محمود اسلامیان عنوان كرد؛

همه مدیران در ایران پرونده باز دارند

همه مدیران در ایران پرونده باز دارند

عضو پیشین هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه همه مدیران در کشور پرونده باز دارند اظهار داشت: در حق حیدر بهاروند ظلم شد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال بامداد امروز یکشنبه در سالن اجلاس سران برگزار شد و در انتها رای گیری مرحله دوم شهاب الدین عزیزی خادم با کسب ۴۹ رای بعنوان رئیس آینده این فدراسیون انتخاب گردید.
محمود اسلامیان عضو پیشین هیات رئیسه با گفتن این جمله که «خیر است» به انتخاب عزیزی خادم واکنش نشان داد و در مورد اظهار نظر علی کریمی که گفته بود انتخابات مهندسی شده است اظهار داشت: هر کسی نظر خودش را دارد. اینجا مجمعی است که ۸۷ عضو دارد و همه آنها درگیر فوتبال هستند. هر انتخاباتی هم لابی های خاص خودش را دارد.
وی در مورد انتخاب عزیزی خادم بعنوان رئیس آینده فدراسیون فوتبال اظهار داشت: دعا می نماییم که آقای عزیزی خادم موفق باشد.
اسلامیان در مورد آینده پیش روی فوتبال ایران تصریح کرد: نخستین مساله فوتبال درآمدزایی است. ۷۰ درصد درآمدزایی از حق پخش است که باید راهی برای حل این مشکل پیدا شود. حتی اگر بیل گیتس را هم بیاورید نمی تواند فوتبال را با این هزینه اداره کند.
اسلامیان در مورد اینکه به مهدی تاج چه نمره ای می دهید اظهار داشت: تاج تیم ملی را به جام جهانی برد و در کارش موفق بود. او فوتبالیستی بود که پله به پله بالا آمده بود.
وی در مورد عملکرد سرپرست فدراسیون فوتبال در یکسال اخیر هم اظهار داشت: حیدر بهاروند به ناحق رد صلاحیت شد. به آقای بهاروند ظلم شد. وی در دوران کرونا یکسال به خوبی فوتبال کشور را اداره کرد. بالاخره همه مدیران در جمهوری اسلامی پرونده باز دارند. اما اینکه آقای بهاروند به خاطر یک پرونده باز رد صلاحیت شد ظلم در حق ایشان بود. او فوتبالیست بوده و زحمات زیادی برای فوتبال متحمل شد.

1399/12/10
14:22:23
0.0 / 5
657
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری