آذری:

مسؤلان ورزشگاه فولاد توانایی كار ندارند، تشریف ببرند

مسؤلان ورزشگاه فولاد توانایی كار ندارند، تشریف ببرند

به گزارش بازی فوتبال خوزستان مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان اینکه اگر در زمین چمن ورزشگاه مان گازوئیل هم ریخته بودند، به این صورت نامناسب نمی شد، اظهار داشت: برای بار دوم است که این اتفاق برای این زمین چمن می افتد و باید بررسی شود که علت چیست و اگر آقایان توانایی کارکردن ندارند، تشریف ببرند.


سعید آذری در گفتگو با ایسنا در مورد وضعیت نامناسب زمین چمن ورزشگاه شهدای فولاد، اظهارکرد: تا ۱۰ روز پیش این زمین چمن به اصطلاح شبیه مخمل بود و تمام تصاویر آن هم موجود است. ما این زمین چمن را به صورت کامل تعمیر کرده بودیم و انتظار ما این بود که آقایان به بهترین نحو از زمین چمن نگه داری کنند ولی اکنون آقای ارزانی پور مدیر استادیوم و آقای صادق جولا، معاونت پشتیبانی باشگاه باید پاسخگوی این مورد باشند و همین امروز هم جلسه ای در این حوزه خواهیم داشت و این نفرات باید پاسخگو باشند که چطور امکان دارد، زمین چمنی که حدودا تا ۱۰روز پیش در شرایط خوبی بود، به چنین وضعیتی گرفتار شود.
وی بیان نمود: من زمانی که در عربستان بودم هم پیگیر وضعیت زمین چمن بودم اما چطور می شود که قبل از بازی فولاد با گل گهر وضعیت زمین چمن به این صورت می شود؟ این آقایان باید پاسخگو باشند. البته کیفیت زمین مشکلی نداشت اما تغییر رنگ داده بود و این مورد در شان باشگاه فولاد خوزستان نیست. من باید این مورد را بررسی کنم و ببینیم آیا این مورد تعمدی بوده است یا خیر؟ چونکه برای بار دوم است که این اتفاق برای این زمین چمن می افتد و باید بررسی شود که علت چیست و اگر آقایان توانایی کارکردن ندارند، تشریف ببرند.
مدیرعامل باشگاه فولاد اظهار داشت: به هر حال در بحث مدیریت باشگاه تمام مسئولیت ها تعریف شده و حدود اختیارات هم مشخص است. من توضیحی در این حوزه از افراد مرتبط خواستم که عنوان کردند، پیمانکاری که قبلا کار می کرده، قراردادش تمام شده و تمدید نشده بود اما این توضیحات صورت مساله پاک کردن است. جالب است که این آقایان سال ها است که در این جا کار می کنند و نمی توانند بگویند که ما در جریان نبودیم.
وی افزود: من هر روز بامداد که می خواهم به محل کارم بروم، ابتدا پروژه های عمرانی باشگاه را رصد می کنم و بعد هم بازدیدی از چمن های ورزشگاه خواهم داشت و چک فهرست دارم اما چطور می شود که این آقایان در این چند روز از دفتر خود خارج نشده اند تا وضعیت زمین چمن را ببینند! به نظرم تعمدی بوده است و باید شدیدا با عوامل آن برخورد شود. در واقع آقایان طی ۱۰ روز وضعیت خوب زمین چمن ورزشگاه شهدای فولاد را به این وضعیت گرفتار کردند و باید پاسخگو باشند و با عوامل آن هم شدیدا برخورد می شود. اگر در این زمین گازوئیل هم ریخته بودند، به این صورت نمی شد. برای خود ما هم جای سوال و تعجب است که چرا طی ۱۰ روز وضعیت زمین چمن به این صورت شده است.
به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، تصاویر زیر در ارتباط با نظارت و رسیدگی شخص مدیریت باشگاه فولاد بر وضعیت زمین چمن های این باشگاه است، در حالیکه گویا در غیاب آذری و حضور وی در عربستان برای بازی های فولاد در لیگ قهرمانان آسیا، در نگه داری زمین چمن ورزشگاه شهدای فولاد اتفاقاتی رخ داده است که با گله مندی آذری هم همراه بود.منبع:

1400/02/19
15:28:22
5.0 / 5
524
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری