علی نژاد:

كمك ۵۲ میلیارد تومانی برنامه و بودجه به فوتبال حقیقت ندارد

كمك ۵۲ میلیارد تومانی برنامه و بودجه به فوتبال حقیقت ندارد

به گزارش بازی فوتبال معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان خبر اختصاص کمک ۵۲ میلیارد تومانی از جانب سازمان برنامه و بودجه به فدراسیون فوتبال را تکذیب نمود.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، درپی انتشار خبری در خصوص اختصاص کمک ۵۲ میلیارد تومانی سازمان برنامه و بودجه و عدم پرداخت این کمک از جانب وزارت ورزش و جوانان به فدراسیون فوتبال، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان این مورد را رد کرد.
مهدی علی نژاد در این دفعه اظهار داشت: کل مبلغ تخصیص یافته توسط سازمان برنامه و بودجه به فدراسیون فوتبال از محل سرجمع اعتبارات وزارت ورزش و جوانان بوده و کمک جداگانه ای در کار نبوده است. مبلغ مذکور هم ۲۰ میلیارد تومان بوده که از این میزان تابحال ۱۰ میلیارد تومان از سوی خزانه داری کل کشور به وزارت ورزش و جوانان پرداخت شده که بلافاصله هم به حساب فدراسیون فوتبال واریز شد و هر زمان مابقی پرداخت هم توسط خزانه کل کشور به این وزارت پرداخت گردد، به حساب فدراسیون پرداخت واریز خواهد شد.
وی تصریح کرد: اساسا فدراسیون فوتبال به وزارت ورزش و جوانان بدهی بابت شستا ندارد که این وزارت بخواهد پولی را بابت این منظور برداشت کند.
علی نژاد در انتها از رسانه ها گروهی خواست در این برهه حساس از هر خبر غیر واقعی که آرامش تیم ملی فوتبال را به هم می ریزد، اجتناب کنند.
منبع:

1400/03/07
23:45:26
5.0 / 5
304
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری