آذری :

شهامت عذرخواهی داریم

شهامت عذرخواهی داریم

به گزارش بازی فوتبال مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان ضمن عذرخواهی از اتفاقات رخ داده قبل از بازی با پیکان در لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: مسئولیت این اتفاق را می پذیرم و امیدوارم دیگر شاهد آن نباشیم.سعید آذری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره اتفاقات رخ داده در بازی فولاد خوزستان مقابل پیکان و عریض شدن زمین مسابقه، اظهار داشت: به محض اینکه متوجه شدیم باید با العین امارات در آسیا بازی نماییم، برداشتمان این بود عرض زمین را ۷۵ متر نماییم. قرار نبود در این بازی چنین کاری نماییم. قرار بود ابتدا چند بازی تمرینی انجام بدهیم. وقتی ناظر بازی این مساله را به ما اعلام کرد، گفتیم عرض زمین را به اندازه قبل برگردانند.
مدیرعامل باشگاه فولاد افزود: وظیفه ام است به خاطر اشتباهی که مجموعه ما مرتکب شده است، عذرخواهی کنم. شهامت عذرخواهی را داریم. این پیشنهاد کادر فنی بود که پیش از شروع لیگ قهرمانان آسیا دو، سه مسابقه را با عرض ۷۵ متر بازی نماییم ولی قرار بود این اتفاق ابتدا در بازی های تدارکاتی رخ بدهد. با شهامت باید اشتباهمان را بپذیریم و از همه عذرخواهی می کنم.
آذری درباره انتقاد مربیان پیکان از اقدام باشگاه فولاد اشاره کرد: وقتی اشتباه می نماییم باید بپذیریم. شاید اگر ما هم با این شرایط مواجه می شدیم، همین ذهنیت برایمان ایجاد می شد. بنده موظف هستم بعنوان مدیر باشگاه عذرخواهی کنم. بازهم تکرار می کنم قرار نبود در بازی با پیکان این اتفاق رخ بدهد. از بچه های پیکان و مدیرعامل این باشگاه و همین طور هواداران فوتبال که این صحنه ها را دیدند عذرخواهی می کنم. مسئولیت این اتفاق را می پذیرم و امیدوارم دیگر شاهدش نباشیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباب از دست رفتن دو امتیاز مهم مقابل پیکان اظهار نمود: فرصت بزرگی را از دست دادیم. فوتبال همیشه آنطور نیست که شما فکر می کنید. این هفته سپاهان سه گل خورد و پرسپولیس دقیقه آخر گل برتری را زد. بچه های ما تلاششان را می کنند. در فوتبال، همه برای نباختن وارد زمین می شوند. برابر پیکان بچه های ما تمام تلاششان را کردند و دو سه موقعیت استثنایی هم داشتیم. مالکیت توپ بالای ۸۰ درصد برای ما بود. در بحث بازی نمی گردد ایرادی به فولاد بگیرید. وقتی شما با دو، سه لایه دفاعی روبرو هستید، گلزنی هم سخت می شود.
آذری درباره اینکه آیا محل برگزاری بازی فولاد خوزستان با العین امارات در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مشخص شده است؟ اظهار داشت: هنوز مشخص نیست. حقمان است در اهواز میزبان باشیم. کنفدراسیون آسیا شرایط میزبانی مرحله گروهی را اعلام نموده اما پنجره نقل و انتقالات فولاد هنوز بسته است. باید با همین تیم به میدان برویم. العین هم در چند روز اخیر چند بازیکن خوب از الزمالک مصر، فلامینگو برزیل و یک بازیکن از ژاپن خریده است. چشم انداز آنها این است که در لیگ قهرمانان آسیا بعنوان نخست برسند. امیدوارم در دادگاه عالی ورزش، پنجره نقل و انتقالات را باز نماییم و نماینده خوبی برای ایران باشیم.

وی درباره درخواستش برای برداشتن قانون منع جذب بازیکن خارجی و مخالفت سازمان لیگ با این موضوع، اشاره کرد: این در حوزه اختیارات آقایان نیست بلکه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال این تصمیم را گرفته است. برمبنای حقوقی که مجمع به ما داده است، باشگاه ها می توانند به مجمع درخواست بدهند و درخواست خودرا به رای بگذارند تا مشکل حل شود. کشورهای دیگر تا دندان مسلح می آیند. اگر پنجره ما از شروع فصل باز بود، ممکن بود وضعیت یارگیری ما متفاوت بشود. از شروع فصل جذب بازیکن خارجی ممنوع گردید و دست و پای باشگاه ها را بستند. اگر مقرر است باشگاه ها را خلع سلاح شده به آسیا بفرستیم این یک حرف دیگری است. می توانند کانال ارزیابی بگذارند و از ورود بازیکنان خارجی بی کیفیت جلوگیری نمایند.
آذری در واکنش به اعتراض مدیرعامل باشگاه ذوب آهن برای حضورش در تمرین ذوبی ها اظهار داشت: اسم فرد خاصی را نمی آورم. بنده برای حضور در مجموعه ذوب آهن که ۲۸ سال سابقه کار در آنرا دارم از کسی اجازه نمی گیرم. ذوب آهن خانه من است و آدم های دیگر مستاجر هستند. آنها باید از من اجازه بگیرند! پیروزی اخیر ذوب آهن ارتباطی به من نداشت و رحمان رضایی و بچه هایشان زحمت کشیدند. پیروز شدن در آن شرایط مقابل نساجی کار سختی بود که با تلاش بازیکنان و رحمان رضایی به ثمر رسید. من رفته بودم آقای توصیفیان را ببینم. برای رفتن به خانه ام از کسی اجازه نمی گیرم. اگر این طور باشد باید وقتی که می خواهم به کارخانه ذوب آهن بروم، باید از ۱۰۰ نفر اجازه بگیرم.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در آخر درباره احتمال میزبانی فولاد در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا هم اشاره کرد: هیچ تیم ایرانی قابلیت میزبانی در مرحله گروهی را ندارد. هم هزینه هایش بالا است و هم کار سختی است. وقتی پرسپولیس با آن امکانات و توانمندی در تهران نمی تواند میزبان باشد، کار ما به لحاظ امکانات سخت تر هم خواهد بود. بحث اصلی ما عبور از العین در مرحله پلی آف است که با خریدهای آن تیم و پنجره بسته فولاد، کار سختی است.


منبع:

1399/11/12
13:44:04
0.0 / 5
479
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری