دعوا بر سر انتقال شهرخودرو ادامه دارد

دعوا بر سر انتقال شهرخودرو ادامه دارد

به گزارش بازی فوتبال مسعود معمایی واگذاری باشگاه شهرخودرو به بخش دولتی را تکذیب نمود.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، در حالیکه شب گذشته سخنگوی باشگاه شهرخودرو و همینطور مسؤلان استانی خراسان اعلا کردند باشگاه شهرخودرو واگذار شده است اما هنوز دعوا بر سر انتقال مالکیت ادامه دارد. در حالیکه مدیرکل وزارت ورزش و جوانان استان خراسان رضوی و رئیس هیات فوتبال این استان در مصاحبه های خود مدعی شده بودند که انتقال باشگاه شهرخودرو به بخش دولتی قطعی شده است، مسعود معمایی این مورد را تکذیب نمود.
مسعود معمایی، در گفتگو با ایسنا در این خصوص اظهار داشت: امروز حمیداوی حکم مدیرعاملی من در باشگاه شهرخودرو را زد و انتقال پیدا کردند این باشگاه به استان حقیقت ندارد. هنوز این انتقال از جانب حمیداوی تایید نشده و تا مشخص شدن شرایط مسئولیت باشگاه و سر و سامان دادن به اوضاع وظیفه من است.
وی درباره صحبت های سایرین درباره منتقل شدن قطعی این باشگاه به استان خراسان رضوی اظهار داشت: چنین چیزی هنوز حقیقت ندارد و حتی اگر صحبتی در این خصوص شده و یا حتی در صفحه مجازی اطلاعات اشتباهی انتشار یافته، قابل پیگیری و شکایت است. فعلا این باشگاه به بخش دولتی منتقل نشده و حمیداوی مسئولیت باشگاه را تا مشخص شدن اوضاع بر عهده من گذاشته است.1399/12/20
18:27:34
0.0 / 5
758
تگهای خبر: باشگاه , فوتبال , مجازی , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری