مطهری:

وضعیت انصاری باید خیلی بهتر شود

وضعیت انصاری باید خیلی بهتر شود

به گزارش بازی فوتبال مربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید این تیم بر مبنای همان تاکتیکی داشت برابر پیکان به گل رسید.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، حمید مطهری، مربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پس از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر پیکان اظهار نمود: بازی شکل و فرم خیلی خوبی داشت. ما همیشه تلاش می نماییم به صورت "فری فرم" (جابجایی های زیاد در زمین) بازی نماییم. از راه مثلث ها در کانال های کناری زمین به گل رسیدیم. به پشت دفاع حریف رفتیم و فشردگی آنها را بشکنیم. بارها این حرکات در تیم ما دیده شده است. در نیمه دوم دو دفاع کناری مان را به عرض حمله آوردیم چون حریف با پنج مدافع کار می کرد و ما تلاش کردیم عرض حمله را بیشتر نماییم. دیدید که مدافعان کناری ما چقدر راحت کار کردند. خدا را شکر این تاکتیک جواب داد. این بازی جز بازی هایی است که در آنها باید ۱۰۰ درصد متمرکز باشید. اگر تمرکز نداشته باشید روی اتفاقات ضربه می خورید. خدا را شکر بازیکنان ما امروز فوق العاده متمرکز بودند و جنگیدند. این را در بازی ها می بینیم که خیلی مبارزه گر هستند و تا آخرین لحظه برای سربلندی پرسپولیس و شاد کردن دل هواداران تلاش می کنند. من از تک تک بازیکنان تشکر می کنم.

او درباره نیمکت نشینی مهدی عبدی هم توضیح داد: همه بازیکنان برای ما پرارزش هستند. دلیل بازی نکردن او خستگی نیست. اتفاقا بازیکنان ما در فرم خوبی هستند. این ها علل تاکتیکی دارد. زمانی امکان دارد شما بهترین بازیکنتان را هم روی نیمکت بنشانید. هیچ اتفاقی نیفتاده است و دنبال دلیل خاصی نباشید. این مسائل به خاطر شرایط تاکتیکی تیم است.

مطهری درباره اینکه در دو بازی اخیر پرسپولیس ممکن بود در دقایق پایانی گل بخورد هم بیان نمود: این طبیعی است. وقتی تیمی رو به جلو هستید و دوست دارید در حمله، فوتبال قابل احترامی را نشان بدهید این مسائل طبیعی است و امکان دارد موقعیت بدهید. خدا را شکر خط دفاعی، هافبک و دروازه بان ما امروز با تمرکز بالایی بازی کردند. مگر می شود به حریف موقعیت ندهید؟ اصل کار ما روی دفاع تیمی است ولی پیش می آید که چنین اتفاقاتی بیفتد.

مربی پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که با وجود کمبود مدافع نمی خواهند به محمد انصاری بازی بدهند هم اظهار نمود: انصاری هم از نظر فنی و هم اخلاقی توانمند است. اتفاقا دیشب در اردو با هم صحبت می کردیم. او پس از یک عمل خیلی سنگین به ما اضافه شده است. باتوجه به شرایط کرونا ما نمی توانیم بازی های دوستانه داشته باشیم چون باید از تیم مراقبت نماییم. او باید در بازی های تمرینی و دوستانه محک بخورد و شرایطش خیلی بهتر شود تا بتواند کم کم به تیم اضافه شود. تنها دلیل بازی نکردن او همین است. خواهش می کنم درباره او حاشیه درست نکنید. انصاری دارد کارش را انجام می دهد. ما باید اول از بازیکن مان مراقبت نماییم. او تلاش می کند که به فرم خوبش برسد. هروقت به فرم خوبی رسید می تواند بازی کند.

او درباره اوت های بلند پیکان هم اظهار داشت: نادر محمدی بازیکنی بود که خودم از امیدهای پیکان به بزرگسالان آوردم. من سه سال مربی پیکان بودم و چند بازیکن امروز پیکان را ما به بزرگسالان پیکان آوردیم. مربی ها حق دارند از سبک های مختلف استفاده کنند. نادر محمدی این قابلیت را دارد و سبک تیم شان هم بر همین مبنا است و می خواهند از آن بهره ببرند. این طبیعی است. نمی توانیم بگوییم اوت نیندازید. من به پیکان تبریک می گویم. پیکانی ها دارند از توانایی محمدی استفاده می نمایند. نمی توانیم ایرادی بگیریم.

منبع:

1399/11/26
23:07:31
0.0 / 5
785
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری