تكذیب درگذشت مهرداد میناوند

تكذیب درگذشت مهرداد میناوند

رئیس بخش ICU بیمارستان لاله تهران با اعلان اینکه وضعیت مهرداد میناوند بسیار وخیم است از مردم خواست برای سلامتی این بازیکن اسبق تیم ملی دعا کنند.


دکتر امیرحسین لطفی رئیس بخش ICU بیمارستان لاله تهران در گفت و گو با ایسنا درباره آخرین وضعیت مهرداد میناوند، اظهار نمود: همه مردم ایران باارزش و سرمایه های ملی کشور محسوب می شوند و بدین سبب اقدامات درمانی برای همه به یک شکل انجام می شود. آقای میناوند هم به جهت بیماری کرونا و طوفان التهابی که در بدنشان ایجاد شده، بیماریشان وخیم است و درگیری ریه زیادی دارند.
وی اضافه کرد: همه اقدامات پیشرفته درمانی طبق پروتکل های استاندارد وزارت بهداشت برای ایشان درحال انجام است اما طبیعتا به خاطر شدت بیماری ریوی که دارند وضعیت خوبی متاسفانه ندارند و درگیری ریه زیاد است. از نظر طبقه بندی وضعیت شان بسیار وخیم شمرده می شود.
دکتر لطفی در ادامه افزود: متاسفانه ایشان خیلی دیر به مراکز درمانی مراجعه نموده اند و زمانی که مراجعه کردند درگیری ریه ایشان بیش از ۸۰ درصد بود و از جانب دیگر طوفان التهابی شدیدی در بدنشان به راه افتاده بود. پس درمان ها سخت جواب می دهند و به همین خاطر درمانشان را وخیم و شاید بسیار وخیم کرده است. درمان ها درحال انجام است و به خاطر اینکه سطح اکسیژن بدنشان پایین است، ما با داروهای بیهوشی، او را بیهوش کرده ایم تا اکسیژن رسانی خون را بهتر انجام بدهیم و بتوانیم وضعیتشان را کمی کنترول نماییم. مثل همه بیماران از خدا می خواهیم که کمک نماید تا درمان هایی که برای همه همچون ایشان انجام می شود، موثر و مفید باشد.
او با رد شایعه فوت مهرداد میناوند که در شبکه های اجتماعی مطرح شده اظهار داشت: میناوند در قید حیات است.
وی در آخر اشاره کرد: از مردم عزیز می خواهم که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند و حتما ماسک بزنند و به کرات دست های خودرا بشورند و فاصله فیزیکی را رعایت نمایند و در صورت مبتلاشدن حتما به پزشک مراجعه کنند و بیماری کرونا را جدی بگیرند و البته نباید از این بیماری ترس داشته باشیم. از مردم هم می خواهم آرامش و متانت را حفظ کنند و از درست کردن حاشیه برای کادر درمان بپرهیزند چون همکاران ما برای همه مردم ایران زحمت می کشند و اینطور نیست که برای فردی استثنا قائل بشوند. هر فردی بستری بشود کادر درمان برای سلامتی آن فرد تلاش خواهدنمود.1399/11/02
23:20:36
0.0 / 5
989
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری