مربی نساجی:

بازی مقابل سپاهان برای ما ویژه خواهد بود

بازی مقابل سپاهان برای ما ویژه خواهد بود

به گزارش بازی فوتبال مربی تیم فوتبال نساجی اظهار داشت: کار سختی مقابل سپاهان خواهیم داشت و بازی مقابل سپاهان برای ما ویژه خواهد بود.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، اسماعیل اسماعیلی در نشست خبری قبل از بازی نساجی مقابل سپاهان اظهار نمود: درگذشت نادر دست نشان را به خانواده او و فوتبال مازندران تسلیت می گویم. او کسی بود که می توانست دست خیلی ها را بگیرد و جوانان ما متاسفانه دیگر از دیدنش محروم هستند. نخستین بازی پس از درگذشت او خیلی دشوار می باشد و هضم این مسئله برای ما دشوار می باشد. متاسفانه محکومیم راه مان را ادامه دهیم. راه او ادامه دار است و همیشه با یاد او بازی خواهیم کرد. از همه کسانی که ابراز همدردی کردند تشکر و قدردانی داریم.
او درباره شرایط نساجی و بازی این تیم مقابل سپاهان اظهار داشت: سپاهان تیم بزرگی است و کادر و بازیکنان خیلی خوبی دارد. می دانیم چه بازی در پیش داریم و کار سختی خواهیم داشت. ما هم حریف را آنالیز کردیم و امیدوارم بازی خوبی را از تیم خودمان ببینیم. بازی در مقابل سپاهان برای ما ویژه خواهد بود و هر دو تیم برای سه امتیاز به زمین می آیند. ما باید خوشحال باشیم که سپاهان برای پیروزی مقابل ما قرار می گیرد و ما هم برای برد مقابل این تیم حضور پیدا خواهیم کرد. این می تواند برای ما یک برگ برنده باشد.
مربی تیم فوتبال نساجی درباره بازیکنانی که در این تیم به کرونا مبتلا شده اند، اظهار داشت: ما دو مرحله تست کرونا دادیم و تست حدود ده نفر از اعضای تیم ما مثبت شد. برای بازی فردا هنوز جواب تست ها به صورت کامل نیامده است و تکلیف دو سه نفر از اعضای تیم ما مشخص نمی باشد. مقرر است امروز به ما اطلاع دهند. ما به لحاظ وجدانی باید این مسائل را بگوییم که تیم ها گرفتار مشکل نشوند. دیدیم که پرسپولیس پس از بازی ما دو بازیکن خوبش را برای آسیا نتوانست ببرد و گرفتار مشکل شدند. امیدواریم که دیگر برای کسی مشکلی پیش نیاید.
او درباره وضعیت مجتبی ممشلی اظهار داشت: او شرایطش خوب است و دارد تمرین می کند. ان شاءالله در هفته های آینده بتوانیم از او استفاده نماییم.
اسماعیلی در پاسخ به این سؤال که " قصد دارید بازیکن جدید جذب کنید یا خیر؟" تصریح کرد: ما سهمیه جذب بازیکن را داریم. اگر بازیکنی پیدا شود که به درد تیم بخورد و بتوانیم از او استفاده نماییم، بطور قطع دنبالش هستیم اما مطمئنا کار سختی پیش رو خواهیم داشت.
او درباره نارضایتی ساکت الهامی از چمن ورزشگاه وطنی اظهار داشت: همه چمن مصنوعی را می شناسند و لازم نیست بخواهم بازی در چمن مصنوعی را توضیح دهم. متاسفانه بازیکنان زیادی را در این چمن از دست دادیم و تیم های دیگر هم به همین مشکل خوردند. روز گذشته هم در تمرین احسان قهاری یکی از بازیکنان مان گرفتار مصدومیت شد و امیدوارم که این بازیکن به شرایط خوبش برگردد. به خاطر این مشکل او را برای بازی فردا نخواهیم داشت.
منبع:

1400/02/01
22:55:15
5.0 / 5
435
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری