تلاش برای ریشه كنی غده چركین؛

میراثی كه نفس فدراسیون جدید را گرفت

میراثی كه نفس فدراسیون جدید را گرفت

به گزارش بازی فوتبال فدراسیون فوتبال که در شروع سال جدید باید تمرکزش را بر روی فراهم کردن شرایط موفقیت تیم ملی می گذاشت، درگیر میراثی بدشگون است که از مدیریت قبلی برایش به جا مانده است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، صحبت کردن در مورد قرارداد مارک ویلموتس با تیم ملی فوتبال ایران و بدتر از آن نتایجی که او با این تیم در مقدماتی جام جهانی گرفت، تکراری و ناامیدکننده است اما حقیقت این است که نه تنها مدیریت جدید را به خود مشغول کرده است بلکه باشگاه پرسپولیس را هم به وارد چالش جدیدی کرده است.
ویلموتس نه تنها با حضورش ضربه جبران ناپذیر مالی شدیدی به فوتبال ایران زد، بلکه با نتایجی که برابر عراق و بحرین گرفت اوضاع تیم ملی را در وضعیت قرمز قرار داد و در صورتیکه تیم ملی نتواند به جام جهانی برود، این ضربات مهلک تر بر پیکر این فوتبال وارد خواهد شد.
در حالی که انتظار می رفت شهاب الدین عزیزی خادم و تیم مدیریتی جدیدش بعد از شروع کار تمرکز را بر روی فراهم کردن موفقیت تیم ملی و نتیجه گرفتن در دیدارهای باقی مانده مقدماتی جام جهانی بگذارند، آنها درگیر حل و فصل مشکل بدهی ۲ میلیون دلاری بابت قرارداد ویلموتس با شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی هستند.
فدراسیون فوتبال بعد از آنکه اموالش توقیف شد و سه دانگ ساختمان باشگاه پرسپولیس هم در آستانه سند خوردن برای تأمین اجتماعی قرار گرفت، دست به کار شده تا در نشست هایی با مسؤلان تأمین اجتماعی این مشکل را حل کند.
به گفته علی جوادی سخنگوی فدراسیون فوتبال مقرر است تا آخر هفته جاری عزیزی خادم نشستی را با معاون شرکت شستا برگزار کند تا زمینه توافق طرفین برای حل این مشکل برقرار شود. تلاش فدراسیون فوتبال این است که بتواند ساختمان باشگاه پرسپولیس و البته ساختمان خود فدراسیون را آزاد کند.

1400/01/16
20:14:55
5.0 / 5
605
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری