پنجعلی:

اتفاق خاصی در انتخابات فوتبال نخواهد افتاد

اتفاق خاصی در انتخابات فوتبال نخواهد افتاد

بازی فوتبال: یک پیشکسوت فوتبال می گوید به سبب فضای حاکم بر انتخابات فدراسیون فوتبال و وجود افرادی در پشت پرده، اتفاق خاصی در این انتخابات رخ نخواهد داد.محمد پنجعلی در گفت و گو با ایسنا، درباره نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال و همین طور ورود علی کریمی به گود رقابت با مدیران شناخته شده ورزش اظهار داشت: آقای کریمی پا پیش گذاشته و امیدوارم موفق شود اما کار را سخت می بینم. همه می دانیم که انتخابات چگونه است. به نظرم بیشتر انتصابات است تا انتخابات. تا الان هم این مساله ثابت شده است. اساسا علی کریمی هم با اشراف بر این مساله وارد رقابت شده است.

وی افزود: خیلی ها دلشان نمی خواهد علی کریمی رئیس فدراسیون فوتبال شود اما اگر اگر کریمی از این موانع بگذرد و رئیس شود، نفراتی را می آورد که کار کنند. او انسان باتجربه و شناخته شده ای است. موفقیت فوتبال کشور مستلزم این است که واقعا حق به حق دار برسد.

این پیشکسوت فوتبال کشور و بازیکن سابق تیم ملی با اشاره به سهم بالای فدراسیون در انتخابات شامل آرای هیات های فوتبال و مربیان و کاپیتان های تیم ملی اظهار داشت: استدلال و برداشت من از گذشته تا حالا همین بوده است. از قدیم همه می دانیم انتخابات به چه شکلی پیش می رود. چشمم آب نمی خورد در این انتخابات اتفاق خاصی بیفتد.

پنجعلی با اعلان اینکه اعضای مجمع بجای منافع گروهی، منافع شخصی را در نظر دارند اظهار نمود: علی کریمی و بقیه هم از این مساله مطلع هستند. کریمی پا پیش گذاشته این واقعیت ها را نشان دهد که چیزی جای خود نیست. وقتی به امصال عل کریمی و مهدی مهدوی کیا رای ندهند، معلوم می شود پشت پرده چه خبر و چه کسانی هستند. این دو نفر افراد سالمی هستند و در مجامع بین المللی شناخته شده هستند. آنها از بزرگان فوتبال آسیا هستند اما به توجه قضایایی که گفتم چشمم آب نمی خورد که رای بیاورند.

او در واکنش به این حضور مجدد تعدادی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون در این انتخابات اظهار داشت: این افراد اگر مشکل دارند و نتوانستند در پنج سال قبل خوب کار کنند، چرا باردیگر تایید می شوند؟ اصلا اگر خوب هستند چرا انتخابات برگزار نماییم تا باردیگر رای گیری شود. خودم هم مانده ام با چه رزومه و دستاوردی در انتخابات هستند. همه تیم های ملی و باشگاهی ما شکست می خورند و در آسیا صاحب جایگاه نیستیم. هیچ سخت افزاری مناسبی نداریم. همه این مسائل نشات گرفته از مشکلات مدیریتی است.

این پیشکسوت اضافه کرد: اگر می خواستند زیرساختی را اضافه کنند، در این چند سال رخ می داد. به نظرم باید فضا برای ورود چهره های جدید ایجاد شود و برخی افراد شکست خورده باردیگر رئیس این فدراسیون نشوند.

پنجعلی درباره نتایج اخیر پرسپولیس و پیروزی این تیم مقابل ماشین سازی در لحظات پایانی اظهار داشت: پیروزی خیلی خوبی بود. در وضعیت پرسپولیس که بسیاری از بازیکنان کلیدی خودرا از دست داده، این پیروزی باارزش بود. این بازیکنان در کنار همدگیر می توانند کارهای بزرگی انجام دهند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره کمبود بازیکن در خط دفاعی و حمله پرسپولیس اظهار نمود: متاسفانه پرسپولیس مشکل کمبود بازیکن دارد. از طرفی گرفتار مشکلات روحی و روانی هم شده که روی نتای تیم سایه انداخته است اما بازیکنان از این مشکلات می گذرند. مردم این تیم را دوست دارند و بازیکنان نماینده مردم هستند.

او در پاسخ به این پرسش که پرسپولیس در کدام پست ها نیاز به تقویت دارد اشاره کرد: تیم در تمام خطوط نیاز به جذب بازیکن دارد اما باید ببینیم تا چه حد می توانند نیازهای خودرا تامین کنند. باید بضاعت تیم را در نظر گرفت. متاسافنه در ابتدای فصل بازیکنان زیادی از این تیم رفتند و هر تیم دیگری جز پرسپولیس گرفتار مشکلات عدیده ای می شد. بازیکنان پرسپولیس بی ریا کار می کنند چون مسولیت بزرگی بر دوش دارند.

پنجعلی با اعلان اینکه این تیم نسبت به بازی با آلومینیوم عملکرد بهتری داشت اظهار داشت: کیفیت زمین چمن خیلی مهم می باشد. پرسپولیس روی زمین بازی می کند و وقتی کیفیت چمن خوب نباشد، گرفتار مشکل می شود. وضعیت نامناسب چمن ورزشگاه ها به ضرر همه تیم ها است اما برای تیم هایی که برنامه هایشان روی زمین است، دردسرساز می شود.

منبع:

1399/11/14
12:11:45
0.0 / 5
757
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
دوستان بازی فوتبال
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری