اولیایی:

مجمع فدراسیون فوتبال باید به برنامه رای دهد نه اشخاص

مجمع فدراسیون فوتبال باید به برنامه رای دهد نه اشخاص

بازی فوتبال: مدیر اسبق باشگاه فوتبال استقلال تهران اعتقاد دارد باید جایگاه فوتبال و ورزش مشخص شود.


محمد کاظم اولیایی در گفت و گو با ایسنا درباب وضعیت فدراسیون فوتبال و انتخابات پیش رو اظهار نمود: نه فقط فدراسیون بلکه ساختار ورزش گرفتار مشکل است چون جایگاه ورزش هنوز تعیین نشده است. در سالهای دور ورزش در دل دولت تعریف شده بود، حالا ما نه فقط به آن روند ادامه داده ایم بلکه ورزش را بیشتر دولتی کرده ایم. اگر این مهم تعریف نشود در سال های آتی گرفتار مشکل خواهیم بود.
وی در ادامه درباب تاثیر ورود افراد جدید در حوزه مدیریت فوتبال اظهار داشت: برای بهتر شدن اوضاع ابزارها و لوازم زیادی لازم است و فقط سابقه فوتبالی یا اشتغال در فوتبال کافی نیست. مشکل ما عدم پذیرش مسئولیت است و باید امیدوار باشیم تیمی سر کار بیاید که مدیریت را بشناسد و با بهره گیری از خرد جمعی و برنامه ریزی درست بتواند وضعیت را بهبود بخشد.
اولیایی در ادامه اضافه کرد: پیشنهاد من تشکیل تیم توانمند و همه جانبه است. برای اداره فوتبال باید از تخصص های مختلف استفاده نمود. در مجمع فدراسیون فوتبال باید برنامه مدیران مورد رای اعضا قرار گیرد نه شخصیت آنها.
او در آخر به نقش دولت و مجلس در ورزش و فوتبال پرداخت و اظهار داشت: دولت و به خصوص مجلس باید نقش شان را به درستی ایفا کنند. ما همچنان در اساسنامه جدید فدراسیون مشکلاتی داریم. هنوز نمی دانیم فوتبال چیست؟ فوتبال دولتی است یا خصوصی.
منبع:

1399/10/27
13:03:10
0.0 / 5
819
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
دوستان بازی فوتبال
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری