اطلاع رسانی مبهم فدراسیون فوتبال از نخستین تصمیم هیات رئیسه

اطلاع رسانی مبهم فدراسیون فوتبال از نخستین تصمیم هیات رئیسه

به گزارش بازی فوتبال فدراسیون فوتبال در حالی از انتخاب یک عضو هیات رئیسه بعنوان رئیس کمیته امور استان ها اطلاع داده که اعضای هیات رئیسه وجود چنین مصوبه ای را رد کردند.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، تیم مدیریتی فدراسیون فوتبال از روزهای گذشته فعالیت خویش را شروع کرده و دوشنبه اولین جلسه هیات رئیسه جدید این فدراسیون برگزار گردید. در این نشست که بیشتر به تودیع و معارفه اعضای قدیم و جدید اختصاص داشت، صحبتی در ارتباط با کمیته های تخصصی این فدراسیون انجام نشد. با این وجود پس از اتمام جلسه، اخباری در خصوص ریاست طهمورث حیدری بر کمیته امور استان ها عنوان شد.

صبح روز گذشته (سه شنبه) فدراسیون فوتبال در خبری از انتخاب طهمورث حیدری، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال بعنوان رئیس کمیته امور استان ها اطلاع داد و آنرا مطابق تصویب هیات رئیسه دانست: «پس از برگزاری نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، طهمورث حیدری رئیس هیات فوتبال استان چهارمحال و بختیاری که به نمایندگی از هیات های استان ها در هیات رئیسه حضور دارد، بعنوان رئیس کمیته امور استان ها انتخاب شد. عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال حیدری را بعنوان رئیس کمیته امور استانها معرفی نمود.»در واکنش به این موضوع، اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال اعلام نمودند که هیچ گونه مصوبه ای در جلسه اخیر وجود نداشته و شاید حیدری بعنوان سرپرست کمیته امور استان ها تعیین شده که در این صورت طبق اساسنامه تا سه ماه قادر به فعالیت است اما برای افزایش مدت زمان مدیریت خود، نیازمند مصوبه قطعی از جانب هیات رئیسه خواهد بود.

اعضا می گویند عزیزی خادم در این نشست از طهمورث حیدری بعنوان گزینه خود برای ریاست کمیته امور استان ها یاد کرد اما برای تصویب چنین موضوعی رای گیری انجام نشد و طبیعتا مصوبه ای هم صادر نشده است که فدراسیون فوتبال چنین چیزی را مطابق مصوبه هیات رئیسه بداند.

یکی از اعضای هسات رئیسه فدراسیون فوتبال به ایسنا اظهار داشت: "عزیزی خادم در جلسه، حیدری را بعنوان رئیس کمیته استان ها معرفی نمود اما درباره این مسئله رای گیری نشد. اگر رای گیری انجام می شد به احتمال قوی همه موافقت خویش را اعلام می کردند اما رای گیری نشد."

طهمورث حیدری هم در واکنش به این مورد اظهار داشت: "عزیزی خادم این مورد را در جلسه بیان کرد اما به دلیل حضور نداشتن مهدی محمدنبی به دلیل استعفا از سمت دبیرکلی، این مورد با تاخیر انجام گرفت!"

اطلاع رسانی پر ابهام فدراسیون در بروز این ابهام بی تأثیر نیست. در خبر مذکور، از طهمورث حیدری بعنوان رئیس کمیته امور استان ها یاد شده که چنین چیزی مستلزم وجود مصوبه از جانب هیات رئیسه است اما آنها چنین چیزی را تکذیب می کنند. از طرفی در خبر فدراسیون از معرفی حیدری توسط عزیزی خادم یاد شده که در این صورت حیدری باید سرپرست کمیته استان ها شود نه رئیس!

منبع:

1399/12/20
11:27:25
0.0 / 5
708
تگهای خبر: تیم , فدراسیون , فوتبال , كمیته
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری