پای كار ترین فرد و همراه ما، رییس فدراسیون بود

امامی فر: با حل مشكلات شخصی به كار ادامه خواهم داد

امامی فر: با حل مشكلات شخصی به كار ادامه خواهم داد

بازی فوتبال: علیرضا امامی فر اما بمنظور تنویر افکار عمومی و شفاف سازی پیرامون اتفاقات اخیر با سایت فدراسیون فوتبال گفت گویی انجام و توضیحات مهمی ارائه داد.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، به دنبال انتشار اخبار و گمانه زنی های مختلف درباره استعفای علیرضا امامی فر از سمت ریاست مرکز ملی فوتبال، متاسفانه شاهد جهت دهی هدفمند به اتفاقی هستیم که ریاست فدراسیون به صورت رسمی با آن مخالفت کرده است.
علیرضا امامی فر اما به منظور تنویر افکار عمومی و شفاف سازی پیرامون اتفاقات اخیر با سایت فدراسیون فوتبال گفت گویی انجام و توضیحات مهمی عرضه داد.
امامی فر درباره علت تصمیم اخیر خود برای استعفا از ریاست مرکز ملی فوتبال اظهار داشت: آن چیزی که حقیقت است این بوده که من واقعا به خاطر مشکلات خانوداگی و شخصی استعفا دادم. بنده نه تنها هیچ مشکلی با شخص رئیس فدراسیون فوتبال نداشتم بلکه در همین مدت همکاری حمایت همه جانبه آقای شهاب الدین عزیزی خادم را کنار خودم حس کردم. پای کار ترین فردی که در این زمان دیدم شخص رئیس فدراسیون بود که هر روز جهت برگزاری جلسات مختلف در مرکز ملی حضور داشت و پیگیر اداره امور مرکز تیم ملی از بنده هم می شد.
امامی فر افزود: یک حقیقت را نباید از یاد برد؛ اینکه ساختار فوتبال ایران اشکالات اساسی و مهمی دارد و این مساله در اداره مرکز تیم های ملی هم وجود دارد و تغییرات مدیریتی به وجود آمده در جهت مرتفع ساختن مشکلات درون سازمانی و اداری در تمام حوزه ها بوده است. هم اکنون متوجه شده ام که از سوی من حرف هایی نقل شده و قضاوت های شخصی را به تصمیم بنده ربط داده اند. منتهی باز هم می گویم حقیقت این است که مشکلات خانوادگی دارم و استعفا دادم که ریاست فدراسیون با این مورد مخالفت کردند، با این وجود برای حل کردن مشکلات شخصی به وجود آمده دو هفته مرخصی گرفتم. انشاالله اگر فضا فراهم بود حتما با حل مشکلات شخصی به کار ادامه خواهم داد.
رئیس مرکز ملی فوتبال درباره نگاهی که به شرایط کاری این مجموعه دارد هم اظهار داشت: مرکز ملی باید ویترین فوتبال ایران باشد. کار در فضای مرکز تیم های ملی بغیر از پشتیبانی، هنگام اردو و اعزام به مسابقات تیم های ملی می بایست به توسعه علمی و پژوهشی، ساختار عمرانی مبتنی بر ایجاد فضاهای جدید تمرینی روز دنیا هم توجه نماید. بنده برای کار کردن در مرکز ملی فوتبال انگیزه بسیار زیادی داشتم و دارم و با شناخت کامل از نقاط قوت و ضعف و مشکلات،
قبول مسئولیت کردم تا با حمایت فدراسیون مرکز ملی را به استانداردهای جهانی و حرفه ای نزدیک نماییم.
وی ادامه داد: اینجا باید به یک مرجع آماری وحرفه ای تبدیل گردد و به مربیان فوتسال، فوتبال و فوتبال ساحلی وفوتبال بانوان در رده های ملی کمک نماید. بطور قطع رسیدگی به مسئله تجهیزات هم مهم می باشد اما هدف گذاری های ما بالاتر از چیزی است که تا کنون وجود داشته است.
طبق نظر مساعد ریاست فدراسیون تغییر چارت مرکز ملی را در دستور کار خود داریم و با عنایت به این که این مرکز بعنوان پشتیبانی کننده تیم های ملی هم می باشد پیشنهاد دادیم وظایف دپارتمان تیم های ملی هم در زیر مجموعه این مرکز قرار گیرد تا هم چابکی و سرعت در امورات اداری و اجرایی تیم ها بیشتر و بهتر انجام پذیرد و هم از پتانسیل کامل مرکز ملی برای کلیه تیم های ملی استفاده گردد. این مجموعه احتیاج به تغییر و تحولات اساسی دارد و آقای عزیزی خادم هم برای این مهم قول همه گونه حمایت را داده اند و حتی با عنایت به اهمیت مبحث و مأموریت در مرکز ملی این قسمت را مستقیما توسط خود نظارت و کنترل می نمایند.
امامی فر در ادامه در پاسخ به این سؤال که چه اتفاقاتی رخ داد که تصمیم به استعفا گرفتید اظهار داشت: باز هم تاکید می کنم مشکلات شخصی خانوادگی داشتم. دراین مدت البته کارشکنی هایی هم صورت گرفت که مانع پیشبرد اهداف تعیین شده بود.
تمامی این مسائل برای اداره صحیح مرکز ملی باید حل شوند. البته ما آمده بودیم که تغییرات ایجاد نماییم اما مشکلات خانوادگی هم به این مسائل افزوده شد و منجر به تصمیمم برای استعفا شد که ریاست فدراسیون با آن مخالفت کردند.
علیرضا امامی فر در انتها تصریح کرد: حضور در مرکز ملی برای بنده و همکارانم باعث افتخار است و اهداف ما بر پایه انجام کار علمی و پژوهشی و آموزشی برنامه ریزی شده است. کیفیت و سلامت کار همواره در زندگی ام حائز اهمیت بوده است و امیدوارم بتوانیم با تمامی ارکان پرکار مرکز ملی پشتیبان خوبی برای فوتبال ایران باشیم.

منبع:

1400/02/09
12:50:26
5.0 / 5
737
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری