اعلام آرای انضباطی فوتبال؛

سرپرست پرسپولیس محكوم شد

سرپرست پرسپولیس محكوم شد

آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام گردید که در یکی از این آرا، افشین پیروانی سرپرست تیم پرسپولیس به پرداخت جریمه نقدی محکوم شده است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، تازه ترین آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که بامداد امروز پنجشنبه انتشار یافته است، به شرح زیر است:
جریمه ۱۰ میلیونی نفت مسجد سلیمان
دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و نساجی مازندران انجام شد و از طرف تیم نفت مسجد سلیمان (فحاشی یکی از اشخاص منتسب به باشگاه نسبت به داور مسابقه و عدم معرفی مشخصات ایشان از طرف باشگاه) رخ داد. باشگاه نفت مسجد سلیمان به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.
جریمه نقدی برای سرپرست تیم پرسپولیس
در خصوص تخلف انتسابی افشین پیروانی، سرپرست تیم پرسپولیس تهران در خصوص نشر اکاذیب بوسیله مصاحبه در فضای مجازی نسبت به مقامات فدراسیون وی طبق ماده ۷۱ مقررات انضباطی مصوب ۱۳۹۷ و با رعایت مواد ۹۳، ۹۴ این مقررات، به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.
جریمه نقدی برای سرمربی و باشگاه نساجی مازندران
دیدار تیم های پرسپولیس تهران و نساجی مازندران برگزار و از طرف رضا حسینی احمدی، تدارکات تیم نساجی مازندران تخلفاتی در خصوص بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد و عدم تمکین، وی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.
ساکت الهامی، سرمربی تیم نساجی مازندران به سبب بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
تیم نساجی مازندران نیز به سبب سوء رفتار تیمی باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.
جریمه نقدی برای باشگاه گل گهر سیرجان
تیم گل گهر سیرجان به سبب حضور افراد بدون مجوز در ورزشگاه و نقض دستورالعمل های بهداشتی در دیدار برابر صنعت نفت آبادان، باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.
محرومیت برای تدارکات تیم نساجی مازندران
دیدار تیم های نساجی مازندران و سپاهان اصفهان انجام شد و از طرف رضا حسینی احمدی، تخلفاتی در خصوص بدرفتاری در قبال داور باوجود اخراج در بازی قبلی و عدم تمکین از احکام رخ داد. وی به ۴ جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث جریمه نقدی قطعی و از لحاظ محرومیت قابل تجدیدنظر است.
تیم نساجی مازندران به سبب سوء رفتار تیمی باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.
جریمه ۱۰۰ میلیونی برای باشگاه آلومینیوم اراک
تیم آلومینیوم اراک به سبب حضور افراد بدون مجوز در ورزشگاه و نقض دستورالعمل های بهداشتی در دیدار برابر فولاد خوزستان، باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.
نفت مسجد سلیمان ۱۰۰ میلیون ریال جریمه شد
تیم نفت مسجد سلیمان به سبب فحاشی یکی از اشخاص منتسب به باشگاه نسبت به داور در دیدار برابر نساجی مازندران و عدم معرفی اشخاص از طرف باشگاه، به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

1400/02/23
22:24:03
5.0 / 5
631
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری