قاسم پور:

كار فولاد سخت تر شد

كار فولاد سخت تر شد

به گزارش بازی فوتبال خوزستان پیشکسوت فوتبال خوزستان با اشاره به اینکه شکست مقابل النصر از ارزش های فولاد کم نمی کند، اظهار داشت: مطمئنا کار فولاد در ادامه سخت تر است برای اینکه وقتی تیمی به برد یک بازی نیاز دارد، با استرس و فشار روحی بیشتر پا به میدان می گذارد و این نیز می تواند برای آن تیم کمی سنگین تمام شود.


ابراهیم قاسم پور در گفت و گو با ایسنا، درباره شکست فولاد مقابل النصر، اظهارکرد: فولاد خوب بازی کرد اما توازن نیرو در دو تیم متفاوت بود. فولاد تا قبل از این که مدافع اش اشتباه نکرده بود و گل نخورده بود، حدودا یک بازی پایاپای انجام داده بود. درست است که مالکیت توپ کمی در اختیار تیم عربستانی بود اما موقعیت چندانی به حریف نداده بود.
وی بیان کرد: با اشتباه موسوی و دریافت گل، طبیعی بود که فولاد به یک بازی تهاجمی بیشتر روی بیاورد که البته به نظر من کمی احساسی کار کرد. فولاد پس از گلی که دریافت کرد، می توانست در یکی دو موقعیت به گل تساوی هم برسد اما استفاده نکرد ولی تیم عربستانی به خوبی خودرا در موقعیت گلزنی قرار می داد و از ضد حملات خطرناکی استفاده می کرد و همین نیز موجب شد گل دوم را هم به ثمر برساند. حتی پس از گل دوم شان نیز یکی دو موقعیت گلزنی دیگر به دست آوردند.
این پیشکسوت فوتبال خوزستان با اشاره به اینکه شکست مقابل النصر از ارزش های فولاد کم نمی کند، اضافه کرد: بسته بودن پنجره نقل و انتقالات سبب شده بود که دست تیم فولاد برای این بازی ها بسته باشد و اگر پنجره فولاد باز بود می توانست نقاط ضعف خودرا پوشش دهد. به نظر من فولاد تا الان با تمام داشته هایش بازی های خوبی در لیگ قهرمانان آسیا انجام داده است.
وی عنوان کرد: مطمئنا کار فولاد در ادامه سخت تر است برای اینکه وقتی تیمی به برد یک بازی نیاز دارد، با استرس و فشار روحی بیشتر پا به میدان می گذارد و این نیز می تواند برای آن تیم کمی سنگین تمام شود. فولاد بازی سختی با السد خواهد داشت برای اینکه این تیم قطری هم مانند تیم عربستانی یکسری بازیکن باتجربه دارد که در وضعیت حساس و سخت می توانند بازی را به سود تیم خود تمام کنند. همین امشب در بعضی صحنه های بی تجربگی تیم فولاد در مقابل تجربه بازیکنان النصر، به سود تیم عربستانی به اتمام رسید. بازیکنان النصر هر زمان نیاز به آرام کردن یا سرعت دادن به بازی بودند، این کار را به درستی انجام می دادند، در صورتیکه فولاد از داشتن چنین بازیکنانی در مضیقه بود.
قاسم پور درباره شانس فولاد برای صعود از گروه اش، اظهار داشت: باید منتظر بمانیم برای اینکه جذابیت و قشنگی فوتبال بین دیگر ورزش ها این است که هیچ چیزی در آن قابل پیش بینی نیست و نمی توان گفت تیمی که از نظر مهره و امکانات سرتر است، مطمئنا باید برنده باشد. شاید روی کاغذ بتوان چنین نظری داد اما فوتبال قابل پیش بینی نیست. شاید همه بازی برزیل در جام جهانی مقابل آلمان را به خوبی به یاد داشته باشند که برزیل هفت گل دریافت کرد و حتی سه چهار گل هم دریافت نکرد. کسی که با تجربه ترین فرد در فوتبال بود، نمی توانست این نتیجه را پیش بینی نماید. به هر حال کار فولاد سخت تر شد اما امیدوارم بتواند از این مرحله صعود کند.
منبع:

1400/02/04
10:25:34
5.0 / 5
477
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تجربه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری