میلیچ:

وفاداری ام به استقلال و هواداران را بارها در عمل ثابت كردم

وفاداری ام به استقلال و هواداران را بارها در عمل ثابت كردم

به گزارش بازی فوتبال مدافع تیم استقلال اظهار داشت: پیش از فوتبالیست شدن یک هوادار حرفه ای بودم و برای همین حال هواداران را درک می کنم و تا حالا بارها وفاداری ام را به آنها ثابت کردم.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، هرویه میلیچ پس از جلسه با احمد مددی مدیر عامل باشگاه استقلال گفت: پس از بازگشت به تهران قرار گذاشتم امروز در باشگاه پیگیر کارهایم باشم و پیرو همان امروز با آقای مددی جلسه ای داشتم، ایشان یک سری وعده دادند و باید ببینیم در هفته آتی چه اتفاقی می افتد.
وی اضافه کرد: برای من دشوار است بگویم الان چه اتفاقی در جلسه افتاد. اما قدری صبر کنید نتیجه جلسه امروز مشخص می شود. منتظرم باشگاه به آنچه که گفت، عمل کند.
مدافع آبی پوشان اشاره کرد: با آنکه ایرانی نیستم اما نه در حرف، بلکه در عمل آن هم بارها وفاداری ام را به باشگاه و هواداران ثابت کرده ام. من خودم پیش از آنکه فوتبالیست شوم یک هوادار حرفه ای در کرواسی بودم و پس حال و روز هوادار را درک می کنم. می توانم خودم را جای هواداران استقلال بگذارم و برای همین وفاداری ام را به آنها ثابت می کنم.
میلیچ اشاره کرد: از روز اولی که به ایران آمدم عشق و علاقه هواداران استقلال را دیدم و خودم هم به آنها علاقمند شدم. دیدم آنها با آنکه مشکلاتی داشتند و چند سال جام نگرفتند، اما چیزی از عشق شان به این تیم کاسته نشده و من برای این هوادار ارزش و احترام زیادی قائل هستم.
بازیکن استقلال بیان داشت: فرق مدیر، بازیکن و مربی با هوادار این است که مدیر، بازیکن و مربی لوگوی روی سینه شان تغییر می کند؛ و بسیار کم هستند بازیکنان یا مربیانی که همیشه لوگوی روی سینه ها بدون تغییر می ماند. اما هواداران شرایط متفاوتی دارند. آنها هوادار یک تیم به دنیا می آیند، هوادار زندگی می کنند و هوادار هم از دنیا می روند، بدون آنکه لوگوی آنها تغییر کند.
وی در ادامه بیان داشت: جدا از بحث آقای مددی که نمی خواهم در مورد ایشان صحبتی کنم یا اتهامی بزنم، در مورد آقای عبدیان باید بگویم که در مورد خودم دیدم ایشان چطور پیگیر کار بودند و هر حرفی می زدند آنرا عمل می کردند. وقتی دیدم هواداران در فضای مجازی نسبت به ایشان کم مهری کردند ناراحت می شدم. باشگاه به افرادی مثل عبدیان نیاز دارد. او با آنکه نیازی به باشگاه ندارد اما مثل یک هوادار کنار تیم قرار دارد.
بازیکن کروات آبی پوشان در آخر با اشاره به نتایج خوب تیم ملی ایران در بحرین اظهار داشت: اتفاقات خوبی که برای تیم ملی ایران در بحرین افتاده را به همه مردم ایران تبریک می گویم و همین طور به دوست خوبم اسکوچیچ هم تبریک می گویم. کسب ۶ پیروزی پی در پی اتفاق خوبی برای تیم ایران است و امیدوارم بتواند از گروه خودش صعود کند.


منبع:

1400/03/23
09:25:29
5.0 / 5
253
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , پیروزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری