معاون باشگاه پرسپولیس:

بازگشت خلیل زاده شایعه است

بازگشت خلیل زاده شایعه است

به گزارش بازی فوتبال معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس با اشاره به اینکه بحث بازی های معوقه پیش از دربی تمام شده است، درباره لو رفتن ترکیب سرخپوشان پیش از مسابقات و بازگشت شجاع خلیل زاده به پرسپولیس توضیحاتی داد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، ابراهیم شکوری ظهر امروز در یک نشست خبری حاضر شد تا پاسخگوی سوالات خبرنگاران درباره آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس باشد.
معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس درباره حضور این تیم در کشور هند برای برگزاری متمرکز بازی های گروه E لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: این انتخابی بود که ما را به چالش انداخت. شهر گوا ناشناخته بود که سبب شد تیم ما با مشکلاتی روبرو شود. خوشبختانه در ۲۱ روزی که آنجا بودیم توانستیم با حمایت هواداران و تلاش اعضای تیم صعود مقتدرانه با پنج پیروزی داشته باشیم.
وی افزود: پرسپولیس عزم خویش را جزم کرده است تا قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شود. عملکرد ما و صعود با ۱۵ امتیاز نشان میدهد عزم خودمان را جزم کرده ایم.
معاون باشگاه پرسپولیس درباره نقل و انتقالات پرسپولیس برای تابستان پیش رو اشاره کرد: درباره این مساله هم کتبی و هم شفاهی با بازیکنانی که باید تمدید نماییم صحبت کرده ایم تا به باشگاه رجوع کنند. من خودم ۲۱ روز در کشور هند و همینطور سه چهار روز قرنطینه در تهران با آنها صحبت کردم. باشگاه می خواهد تمام بازیکنانش را حفظ کند. این مساله خواسته مدیریت و کادر فنی است. ما منتظریم که بازیکنان برای تمدید قرارداد بیایند.
شکوری درباره پیشنهاد برخی از باشگاه ها به بازیکنان پرسپولیس، تصریح کرد: بازیکنان ما فینالیست آسیا هستند و همینطور برای قهرمانی در لیگ برتر ایران هم تلاش می کنند. طبیعی است که از تیم های دیگر پیشنهاد داشته باشند. پیشنهاد آنها هم شاید نجومی باشد اما می خواهیم بازیکنان با عِرقی که دارند بیایند و تمدید نماییم.
معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به سئوالی در خصوص ادامه همکاری با کارگزار باشگاه و همینطور احتمال قرارداد با یک اپراتور اشاره کرد: قرارداد با کارگزار سه ساله است. شرایط ادامه همکاری را دو هفته پیش برای آنها ارسال کردیم تا قرارداد را ادامه دهیم. کارگزار به تمام موارد عمل کرده است؛ حتی بیشتر از مقدار تعیین شده اما ادامه همکاری باید بررسی شود.
شکوری درباره شکایت باشگاه گوا هند از باشگاه پرسپولیس افزود: آنها بر مبنای یک اتفاق از ما شکایت کردند. از ما شکایت داشتند که از راه دیپلماسی اقدام کردیم و اقدام می نماییم. آقای حسین پور به طور تخصصی در این زمینه امروز صحبت می کنند.
شکوری در پاسخ به این سوال که بعد از ۶ ماه حضور مدیریت جدید در پرسپولیس، چه اتفاقی برای تأمین منابع مالی لازم در نظر گرفته شده است؟ اظهار داشت: درباره این مساله چند باری صحبت کرده ایم. آنچه مشخص است زمانی که تیم مدیریتی جدید وارد باشگاه شده بود قراردادی با کارگزار وجود داشت. کلیه موارد تبلیغاتی را آنها انجام می دهند و ما چاره ای جز این نداریم. لازم نیست در این زمینه بیشتر از این صحبت نماییم که ذهن هوادار مخدوش شود!
معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس راجع به شائبه پشتیبانی از این تیم از جانب سازمان لیگ برتر و تغییر برنامه بازی های سرخپوشان پس از بازگشت از لیگ قهرمانان آسیا، اضافه کرد: تنها خواسته ای که ما دراین زمینه داشتیم این بود که اتفاقی که در نیم فصل اول رخ داد، در نیم فصل دوم هم اتفاق بیافتد. مورد هجمه قرار می گیریم چون در فینال آسیا بودیم و در جام حذفی، لیگ برتر و سوپرجام مدعی هستیم. طبیعی است وقتی تیمی به فینال می رود مسابقاتش جابجا می شود. این طبیعی است که عدالت رعایت شود.
وی افزود: باتوجه به مکاتباتی که آقای سمیعی و صدری انجام دادند بازی با سپاهان بر مبنای قرنطینه ای که بوجود آمد، دو روز عقب افتاد. برای احترام به جامعه پزشکی و همینطور مردم ایران که مبادا یک صدم درصد آنها آلوده شوند به قرنطینه رفتیم. به قرنطینه رفتیم تا به جامعه خودمان کمک نماییم. ما در سازمان لیگ فقط خواهان عدالت هستیم. آنچه برای تیم ها رقم می خورد برای ما هم در نظر گرفته شود.
شکوری راجع به برگزاری بازی با استقلال تاجیکستان در چمن مصنوعی ورزشگاه شهر دوشنبه، اظهار داشت: برگزاری مسابقات در AFC استانداردهایی دارد. تیم مدیریتی هم این مساله را پیگیری می کند. برای ما جای سوال دارد وقتی بعنوان نخستین تیم مقتدرانه به مرحله بعد رفتیم چرا باید به تاجیکستان برویم؟ حتما مبحث را با کنفدراسیون آسیا در بین می گذاریم و همه چیز را پیگیر می شویم.
معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس درباره توقیف سه دانگ ساختمان باشگاه به سبب بدهی فدراسیون فوتبال به دنبال شکایت شستا، اظهار داشت: درباره موضوعات حقوقی آقای حسین پور صحبت می کند. نماینده ۴۰ میلیون هوادار هستیم. نمی گذاریم حقی ضایع شود. ما که اینجا نشسته ایم هیچ مکاتبه ای با شستا، فدراسیون فوتبال و … نداشته ایم که حالا بخواهیم پاسخگو باشیم.
شکوری درباره خواسته باشگاه در خصوص برابر بودن بازی های پرسپولیس مقابل استقلال پیش از برگزاری دربی اشاره کرد: درباره این مساله سه، چهار هفته ای درگیر هستیم. به صورت مکتوب درخواست خودمان را ارسال کردیم که فکر می کنم منطقی باشد ولی آنچه اتفاق افتاده این است که ما موفق شدیم بازی با سپاهان و استقلال را به تعویق اندازیم. آنچه خواستیم مساوات بازی های استقلال با ما بود اما بعید می دانم باتوجه به محدودیت های زمانی تغییر دیگری رخ بدهد. شاید در حق ما اجحاف شده باشد اما از هواداران می خواهم این مساله را فراموش کنند. می توانست برنامه بهتری صورت گیرد ولی باتوجه به صحبت هایی که مدیران سازمان لیگ کردند بازی ها را انجام می دهیم. دو بازی مهم مقابل سپاهان و استقلال داریم که می تواند قهرمان لیگ را مشخص نماید.
او درباره پیگیری پرونده آنتونی استوکس اظهار داشت: این را هم آقای حسین پور خواهد گفت اما من فقط می گویم چطور با بازیکنی مثل استوکس قرارداد بسته می شود که این گونه به مشکل بخوریم؟ به هر حال ما به فیفا -از این بازیکن- شکایت کرده ایم.
معاون باشگاه پرسپولیس در پاسخ به سئوالی در خصوص لو رفتن ترکیب تیم پیش از مسابقات اشاره کرد: من هم مثل شما، فضای مجازی و رسانه را رصد می کنم اما از آنها می خواهم وارد بازی عده ای نشوند. این که ترکیب لو می رود، نه برای ما خوشحال کننده است و نه برای کادر فنی. باشگاه در این مقطع مشکلاتی دارد که درگیر آن هستیم.
شکوری به تلاش باشگاه در این ارتباط اشاراه کرد و اظهار داشت: به دستور سمیعی پیگیر این مساله و پیدا کردن آن فرد هستیم و با کسی و صفحه ای که بخواهد برای باشگاه ایجاد حاشیه کند، برخورد جدی می نماییم و شکایت می نماییم اما حالا درگیر مشکلاتی هستیم که باید تمرکز زیادی هم روی آنها بگذاریم.
به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، در جریان صحبت های شکوری، کاوه علی اسماعیلی سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس با اشاره به تصمیم باشگاه برای پیگیری حقوقی نسبت به خبرهای پخش شده، اظهار داشت: آقای سمیعی در این زمینه اظهار نظر کردند که شایعات را پیگیری حقوقی می نماییم. سختگیری شدیدی در فضای مجازی هم خواهیم داشت. شب گذشته در مبحث مربوط به ماجرای شستا خواستند موج هایی را به دروغ بسازند که آقای سمیعی گفت اساسا برخورد می نماییم.
شکوری راجع به شایعه مذاکره باشگاه با شجاع خلیل زاده برای فصل آینده اظهار داشت: نه! خلیل زاده با ما در یک هتل در هند مستقر بود و چنین شایعاتی عنوان شد. این را بگویم تیم کاملاً در قرنطینه بود. اینکه یک بازیکن از تیم الریان بیاید و با ما باشد، شدنی نبود. هیچ بحثی هم که وی در سال آینده با ما باشد، مطرح نشده است.
معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس درباره تمدید قرارداد برخی بازیکنان اشاره کرد: باشگاه پرسپولیس از ماه ها قبل به فکر تمدید قراردادها بود. ما با نعمتی و عبدی مذاکره کرده وقرارداد آنها را تمدید کردیم. با بقیه بازیکنان هم ارتباط برقرار کردیم و کوشیدیم شرایط مد نظر آنها را جویا شویم.
وی تصریح کرد: به همه بازیکنانمان نیاز داریم اما طبق شنیده ها از از بازیکنان تیم خودمان، بعضی از آنها ما پیشنهاداتی ۴۰-۵۰ میلیاردی دارند که این کار ما را سخت می کند. البته آنها در بهترین تیم ایران حضور دارند و برای پرسپولیس افتخار آفرینی می کنند و بنا بر این امیدواریم آنها در تیم ما بمانند.
شکوری درباره انتقال سه دانگ از سند ساختمان پرسپولیس به شستا اظهار داشت: هیچ چیز به ما ابلاغ نشده است. این دعوا بین شستا و فدراسیون فوتبال است. به ما ربطی ندارد. فدراسیون به اندازه کافی دارایی دارد که از آنجا پول را وصول کنند اما چطور شده که سراغ باشگاه ما آمده اند که باید جواب دهند.
وی اضافه کرد: این را باید بگویم شرکت شستا تا این لحظه ۲۵ میلیارد تومان دریافتی داشته است. آقای دادکان عزیز این ساختمان را برای باشگاه پرسپولیس خریداری کرد. همه می دانند این ساختمان برای پرسپولیس است. کسی که به ساختمان پرسپولیس بیاید، تابلوی ورودی محل باشگاه را می بیند که آقای دادکان اینجا را واگذار کرده است. این ساختمان متعلق به ۴۰ میلیون هوادار است. با تمام وجود از حقمان دفاع خواهیم کرد.
معاون باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا پول هایی که از راه صدری رئیس هیات مدیره به باشگاه تزریق شده، قرض بوده است؟ اضافه کرد: اساسا قرض بوده است. این بر مبنای درآمدهایی که در AFC یا شاید فیفا داشته باشیم به وی باز می گردد. امیدواریم هرچه سریع تر مبالغی که در کنفدراسیون آسیا داریم آزاد شود.
شکوری درباره بدهی ۷۲ میلیاردی که در چارچوب قرض گرفته شده است، اشاره کرد: رقم دقیق را نمی دانم و مدیرعامل در این زمینه قبلاً توضیح داده است. از هواداران می خواهم ما را از لحاظ مالی، معنوی و رسانه ای کمک کنند.
معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس درباره انفعال باشگاه در یک ماه گذشته درباره برنامه ریزی سازمان لیگ، پرونده شستا و … اظهار داشت: فکر می کنم پیگیری های مستمر صورت گرفت. تعویق بازی با سپاهان حاصل همین تلاش بوده است. باز هم می گویم دعوا بین فدراسیون فوتبال و شستا است.
شکوری درباره نیامدن بازیکنان برای تمدید قرارداد به باشگاه اشاره کرد: طبق شواهدی که دارم و در کنار آنها بوده ام می دانم آنها برای تمدید قرارداد ابراز تمایل کرده اند. باید درباره مباحث مالی واقع بین باشیم. برخی از این بازیکنان در تیم ملی فیکس هستند و بازیکنان تاثیرگذاری به حساب می آیند. آنها پیشنهادات مالی بسیار بالایی دارند. یکسری افراد هم که اطراف باشگاه هستند با پیشنهادات عجیب و غریبی که می فرستند کار را سخت می کنند.
شکوری درباره عدم حضور محمدحسین کنعانی زادگان مدافع پرسپولیس برای تمدید قرارداد در باشگاه اظهار داشت: درباره شخص خاصی صحبت نکنیم بهتر است. اما درباره کنعانی زادگان باید بگویم حسین قبول کرده است بماند. بازیکنان ما پیشنهادات عجیب و غریبی دارند و باید این فرصت را بدهیم که فکر کنند. اساسا آنها بهترین تصمیم را می گیرند و کمک می کنند تا در چهار جامی که داریم موفق شویم.
معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس درباره بی کیفیتی پیراهن این تیم در هوای شرجی گوا هند اشاره کرد: نخستین سالی بود که با درخواست هواداران پیراهن تیم طراحی شد. اساسا برای آینده البسه باکیفیت تر و با طراحی شکیل خواهیم داشت. باید بپذیریم پیراهن ما با رقیب فرق داشت.
شکوری در پاسخ به این سوال که آیا اعضای پرسپولیس واکسن کرونا زده اند؟ اظهار داشت: به هیچ عنوان هیچکس از واکسن استفاده نکرد. در ۲۴ روزی که هند بودیم، ۹ بار تست کرونا دادیم و اگر تعداد کرونایی تیم ما خیلی اندک است بنا بر این است.


منبع:

1400/02/15
22:45:39
5.0 / 5
499
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری