اتفاقی عجیب در استقلال؛

فكری با بهترین آمارها و تیمی در بالای جدول همچنان تحت فشار

فكری با بهترین آمارها و تیمی در بالای جدول همچنان تحت فشار

محمود فکری سرمربی آبی پوشان به رغم نتایج خوبی که در این فصل از رقابتهای لیگ برتر کسب کرده، همچنان از جانب برخی مخالفانش تحت فشار قرار دارد که این بسیار عجیب است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، امروز و در هفته دوازدهم رقابتهای لیگ برتر تیم استقلال، صدرنشین این رقابتها میزبان سایپا است و این دیدار در حالی برگزار می گردد که آبی پوشان هم اکنون با ۲۲ امتیاز از ۱۱ بازی در بالای جدول قرار دارند و در صورت پیروزی در این بازی موقتاً فاصله خویش را در بالای جدول با تیم دوم به ۴ امتیاز می افزایند.
استقلالِ فکری در حالی در بالای جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد که با ۶ پیروزی به همراه صنعت نفت دارای بیشترین تعداد پیروزی است، با تنها یک شکست (خارج از خانه در هفته دوم مقابل فولاد) پس از پرسپولیس دارای کمترین شکست است، با ۱۶ گل زده پس از سپاهان بهترین خط حمله را دارد و با ۷ گل خورده پس از پرسپولیس بهترین خط دفاعی را دارد. همینطور آنها با عدد (مثبت) ۹، دارای بهترین تفاضل گل در میان ۱۶ تیم لیگ برتری محسوب می شوند.
استقلالی ها علاوه بر حضور در بالای جدول، در همه آیتم های جدول هم جزو بهترین ها هستند و با این وجود این روزها همچنان شاهد برخی فشارها به سرمربی این تیم هستیم.
به نظر می رسد برخی جریان های خارج از باشگاه با اعمال فشار برنامه ریزی شده به فکری، بی تمایل به نزدیک کردن این مربی و تیمش به حاشیه و تنگ کردن عرصه به او نیستند تا بدین وسیله و با برهم زدن تمرکز وی، او را به درب خروج نزدیک کنند.
با این وجود استقلالی ها با گل ثانیه های واپسینی که توسط مهدی قایدی در دربی به ثمر رسید و همینطور پیروزی با ارزش و قاطع خارج از خانه مقابل تیم مدعی تراکتور، تا حدودی از این فشارها فاصله گرفته اند.
آبی پوشان امروز و در هفته دوازدهم میزبان سایپا هستند که در صورت پیروزی در این بازی، می توانند صدرنشینی خویش را تا آخر هفته دوازدهم تداوم بخشند که شاید این هم سبب کاسته شدن از فشارهای خارج از باشگاه بر سرمربی این تیم باشد.


منبع:

1399/11/04
14:41:27
0.0 / 5
673
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری