نویدكیا:

سه امتیاز فوق العاده ای به دست آوردیم

سه امتیاز فوق العاده ای به دست آوردیم

به گزارش بازی فوتبال سرمربی سپاهان اظهار داشت: بعد از حضور ساکت الهامی نساجی جسورتر شده و این قابل تقدیر است.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، محرم نویدکیا بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل نساجی اظهار نمود: ابتدا درگذشت نادر دست نشان را تسلیت می گویم. درباره بازی باید بگویم نیمه اول خیلی خوبی داشتیم و تلاش کردیم از فضاهای کناری استفاده نماییم. در بعضی دقایق اشتباهاتی داشتیم و خیلی نتوانستیم در ضربات آخر موفق باشیم. نساجی هم چند موقعیت خوب به دست آورد که خداراشکر نتوانستند خیلی خوب از آن استفاده کنند.
او افزود: بار اول بود که بازیکنم را این گونه از دست دادم که یک نیمه ۱۰ نفره بازی کردیم. در این ۴۵ دقیقه تلاش کردیم دفاع نماییم و ضد حمله بزنیم که این کار را خیلی خوب انجام دادیم. آنها موقعیت هایی هم به دست آوردند که نتوانستند استفاده کنند و ما سه امتیاز فوق العاده ای به دست آوردیم. از بازیکنانم تشکر می کنم که با تمام وجودشان بازی کردند و سبب شدند در این بازی پیروز شویم. این سه امتیاز در آینده خیلی می تواند به ما کمک نماید.
سرمربی سپاهان درباره بازی در ورزشگاه بدون تماشاگر شهید وطنی اظهار داشت: همه می دانیم بازی بدون تماشاگر هیچ حسی ندارد. البته اگر هواداران نساجی این جا حضور داشتند ما مشکلات بیشتری داشتیم ولی از یک طرفی در شان باشگاهی مثل نساجی نیست که چنین چمنی داشته باشد و امیدوارم به نساجی کمک کنند و حیف است این تیم یک زمین مناسب نداشته باشد. مصدومیت بازیکن در این چمن فاجعه است که یک تیم یک سال در چنین زمین چمنی بازی کند و این واقعا می تواند به آنها ضربه بزند.
او در انتها بیان نمود: واقعا بازیکنان نساجی نیمه دوم خیلی خوب بازی کردند و لیاقت داشتند از این بازی امتیاز کسب کنند. آنها در انتهای جدول هستند و بسیار جسورانه فوتبال بازی کردند تا خودشان را از این جای جدول بالا بکشاند. بعد از حضور ساکت الهامی این تیم جسورتر شده و این قابل تقدیر است.
منبع:

1400/02/03
13:02:04
5.0 / 5
606
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , پیروزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری