كنایه آذری به فدراسیون فوتبال و كمیته داوران

كنایه آذری به فدراسیون فوتبال و كمیته داوران

به گزارش بازی فوتبال خوزستان مدیرعامل باشگاه فولاد با گله مندی نسبت به داوری تیمش مقابل نساجی، اظهار داشت: پنجره را که بستند، حقوق را هم که کما فی السابق زیر پا می گذارند البته سهوا، ما باید چه نماییم ؟


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، سعید آذری در پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با اشاره به اشتباه داوری در دیدار فولاد مقابل نساجی که گل این تیم را آفساید اعلام نمود و موجب شد فولاد با شکست زمین را ترک کند، نوشت:
"آن فدراسیون آمد و رفت فولاد ماند، آن کمیته داوران آمد و رفت ولی باز فولاد ماند.
این فدراسیون جدید هم آمده و فولاد هست، این کمیته داوران جدید هم آمده و فولاد هست ولی این فدراسیون و این کمیته داوران هم می رود و فولاد باز هم می ماند و این فوتبال.
آری فولاد و فولادی همیشه هستند و این ما هستیم که می آییم و می رویم.
امروز هم شاهد این بودیم که با اشتباه انسانی که معمولا وقتی کارها خراب می شود از آن استفاده می نماییم، فولاد با نظر البته کارشناسان داوری از حداقل حقوق خود که کسب یک امتیاز بود محروم شد و هوادارش مغموم و خشمگین و من باید عذرخواهی کنم از این خانم ها و آقایانی که از حقوق خودشان محروم شدند ولی چه کسی می خواهد پاسخ حقوق از دست رفته فولاد را بدهد؟
پنجره را که بستند، حقوق را هم که کما فی السابق زیر پا می گذارند البته سهوا، ما باید چه نماییم ؟
آری چاره ای نیست، ما می جنگیم و حقوق مان را از حلقوم این فوتبال بیرون می کشیم، مانند سال گذشته، تو می خواهی اصلاح شو یا نشو."
منبع:

1400/02/25
10:50:43
5.0 / 5
268
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری