که کاهش لطمه های اجتماعی منجر به کاهش بسیاری از هزینه ها برای دولت خواهد شد، پس چه بهتر که نگاه ویژه ای به ورزش شود.
منبع:

1400/03/28
20:44:23
5.0 / 5
182
تگهای خبر: تیم , تیم ملی , رشته , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری