حمله عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به مسؤلان سابق فدراسیون

حمله عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به مسؤلان سابق فدراسیون

به گزارش بازی فوتبال عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به دنبال توقیف ساختمان این فدراسیون و مصادره آن توسط شستا اظهار داشت: آقایانی که این وضعیت در زمانشان به وجود آمد، چرا هیچ حرفی نمی زنند یا کمکی نمی کنند؟عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال اعتقاد دارد رئیس فدراسیون روحیه فرار کردن از مشکلات را ندارد و چاره ای برای این بحران بزرگ پیدا می کند.
به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، طهمورث حیدری عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در ارتباط با ماجرای توقیف سند ساختمان فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس و ثبت سند تک برگی به نام شرکت شستا اظهار داشت: از همین ابتدا روی حرفی که بارها مطرح کرده ام باید تاکید کنم. تیم مدیریتی جدید فدراسیون فوتبال و در راس آن شهاب الدین عزیزی خادم، روحیه فرار کردن از مشکلات را ندارد. ما نیامده ایم جا بزنیم و پس از مواجه شدن با مشکلات بگوییم که در ارتباط با قبلی ها بوده است. جامعه فوتبال ایران شک نداشته باشد که رئیس فدراسیون چاره مناسبی برای حل این بحران بزرگ به وجود آمده پیدا خواهد نمود. ولی مردم و جامعه فوتبال باید بدانند که این بحران هایی که یکی بعد از دیگری بعنوان مانعی بزرگ بر سر راه فوتبال قرار می گیرند، چرا به وجود آمده اند.
حیدری افزود: در اتفاقات در ارتباط با شرکت شستا همه در جریان هستند که حکم توقیف اموال در زمان سال ۱۳۹۹ صادر شد و شرایط پیش آمده به چه شکل بوده است. همه می دانند مکانیزم این قرارداد و استقراض به چه شکل بوده و پس از عدم تسویه حساب کامل پول شستا، مزایده برگزار شده و سند ساختمان ها در چه تاریخی به نام شستا خورده است. حرف بنده این است که برای نقد، حقیقت و گذشته را فراموش نکنیم. تیم مدیریتی جدید فدراسیون اصلاً زمانی در اختیار نداشت که بخواهد به مشکل رسیدگی کند و وقتی کار خویش را آغاز کرد که کار از کار گذشته بود. حالا اما باید کوشش کرد تا یک چاره مناسب پیدا کرد و مذاکراتی هم انجام شده است.
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال افزود: فوتبال را در این موقعیت کنونی نباید تنها گذاشت. عمر مدیریتی فدراسیون جدید به سه ماه هم نرسیده و این همه اتفاق بد دارد رخ می دهد که به نفع فوتبال ملی ایران نیست. عزیزی خادم در این زمان تمام توان خویش را صرف آماده سازی تیم ملی کرده است. از پرواز چارتر تا هتل و اردوی کیش در بهترین شرایط.
وی خاطرنشان کرد: چندین قرارداد دیگر هم در حال نهایی شدن است و دارند تلاش می کنند، در حال ایجاد و راه اندازی پروژه های کمپ تیم های ملی هستند و واقعاً با انگیزه بالا تلاش شبانه روزی دارند. ما از نزدیک شاهد این تلاش ها هستیم، فوتبال باید در راه درست حرکت نماید. ولی این مشکلات و اشتباهات مدیران گذشته مانع بوجود آورده که باید پاسخگو باشند. البته تیم قبلی هم بد شناسی خودش را داشته است که قبول دارم.
حیدری اظهار داشت: به خاطر شرایط تحریمی امکان آزاد شدن پول های فدراسیون در فیفا وجود ندارد. حق پخش تلویزیونی هم که نداریم. از گذشته هم که قرارداد اسپانسرینگ قابل توجهی برای فدراسیون بسته نشده که باری را از دوش بردارد. ضررهای قرارداد ویلموتس هم که به همین ماجرای ساختمان ها ختم نمی گردد و فدراسیون به پرداخت پول قابل توجه ۶ میلیون ۲۰۰ یورویی به او هم محکوم شده و امیدواریم رای - در دادگاه عالی ورزش- شکسته شود.
وی اضافه کرد: هم اکنون سوال من این است آقایانی که این وضعیت در زمانشان به وجود آمد، چرا هیچ حرفی نمی زنند یا کمکی نمی کنند؟ مسؤلان کشور مگر نگفته بودند مشکل حل شده و بدهی پرداخت شده است؟ آیا مسؤلان بالادستی می خواهند فوتبال را حال خودش رها کنند و ما با مشکلات گذشته دست و پنجه نرم کنیم؟ ایا وقتی برای برنامه ریزی و تلاش جهت توسعه فوتبال باقی می ماند؟
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در انتها اظهار داشت: هم اکنون وقت اتحاد و همدلی است. تیم ملی در خرداد ماه بازی های حساسی پیش رو دارد و آینده فوتبال کشور به نتایج این بازی ها گره خورده است. چندین پرونده از مشکلات دیگر هم هست که فدراسیون در حال رسیدگی به آنهاست. ولی در این وضعیت سخت اقتصادی که شریان های اصلی درآمدزایی هم متوقف است، از مسؤلان بالادستی انتظاراست از فوتبال کشور و فدراسیون که ترکیبی از منافع ملی و عشق جوانان عزیز کشورمان هست مجدانه حمایت کنند؛ ان شاءالله که آثار آنرا ببینیم.


منبع:

1400/02/16
17:53:37
5.0 / 5
382
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری