پورموسوی:

در بازی با بحرین نباید هیجان بر منطق غلبه كند

در بازی با بحرین نباید هیجان بر منطق غلبه كند

بازی فوتبال: سرمربی صنعت نفت آبادان می گوید تیم ملی در بازی اول کیفیت خوبی نداشت و اگر مقابل بحرین احساسات بازیکنان بر منطق غلبه کند، ممکنست نتیجه ای رقم بخورد که به فوتبال ایران ضربه بزند.


سید سیروس پورموسوی در گفت و گو با ایسنا درباره اردوی آمادگی نفتی ها در تهران اظهار نمود: باتوجه به اینکه مسابقات حدودا یک ماه تعطیل شد، چاره ای نداشتیم جز اینکه یک اردو در وضعیت آب وهوایی خوب برگزار نماییم و از نظر بازی های تدارکاتی در جایی حضور داشته باشیم که بتوانیم دیدارهای خوبی انجام دهیم و بچه ها در وضعیت مسابقه قرار بگیرند. این تعطیلی می تواند به ما کمک نماید، چون هم مصدوم های زیادی داریم که چند نفر از آنها می توانند به بازی ها برسند و هم در کنار آن، جوانان تیم شرایط بهتری پیدا می کنند.
او افزود: باتوجه به جلسات فنی که برگزار نماییم، تلاش می شود رشد و پیشرفت بازیکنان بیش تر از گذشته باشد. باتوجه به اینکه نتایج خوبی در طول فصل نگرفتیم، طبیعی بود که بچه ها از نظر روحی و روانی تحت فشار باشند. این اردو می تواند به ما کمک نماید تا تیم به شرایط گذشته خودش برگردد و کیفیت فنی بازیکنان بهتر شود. ما هنوز ۶ بازیکن اصلی مان را نداریم و متاسفانه ۳ بازیکن رباط پاره کردند و برای شان آرزوی سلامتی دارم.
سرمربی صنعت نفت آبادان با اشاره به اینکه امیدوار هستیم ۳ نفر از بازیکنان مان که کشیدگی داشتند برای بازی های پیش رو آماده شوند، اظهار داشت: امروز عبدالله ناصری و حسن بیت سعید کارشان را شروع کردند و احیانا تا هفته های آتی در کار تیمی ما شرکت نمایند و به ما کمک کنند اما در حقیقت تمام چشم و امیدمان به جوانان مان است تا در ۷ بازی آینده به تیم کمک کنند و در نهایت صنعت نفت از این شرایط بیرون رود.
او درباره وقفه های زیاد لیگ اظهار داشت: این شرایط ممکنست به همه کمک نماید اما مهمست بتوانید از لحاظ فنی و آمادگی جسمانی برنامه ریزی کنید. تیم ما که در آبادان است کار بسیار مشکلی دارد تا بازی تدارکاتی برگزار کند و در وضعیت مسابقات باشد. همین الان اگر تیمی نتواند از لحاظ انجام بازی های تدارکاتی خوب عمل کند، اساسا لطمه می خورد و در ادامه لیگ به مشکلات زیادی خواهد خورد.
پورموسوی درباره دیدارهای تیم ملی در مقدماتی جام جهانی اظهار داشت: من ابتدا مثل همه ایرانیها آرزویم صعود ایران به جام جهانی است اما واقعیتش این است بازی اول کیفیت خوبی نداشتیم. البته می توانیم به مربی تیم ملی حق دهیم، چون بازی تدارکاتی نداشتیم و بازیکنان مدت ها در کنار هم بازی نکردند و هماهنگی سخت بود اما امیدواریم در بازی آینده که بازی بسیار سرنوشت سازی هم است بتوانیم سه امتیاز با ارزش را بگیریم و امیدوار به صعود باشیم.
او افزود: ما همیشه در بازی های حساس و این چنینی لطمه خوردیم. اگر بخواهیم بازیکنان را از نظر فنی مقایسه نماییم مطمئنا تیم ما قوی تر است. اگر از این لحاظ بتوانیم خوب کار نماییم مطمئنا از سد بحرین و عراق عبور می نماییم اما اگر احساسات و هیجانات بر منطق غلبه کند، متاسفانه باید بگویم نتایجی رقم خواهد خورد که ضربه خیلی بدی به فوتبال ایران خواهد بود.
منبع:

1400/03/16
17:11:46
5.0 / 5
319
تگهای خبر: بازی , بازیكن , برنامه , پیشرفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری