پول باشگاه ها فدای بدهی ها؛

یك اتفاق عجیب دیگر

یك اتفاق عجیب دیگر

بازی فوتبال: پس از انحلال سازمان لیگ فوتسال، فدراسیون فوتبال ایران به دنبال فروش دو ساختمان فوتسال است؛ ساختمان هایی که با پول باشگاه ها خریداری شده است!به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، کمیته فوتسال ایران در زمان ریاست سیدرضا افتخاری دو واحد آپارتمان را در حوالی فدراسیون فوتبال خریداری کرد و با تشکیل سازمان لیگ فوتسال به این رشته توسعه داد. کمیته فوتسال ابتدا با سازمان لیگ در یکی از این واحدهای آپارتمانی کارش را آغاز کرد و سپس با خریداری دیگر واحد همان طبقه، کمیته فوتسال از سازمان لیگ جدا شد.
خرید این ساختمان ها در آن زمان با پول باشگاه هایی ممکن شد که در دسته ها و رده های سنی مختلف فوتسال حضور داشتند. کمیته فوتسال از راه های مختلف همچون تعیین حق عضویت، حق شرکت در مسابقات و سایر منابع درآمدی این دو ساختمان را به مجموعه فوتسال اضافه کرد.
ساختمان نخست در سال ۱۳۹۴ و زمانی که علی کفاشیان روی صندلی ریاست فدراسیون فوتبال نشسته بود، با حضور وی و افتخاری راه اندازی شد و از همان زمان پایگاه اصلی این رشته بوده است.
حالا و بعد از تصمیم هیات رئیسه فدراسیون فوتبال برای انحلال سازمان لیگ فوتسال و اضافه کردن این سازمان به کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال، این فدراسیون تصمیم به فروش دو ساختمان فوتسال گرفته است.

تصویری از روز نخست افتتاح ساختمان کمیته فوتسال
فدراسیون فوتبال با مشکلات شدید مالی دست و پنجه نرم می کند و حتی ساختمان این فدراسیون به سبب بدهی به «شستا» مصادره شده است. فدراسیون که احتمالاً در پرونده «مارک ویلموتس» در دادگاه عالی ورزش هم بازنده و محکوم به پرداخت چند میلیون یوروی دیگر می شود، حالا می خواهد با فروش دو ساختمان فوتسال قسمتی از این مشکلات مالی را رفع کند.
پیگیری های خبرنگار مهر نشان میدهد شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون به همراه میرشاد ماجدی عضو هیات رئیسه در ایام گذشته شرایط ساختمان های فوتسال را بررسی و برای فروش آن برنامه ریزی های لازم را انجام داده اند.
فدراسیون می خواهد تشکیلات خودرا به کمپ تیم های ملی انتقال بدهد و احتمال دارد دفاتر فوتسال هم به «خانه فوتسال» در کمپ منتقل شود اما این دو ساختمان فوتسال با هزینه باشگاه ها خریداری شده و فروش آن از طرف فدراسیون عجیب به نظر می آید.
سیدرضا افتخاری رئیس پیشین کمیته فوتسال در گفتگو با خبرنگار مهر اصرار کرد که فدراسیون در خرید این ساختمان ها هیچ کمکی به کمیته فوتسال نکرده و عملاً نمی تواند دو سرمایه بزرگ فوتسال را که متعلق به باشگاه ها است، به فروش برساند.


منبع:

1400/02/28
14:01:00
5.0 / 5
531
تگهای خبر: باشگاه , برنامه , تیم , دسته
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری