براتی:

نسبت دادن رای سفارشی به مجمع فوتبال، توهین است

نسبت دادن رای سفارشی به مجمع فوتبال، توهین است

بازی فوتبال: رئیس کمیته تدوین و تطبیق مقررات فدراسیون فوتبال می گوید بیشتر روسای هیات های فوتبال و مدیران باشگاه ها در زمره افراد برجسته شهر و استان خود هستند.احمدرضا براتی، رئیس کمیته تدوین و تطبیق مقررات فدراسیون فوتبال در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: اینکه گفته شود اعضای مجمع برمبنای سفارش و سفارش رای می دهند در حقیقت توهین به اعضای مجمع است. به صورت طبیعی در فضای انتخابات با صاحبان رای تماس برقرار می شود و لابی و رایزنی هایی صورت می گیرد و این مساله کاملا طبیعی است اما اینکه اعضای مجمع را تحت کنترل، تصور کنند ناشی از این است که شناخت کافی و درستی از اعضای مجمع ندارند.

نایب رئیس رکن کنترل صلاحیت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در ادامه اظهار داشت: مدیران باشگاه ها و روسای هیات های فوتبال در زمره افراد برجسته شهر و استان خود هستند که هم به لحاظ تحصیلات و هم به جهت موقعیت شغلی، از پایگاه اجتماعی چشمگیری برخوردار می باشند و اینها کسانی هستند که با کمترین امکانات و ابزار و بدون هیچ ادعایی در حال اداره فوتبال این مملکت هستند.

براتی با اشاره کمبود امکانات در ورزش استانها افزود: هیچ امکانات چشمگیری در اختیار این هیات ها گذاشته نمی گردد و در مقابل فقط به آنها حمله می شود. هیات ها بعنوان فدراسیون های محلی باید فوتبال را در سطح استان خود و در تمام ابعاد اداره کنند و به همه پاسخگو باشند ولی در عین حال امکاناتی که در اختیار دارند با انتظاراتی که از آنها وجود دارد مطلقا همخوانی ندارد.

او اشاره کرد: هیچ کس حق ندارد اعضای مجمع را به سبب تمایل آنها به یکی از نامزدها زیر سوال ببرد. همه نامزدها محترم هستند و اعضای مجمع در این سال ها به حداکثر بلوغ و تشخیص مدیریتی رسیده اند و با توجه به این که رای آنها مخفی است مطمئنا بنا بر تشخیص واقعی خودشان تصمیم گرفته و رای می دهند و بطور قطع رزومه و عملکرد نامزدها در گذشته ملاک انتخاب آنها خواهد بود نه سفارش و سفارش و شعارهای انتخاباتی.

منبع:

1399/12/04
13:47:30
0.0 / 5
653
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری