بیانیه 14 ماده ای رسول پناه:

همه چیز در گرو افزایش نجومی قرارداد گل محمدی بود

همه چیز در گرو افزایش نجومی قرارداد گل محمدی بود

رئیس پیشین هیات مدیره و سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس در اطلاعیه ای ۱۴ بندی پاسخ اظهارات اخیر گل محمدی را داده و مسائل مختلفی را درباره سرمربی کنونی سرخپوشان مطرح کرده است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، مهدی رسول پناه، رئیس پیشین هیات مدیره و سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس به تازگی مورد حملات کلامی از جانب گل محمدی، سرمربی فعلی سرخپوشان روبه رو شده است. گل محمدی به تازگی در چندین مرتبه به خاطر انتشار ویدیوهای حاوی الفاظ نامناسب نسبت به بازیکنان و سرمربی پرسپولیس از جانب رسول پناه و همینطور خروج چندین بازیکن شاخص از تیمش به انتقاد به رسول پناه پرداخته است. در نتیجه این انتقادات، دو روز قبل درخواست استعفای رسول پناه از ریاست هیات مدیره این باشگاه مورد پذیرش مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس قرار گرفت.

با این حال سرمربی پرسپولیس دیشب و پس از بازی با آلومینیوم که با اولین شکست این تیم در فصل جاری همراه شد، عملکرد ضعیف مهدی رسول پناه، مدیرعامل و رئیس پیشین هیأت مدیره این باشگاه را اصلی ترین عامل این ناکامی عنوان نمود و هم چنان به انتقاد از رسول پناه می پردازد.

اکنون مهدی رسول پناه که دیگر سمتی در این باشگاه ندارد، در اطلاعیه ای ۱۴ بندی به انتقاد شدید از گل محمدی پرداخته و شدیدا پاسخ سرمربی پرسپولیس را داده و او را برای تنویر افکار عمومی به مناظره دعوت کرده است.

بیانیه مهدی رسول پناه به این شرخ است.

«بسمه تعالی

یکی کار ناکرده را آبرو می برد/ یکی هم گنه کرده را آبرو می خرد

متأسفانه اظهارات بی اساس، عاری از حقیقت و غیرمسوولانه آقای یحیی گل محمدی همراه به هیات مدیره باشگاه در مصاحبه اخیر پس از برگزاری مسابقه داربی ۹۴ و دادن ضرب الاجل به بزرگ ترین مقام وزارت ورزش و جوانان دور از اخلاق حرفه ای و پذیرفتنی نبوده و نیست.

به نظر هم می رسید این صحبت های غیرمسوولانه و غیرحرفه ای بیش تر برای تحت الشعاع قراردادن تعویض پیروزی شیرین شهرآورد با تساوی بوده باشد. با وجود برنامه ریزی های به دور از انصاف و عدالت و مخفیانه بعضی از آقایان و انتشار فیلم و ویدئو با نقشه از قبل طراحی شده به جهت حفظ ارکان و نظم باشگاه در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا و بازی همیشه حساس با استقلال سکوت اختیار کردم تا این که بهانه ای به دست بهانه جویان (!) ندهم.

تا آن جا که همیشه حافظ منافع هوادار و باشگاه بودم هرچند هواداران از جزئیات مسایل باشگاه آگاه نبودند و به لحاظ حفظ اسرار حرفه ای از اطلاع رسانی آن فعلا معذورم ولی آینده آنچه را که حقیقت است بر همگان آشکار خواهد کرد، اما بعد از اظهارات آقای گل محمدی پس از بازی با آلومینیوم اراک، تصمیم گرفتم اطلاعیه ای برای تنویر اذهان عمومی و اطلاع هواداران عزیز و فهیم تنظیم و به شرح زیر اعلام کنم:

۱- ناگفته پیداست اظهارات غیرواقع آقای گل محمدی پس از داربی ۹۴، خطاب به مسئولان باشگاه و هیات مدیره با اظهارات نامناسب خطاب به وزیر محترم ورزش در تعیین و تکلیف نصب و عزل اعضای هیات مدیره و تهدید به عواقب توجه نکردن به اظهارات خود که خارج از حدود اختیارات و وظایف ایشان بوده و متاسفانه از آن بعنوان سپر دفاعی در پوشش مسئولیت نپذیرفتن شکست در نقص مدیریت فنی تیم بهره بردند. ضمن مردود شناختن کلیه اظهارات دروغین و غیرمسوولانه ایشان بر خود واجب می دانم از وزارت محترم ورزش، هیات مدیره و هواداران عزیز که شاهد بی حرمتی توسط سرمربی تیم بوده اند، عذرخواهی کنم.

صبوری توام با سکوت اعضای هیات مدیره در خلال این مدت به هیچ عنوان دلالت بر تأیید اظهارات بی اساس بیان شده نبوده و نیست. گرچه آقایان آنرا با برعکس جلوه دادن و حمل بر حقانیت خود تلقی کردند.

در یک نقشه نخ نما شده و مظلوم نمایی هر گاه در بازی فوتبال منجر به نتیجه موفقیت در پیروزی نرسیده اند با هجمه ای از الفاظ همراه با اتهامات بی پایه و اساس، تقصیر آنرا متوجه باشگاه، هیات مدیره و مدیرعامل کردند تا ذهن افکار عمومی را منحرف کنند! اما دلیل این بهانه جویی ها چیست؟!

باشگاه اگر تابحال سکوت کرده بدان دلیل بوده که تمایلی نداشته تیم وارد حاشیه شود، و از هدف اصلی خود که موفقیت و پیروزی است ناکام بماند اما ظاهراً این نجابت و رفتار ماخوذ به حیا از جانب باشگاه و هیات مدیره سبب برداشت صد درصد اشتباه و ناصواب از جانب آقای گل محمدی و دوستان ایشان شده است.

۲- آقای گل محمدی! نگاهی به دوره اخیر فعالیت شما، آنجا که به جای پذیرش مسئولیت فنی، فرار رو به جلو را با پشتوانه فضای مجازی که هدایت شده است برگزیده اید، کاملاً ناجوانمردانه است. برای همه هواداران ثابت شده است که عامل ناکامی پرسپولیس با این همه ستاره چیست؟! با اجرای تفکرات خاص خود در هدایت تیم، در بازی آلومینیوم اراک بر همگان ثابت شد که چه زمانی جهت استفاده از ستارگان تیم برای پیروزی باید استفاده می شد که صورت نگرفت.

هدایت و مدیریتی این چنینی در عرصه مسابقات، نتیجه ای غیر از این نخواهد داشت. به ضرس قاطع قول می دهم هر کسی مربی این تیم باشد با این وضعیت این تیم را قهرمان لیگ و قهرمان آسیا خواهد نمود. تا کی می خواهید به جای پذیرش مسئولیت خود در نتیجه نگرفتن، پشت فضای مجازی، خویش را پنهان کنید؟ با عنایت به این که باشگاه تمام شرایط مالی و امتیازات خاص را برای شما مهیا کرده است تمام مسئولیت بازی به عهده جنابعالی است و نمی توانید آنرا پنهان کنید.

عملکرد شما در تیم های سابق، گواه بر این ادعاست. دیگر این سیاست بهانه جویی ها نخ نما شده است ضمنا شما با همین ترکیب بازیکنان و وضع موجود قرارداد بسته اید. اگر واقعا شرایط سخت بود پس چرا قرارداد خویش را تمدید کردید؟! این یعنی وضعیت موجود را پذیرفته اید. اعلام می کنم اینجانب آمادگی آنرا دارم که در هر برنامه زنده که آقای یحیی گل محمدی انتخاب نماید با ایشان مناظره ای شفاف و روشن برگزار کنم تا هواداران و مردم بدانند چه کسی با بولدزر از روی پرسپولیس رد شده است؟ تا این گونه حقیقت بر همگان عیان و آشکار شود.

۳- با بررسی برهه زمانی فعالیت سرمربی فعلی در تیم پرسپولیس، می توان به آسانی لحظه بروز این قبیل مشکلات برای باشگاه، پس از برگزاری مسابقات لیگ را متوجه شد. جرقه اختلافات و مشکلات درست از زمانی زده شد که احدی از مدیران برنامه آقای گل محمدی که مدیر برنامه های دو بازیکن هم بودند به دفتر باشگاه رجوع و اعلام نمود باید قرارداد سرمربی پرسپولیس افزایش یابد!

نامبرده علاوه بر اعلام رقم نجومی و دریافت امتیازات در قرارداد سرمربی پرسپولیس، پیشنهاد دادند تا قرارداد دو بازیکن هم تغییر کند. با این وصف باشگاه چون با ایشان قرارداد داشت و مهلت آن به پایان نرسیده بود، لاجرم به جهت موانع قانونی و ناتوانی مالی باشگاه، از پذیرش آن خودداری ورزید.

در ادامه با پیگیری های مصرانه سرمربی، درخواست قراردادی جدید به شرح فوق بارها و بارها از جانب یاد شده تکرار شد به نحوی که در طول روز متناوباً ۲ تا ۳ تماس در این خصوص انجام می شد. این در حالی بود که باشگاه از یک ماه قبل در جریان لیست ورودی و خروجی ها از جانب سرمربی قرار گرفته بود. گرچه آقای گل محمدی در جلسه هیات مدیره درخواست نمود تا بازی داربی حذفی، این فهرست منتشر نشود تا تمرکز تیم به هم نخورد.

در نهایت باشگاه با فهرست خروجی که سه نفر بودند (دو نفر آنها در فینال لیگ قهرمان آسیا ثابت بازی کردند!) موافق نبود اما فهرست بازیکنان جدید مورد پذیرش قرار گرفت تا با تمام توان برای فصل نقل و انتقالات تابستانی اقدام گردد. از توان مدیریتی و تلاش شبانه روزی آقایان رغبتی و سرپرست تیم در آن برهه حساس همین بس که به محض آغاز رسمی نقل و انتقالات پرسپولیس، ظرف سه روز هفت بازیکن جدید با درخواست کتبی سرمربی به خدمت گرفته شدند.

هفت بازیکنی که به گواه کارشناسان بهترین بوده و پرسپولیس را قهرمان فصل نقل و انتقالات معرفی نمود. هرچند آقای گل محمدی در همان مقطع خواستار آن بود که خود شخصا مذاکره با بازیکنان جدید را برعهده بگیرد ولی باشگاه رویه مذاکره شفاف و رسمی را برگزید.

۴- هیچگاه فراموش نمی گردد در شبی که پرسپولیس از جام حذفی کنار رفت، سرمربی تیم به جای پذیرش مسئولیت شکست ادعا نمود که چرا باشگاه بازیکن جدید جذب نمی کند و باشگاه را متهم به خواب خرگوشی کرد! عجبا که هنوز زمان نقل و انتقالات شروع نشده بود و تازه اگر بازیکن جدید هم به خدمت گرفته می شد در جام حذفی حق بازی نداشت! آیا این بدان مفهوم نبود که اگر پیشنهاد افزایش قرارداد ایشان را پذیرفته بودیم بدون شک این مباحث مطرح نمی شد؟ و اسرار حرفه ای باشگاه در مجاری شبکه های اجتماعی نمایان نمی شد؟

متعاقبا خود سرمربی استارت حواشی بعدی را زده و ضمن مصاحبه کردن، مدیران باشگاه را متهم به دروغگویی کرده و هواداران و باشگاه را تهدید به ترک سمت و استعفا کردند. تعارض رفتاری ایشان آن جایی مشهود بود که در ساعت مقرر، سر تمرین تیم رفته و اعلام می کرد که با باشگاه خاتمه همکاری داده ام؛ اما به صورت افتخاری به مسابقات باشگاه های آسیا می روم!

به رغم تمام این رفتارهای غیرحرفه ای و حاشیه ای، باشگاه برای حفظ حرمت و ثبات آرامش در آستانه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، سکوت اختیار کرد. علیرغم این همه هجمه، در پاسخ به این بی نظمی ها و بروز جو نا آرام که به دنبال رفتارهای غیرمسوولانه آقای سرمربی در تیم حاکم شده بود، تلاش شد با گفتگو مسایل حل و فصل شود تا تیم بیش تر به حاشیه نرود. این در حالی بود که می دانستیم همه چیز در گرو افزایش نجومی قرارداد سرمربی و دریافت امتیازات در قرارداد ایشان است. اما باشگاه قصد تن دادن به این درخواست نامعقول را نداشت.

کما این که مشخص بود با افزایش مالی قرارداد یحیی گل محمدی و پذیرش شروط غیرمنطقی جو، به ظاهر آرام شده و حواشی به اتمام می رسد.

۵- برای تنویر افکار عمومی و هواداران، درباره وضعیت بازیکنان جدا شده باید بیان شود که ورود و خروج هر یک از بازیکنان از تیم با نظر سرمربی صورت گرفته است. در قضیه بشار رسن، آقای گل محمدی! شما کاملاً در جریان بودید و به هتل محل اقامت بشار رسن رفتید که با او صحبت کردید، اما بشار نپذیرفت. بلافاصله با مدیر برنامه اش تلفنی تماس گرفته و صحبت کردید که به جایی نرسیدید اما مدت ها عنوان می کردید از جدایی بشار رسن خبر نداشتید! خدا را شکر در نهایت بشار مصاحبه کرد و اظهار داشت که "از دو ماه قبل همه در باشگاه می دانستند که می روم."

حالا چرا اظهار بی اطلاعی کردید؟ خودتان بهتر تاکتیک فرار رو به جلو در صورت ناکامی احتمالی را شناخته و می شناسید! اگر بر فرض حافظه ضعیفی هم داشته باشید که ندارید بشار تمرین نمی کرد و راه می رفت! هیات مدیره باشگاه، آقای علیپور را برای گفتگو با جنابعالی فرستاد و ایشان یک ساعت راجع به این مورد با شما صحبت کرد.

بشار رسن پست گذاشت، ویدئو گذاشت و از هواداران خواهش کرد به جدایی او کمک کنند. این بازیکن دو بار از ایران رفت و به زحمت برگردانده شد و شما هم عیناً در جریان کامل بودید. اما مثل همیشه وقتی در فینال آسیا تیم نتیجه نگرفت (در حالی که باشگاه تمام شرایط مخصوصاً مالی را برای شما فراهم نموده بود تا جلوی بهانه جویی گرفته شود) به جای پذیرش مسئولیت شکست، پشت مسئله بشار رسن پنهان شدید و از پذیرفتن مسئولیت شکست خود برابر اولسان کره جنوبی شانه خالی کردید.

با مروری بر تصمیمات گذشته شما، شاهد بر آن بودیم که تعداد ۹ بازیکن به دستور مستقیم شما جذب شده اند، اگر همه چیز در گرو بودن یک بازیکن است، خوب اعلام قاطعانه می کردید تا باشگاه بازیکن جدید به خدمت نگیرد تا به یک بازیکن پول هنگفت بدهیم و شما نتیجه بگیرید؟! چگونه فراموش کرده اید که روی جذب و رفتن تک تک افراد، شخصا تماس می گرفتید و حتی پیش از رفتن به باشگاه های آسیا اصرار داشتید فهرست پُر شود. این همه باشگاه اصرار داشت یک جای خالی در فهرست نگه داریم که پس از برگشت از بازی ها و شناسایی نقطه ضعف احتمالی در آن پست، بازیکن بگیریم اما زیر بار نرفتید و در برگشت هم دو بازیکن جدید دیگر خواستید.

تازه از فهرست خروجی شما، باشگاه سه نفر را نگه داشت وگرنه به صورت یقین خواسته های خودتان را به نام هیات مدیره می زدید که بازیکنان را رد کرده اند! همه هواداران می دانند و در سالهای گذشته درک کرده اند با درایت، سیاست و تدابیر مربیان بزرگ دوره های قبل، معمار قهرمانی های پرسپولیس در این تیم بزرگ، حضور و بقای بازیکن مشروط به علاقه و خواست بازیکن است. حتی در مواقعی که پنجره نقل و انتقال باشگاه بسته بود هر بازیکنی برای باشگاه شرط می گذاشت یا قصد جدایی داشت، کنار گذاشته می شد. این بعنوان یک قاعده اصلی و رمز پیروزی های متوالی در پرسپولیس نهادینه شده بود.

۶- مربیان اسطوره باشگاه پرسپولیس همواره تاکید ورزیده بودند بازیکنی که دلش با تیم نیست، با صد زنجیر و بند و قرارداد هم نخواهد ماند. دو مربی که نسبت به آنها می دانیم حساسیت زیادی دارید و در مراسم استقبال از تیم فینالیست آسیا را بر نتابیده و نسبت به آن به صورت خصوصی انتقاد کردید! در مورد آقایان محسن ربیع خواه و انصاری، شما نامه جدایی ایشان را بر باشگاه ارسال کردید که تمایلی بر ماندن آنها ندارید هر چند باشگاه بر ماندن آنها اصرار داشت. درباره آقای محمد نادری پس از چندین بار مذاکره، ایشان اظهار نمود که سرمربی اعتقادی بر حضور اینجانب در تیم ندارد و باشگاه چرا اصرار بر ماندن من دارد. ولی در نهایت ایشان بعد از چندین جلسه از باشگاه جدا شد.

۷- آقای گل محمدی! مدارک و شواهد موجود حکایت از آن دارد که صد درصد قرارداد سال قبل بعلاوه تمامی آپشن های آنرا بدون کم و کسر گرفته اید. مازاد بر آن، بابت بازی های جام باشگاه های آسیا بابت تک تک بازی ها، پاداش جداگانه و به روز دریافت کرده اید که رقمی نزدیک به ۵۰۰ میلیون تومان می شود.

اما پیش از رفتن به فینال اصرار به تعیین پاداش نایب قهرمانی داشتید که با مخالفت باشگاه روبه رو شد. چرا؟ اولاً؛ هدف پرسپولیس قهرمانی بود. ثانیاً؛ پاداش رسیدن به این مرحله را حتی بیش تر از قرارداد خود گرفته بودید، وقتی مطمئن شدید دیگر بابت یک بازی پاداش مضاعفی نمی گیرید، آغاز به بهانه جویی کردید!

۸- آقای گل محمدی! بیایید منصفانه و عاقلانه در این رهگذر به مسایل دوره مربی گری شما نگاهی بیاندازیم، بلکه تا شاید برای سوالات بی پاسخ در ذهن هواداران فهیم چاره ای بیاندیشیم، تا آنجا که به شعور هر مخاطب توهین نشود و از تشویش اذهان آنها کم و امکان تفکر صحیح از مخاطب گرفته نشود.

ببینیم آیا محروم شدن سه بازیکن از فینال آسیا به بحث مدیریت شما در اداره کردن و کنترل بازیکنان مربوط می شود یا به هیات مدیره؟ در حالی از هیات مدیره سایر باشگاه ها تعریف می کنید که شما، سایر اعضای کادرفنی و بازیکنان در فصل گذشته و سالهای قبل را تسویه کامل کرده، پاداش مضاعف پرداخت شده. از فصل جدید هم ۱۰ درصد گرفته اید. این را مقایسه کنید با مصاحبه بازیکنان سایر تیم هایی که از آنها تعریف می کنید تا ببینید چقدر از شما بیشتر دریافتی داشته اند؟ آقای گل محمدی! راستی چرا بعد از افزایش قرارداد خود دیگر برای پول و مطالبات بازیکنان مصاحبه ای انجام نداده اید؟! بعنوان مربی تحت قرارداد باشگاه، تا کنون تعهدات حرفه ای خویش را زیر پا گذاشته اید و با این رفتار روحیه بازیکنان را تضعیف کرده و اعتماد به نفس آنها را کاهش داده اید.

وقتی مدام می گویید این بازیکن رفته است، آن بازیکن رفته است، یعنی به ۲۵ بازیکن فعلی پرسپولیس اعتماد ندارید؟! با این رویه، روحیه تیم را پایین می آورید. اجازه بدهید که پرسپولیس نفسی تازه کند و به پشتوانه اصالت چندین ساله اش راه موفقیت را طی نماید. همه در داربی ۹۴ شاهد بودیم که چقدر پتانسیل تیم بالاست و اگر از موقعیت هایش استفاده می کرد، نتیجه تاریخی تکرار می شد. این تیم همچنان شانس اول قهرمانی است و تک تک بازیکنان پرسپولیس ستاره هستند. ما و هواداران به آنها اعتماد داریم و شما هم ایمان بیاورید، صعود به پنجمین قهرمانی کاملا در دست پرسپولیس است. بدانید و آگاه باشید مربیانی که در فینال جام جهانی هم بازی کرده بودند و سوابق درخشانی داشتند، این گونه صحبت نمی کردند که به وزیر و باشگاه ضرب الاجل بدهند و تعیین تکلیف کنند.

۹- آقای گل محمدی! پیش از ورود شما، با نگاهی بر گذشته درخشان تیم در پیروزی های پیاپی، پرسپولیس سه بار قهرمان لیگ برتر شده و ۷ جام برد. وقتی هم که به تیم پیوستید، پرسپولیس با اختلاف سه امتیاز صدرنشین لیگ بود و با حفظ صدرنشینی قهرمان شد. هرچند قهرمان دوره قبل جام حذفی هم بودیم که سال جاری تکرار نشد، اما پس از قهرمانی اصرار بر آن داشتید تا بعضی از ارکان باشگاه با نظر شما منصوب شوند!

اگر به خواسته شما گوش داده بودیم هم اکنون بیش تر پُست های باشگاه همچون مدیریت حقوقی، روابط عمومی، سرپرستی تیم، معاونان باشگاه و... را باید از نفرات مورد نظر شما انتخاب می کردیم. ولی هیات مدیره مخالف بود. شاید حالا خیلی ها متوجه شوند که چرا در این زمان از این افراد و منتصبان باشگاه انتقاد کردید.

۱۰- آقای گل محمدی! برکسی پوشیده نیست در عرصه حقوقی و حفظ اعتبار بین المللی باشگاه هم موفق بوده ایم. تا آن جا که در پرسپولیس ۱۳ پرونده بین المللی داشتیم که ۹ مورد همچون برانکو و دستیارانش که بزرگ ترین بدهی باشگاه بود به خوبی و پیش از مسابقات لیگ و به لحاظ پیشگیری از کسر امتیاز و بسته شدن پنجره نقل و انتقال تمام توان خویش را به کار بستیم و هیات مدیره با اقدامات موثر خود این چالش سنگین را به خوبی پشت سر گذاشت.

هرچند خویش را به خواب خرگوشی زده و باور ندارید، همگی حل شده و می دانید هیچ کدام به این دوره مدیریت مربوط نبودند. ولی با مدیریت قاطع به خوبی مرتفع شد. قرارداد بودیمیر که مشخص است چه زمانی بسته شده و اصلا در ارتباط با این دوره نیست. جدایی کالدرون را هم که شما بهتر از هر کس جزئیات آنرا می دانید چون که سوار بر موفقیت نیم فصل اول این مربی آرژانتینی در لیگ نوزدهم شدید! از مصاحبه ها و پست های آقای کالدرون همگان می فهمند چه اتفاقی افتاده است؟!

۱۱- آقای سرمربی! چه خوب بود تمام توان خویش را در حیطه تخصص ورزشی در سرمربی گری پیاده می کردید. دخالت ها و اشارات نابه جا که هر کدام اساس تمرکز تیم و خود شما را برهم می ریزد فاصله می گرفتید. ای کاش برای کسب موفقیت و کامیابی و سربلندی تیم قدم بر مسیر موفقیت های مکرر و متوالی تیم بر می داشتید.

ورود به برخی مسایل غیر مرتبط جایگاه و شان شما را در خطر سقوط حرفه ای نمایان خواهد نمود. به نظر نمی رسد زیبنده یک رفتار سرمربی بزرگترین تیم ورزشی باشد تا مداخلاتی که در تصمیمات هیات مدیره است را داشته باشد. تا آن جا که حتی نسبت به معاون اجرایی باشگاه وقتی که مربیان اسبق تیم پیام تبریک قهرمانی لیگ را دادند ( ایشان به پاس قدردانی از پیام تبریکشان تشکر کرد و از آنها برای حضور در جشن قهرمانی دعوت کرد.) شما چه هیاهویی در باشگاه به راه انداختید که چرا پیشکسوتان و مربیان قدیمی را دعوت کردید و خواستار کناره گیری آنها شدید. اما نامبرده با عنایت به این که آرامش و تمرکز تیم بهم نخورد، نجابت به خرج داده و استعفا داد.

هم چنین شما با معاون اقتصادی بهتر از هر کسی می دانید که چه رفتاری داشتید؟! دلیل این همه هجمه در داخل باشگاه و در فضای مجازی برای هواداران پرسپولیس چیست؟!

۱۲- متاسفانه در دقیقه ۹۳ این داربی و دقیقه ۹۱ داربی جام حذفی شاهد بودیم که پرسپولیس نبرد. آیا این بی توجهی به هیات مدیره ربط داشت؟! به جای پاسخگویی و قبول مسئولیت شکست، بهانه جویی کردید. آیا در داربی جام حذفی همه بازیکنان و بشار رسن نبودند که متاسفانه شاهد باخت پرسپولیس شدیم؟ بازی با فولاد خوزستان یک مرتبه دیگر ثابت کرد، پرسپولیس بازیکنان قهرمان و خودساخته ای دارد که می توانند هر نتیجه ای را برگردانده و پیروزی را از آن خود کنند. بازیکنانی که با فرهنگ دویدن، جنگیدن و فداکاری برای برد رشد کرده و نشان داده اند، جملگی ستاره هستند که باید به آنها افتخار کرد.

۱۳- چگونه و با چه شرایطی می شود فضای مجازی را یک دفعه پس از هر شکست تیم با ایجاد استوری، پست و هشتگ، هجمه ای سراسر افترا و توهین و هتک حرمت به مسئولان باشگاه روانه کرد؟ چگونه هدایت افکار عمومی برای جذب هواداری و انحراف افکار اشخاص، به جای لمس لذت پیروزی با روش های تخیلی جو را متشنج و منحرف کرد؟ باید گفت باشگاه تحت تأثیر این مسایل قرار نمی گیرد و منافع هوادار و باشگاه را با این مسایل حاشیه ای، چوب حراج نخواهد زد. این تیم با اصالت تر از آن است تا مورد خدشه ای وارد شود.

۱۴- اینجانب به همه هواداران محبوب پرسپولیس اعلام می کنم در طول دوره تصدی خود در باشگاه، تمام توان خویش را در جهت حفظ حقوق و منافع باشگاه بکار بسته و به هیچ عنوان تحت تأثیر خواسته های غیرمنطقی و متضاد با منافع باشگاه قرار نگرفته و با عنایت به تمام هجمه ای که ضد اینجانب انجام شد در این زمان از انجام وظیفه قانونی خود کوتاه نیامدم.

امیدوارم مدیرعامل محترم با عنایت به اهداف برنامه اعلامی کاری خویش در سایه الطاف الهی در جهت مبازره با فساد و دلالی موفق و پیروز باشد.

در آخر آرزوی صحت، سلامتی و شفای عاجل برای همه مردم فهیم و هم پیشکسوتان پرسپولیس را از درگاه ایزد منان خواستارم. علیهذا خاطرنشان می شود نسبت به تمامی عوامل تهیه فیلم خصوصی و انتشار آن و هم چنین مرتکبان اظهارات کذب و افترا و... ضد اینجانب، از راه مراجع قضایی اقدام قانونی و قاطع صورت خواهد گرفت.

گفت شیخـــا هـــر آن چه گویی هستم/ آیا تــــو چنــان کـــــــه می نمایی هستی

مهدی رسول پناه»

منبع:

1399/11/07
13:16:37
0.0 / 5
1105
تگهای خبر: اقامت , بازی , بازیكن , باشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری