باشگاه گُزتپه مشتری جدی حسینی؛

سفارش مربی تركیه ای به مدافع تیم ملی ایران

سفارش مربی تركیه ای به مدافع تیم ملی ایران

بازی فوتبال: سرمربی تیم فوتبال گُزتپه ترکیه از سیدمجید حسینی مدافع ایرانی درخواست نمود که برای فصل بعد به این تیم منتقل شود.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، سیدمجید حسینی مدافع ایرانی تیم فوتبال ترابوزان اسپور پس از سه سال حضور در این تیم، به انتها کارش رسیده است و قصد ندارد قراردادش را با ترابوزان تمدید کند. حسینی که گفته می شود از روسیه و قطر پیشنهاد دارد، اخیراً با یک پیشنهاد وسوسه کننده دیگر از ترکیه روبه رو شده است.
«آنال کارامان» سرمربی تیم فوتبال گُزتپه که سابقه کار با حسینی در تیم ترابوزان را هم دارد، از مدافع ایرانی درخواست کرده است که فصل بعد پیراهن تیمش را بپوشد و از گزتپه راهی تیم های اروپایی شود.
سایت «فوتواسپور» ترکیه در این ارتباط نوشته است: «مجید حسینی و عبدالغدیر پارماک که ترابوزان را ترک کردند، با آنال کارامان ملاقات می کنند. حسینی که دفاع غیر قابل تغییر ترابوزان بود، موفقیت بزرگی با اونال کارامان داشت. خیلی از تیم ها همچون سمپدوریا ایتالیا به بازیکن ایرانی ترابوزان پیشنهاد دادند. عبدالغدیر هم مشتریانی از ایتالیا و اسپانیا داشت. با این وجود حسینی و عبدالغدیر شانس خودرا برای رفتن به اروپا با عبدالله آوچی سرمربی ترابوزان از دست دادند. هر دو بازیکن تصمیم گرفتند ترابوزان را ترک کنند.»

این سایت در ادامه گزارش خود آورده است: «کارامان به حسینی گفت "به گزتپه بیایید و قرارداد یک ساله امضا کنید. با عملکردی که در آخر فصل نشان می دهید می توانید به تیم موردنظرتان در اروپا بروید. من می خواهم با شما کار کنم اما باید با رئیس باشگاه صحبت کنید. بیایید تا با هم کار کنیم". بااینکه حسینی پیشنهادی از تیم باشاک شهیر هم دریافت کرده است اما او مورد استقبال گرم باشگاه گزتپه قرار گرفت.»


منبع:

1400/03/01
21:14:38
5.0 / 5
531
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری