نویدكیا:

انتظارم از بازیكنانم خیلی بیشتر از این هاست

انتظارم از بازیكنانم خیلی بیشتر از این هاست

به گزارش بازی فوتبال سرمربی سپاهان اظهار داشت: انتظارم از بازیکنانم خیلی بیشتر از این هاست چون که فوتبالیست های خوبی در اختیار دارم.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، محرم نویدکیا بعد از پیروزی تیمش مقابل پیکان اظهار نمود: در ابتدا دلم می خواهد روز ۲۳ دی را به کارکنان و مدیرعامل کارخانه سپاهان تبریک بگویم و از آقای عظیمیان که در سالهای گذشته برای سپاهان زحمت کشید و خدمت کرد، تشکر کنم. چه من باشم و نباشم، او واقعا به سپاهان خدمت می کند و امیدوارم به همین شکل از سپاهان حمایت و دفاع کنند تا این تیم شرایط بهتری پیدا کند.

او افزود: ما نیمه اول خیلی خوبی نداشتیم و بچه های ما توپ های خیلی زیادی را از دست می دادند و آنها بازی بهتری مقابل ما داشتند. با یک گل از پیکان جلو افتادیم اما آنها بازی بهتری انجام دادند و فضاها را خیلی خوب پوشش می دادند و اجازه بازی سازی نمی دادند. در نیمه دوم بازی برای ما نسبتا خوب شده اما یک گل پنالتی دریافت کردیم. برای من بسیار خوشحال کننده بود که مقابل پیکانی که سازمان دهی دفاعی اش خیلی خوب است، توانستیم به بازی برگردیم و گل دوم را به ثمر رساندیم.

سرمربی سپاهان با بیان اینکه پس از گل دوم چند موقعیت ایده آل داشتیم، اظهار داشت: اما باز هم خداراشکر می نماییم که بازی را بردیم. البته باز هم انتظارم از بازیکنانم خیلی بیشتر از این ها است چون که فوتبالیست های خوبی در اختیارم است.

او درباره فاصله زمانی بوجود آمده تا بازی بعدی تیمش اظهار داشت: من از روزی که مسئولیت این تیم را به عهده گرفتم با همه همکارانم صحبت کردم. آدمی نیستم که دنبال بهانه بگردم و اگر فدراسیون ۱۰ روز یک مرتبه هم برای ما برنامه می گذارد، ما باید برنامه ریزی خوبی انجام دهیم. امکان دارد سخت باشد چون که از شرایط ایده آل خارج خواهیم شد اما ما مربی ها باید برنامه ریزی مان به شکلی باشد که بتوانیم شرایط را برای تیم مان بهتر فراهم نماییم.

نویدکیا درباره وضعیت مصدومیت سروش رفیعی بیان نمود: فکر نمی کنم مصدومیتش خیلی جدی باشد اما تا فردا باید صبر نماییم و پزشک های ما کامل بررسی نمایند و وضعیتش مشخص شود. البته فکر نمی کند مصدومیتش سخت باشد.

او در ارتباط با از دست دادن موقعیت ها توسط مهاجمان سپاهان تصریح کرد: وقتی تیمی موقعیت سازی کند یعنی کارش را درست انجام می دهد اما به هر حال موقعیت ها گل نمی گردد. از دید من این مشکل کمی روحی و روانی است چون که سپاهان همیشه جزو مدعی ها بوده و الان همه انتظار دارند تیم ما همه بازی هایش را پیروز شود. برای همه بازیکنان دشوار می باشد این که سپاهان در رده سوم، چهارم یا پنجم باشد و دل شان می خواهد کار دقیق تری انجام دهند.

سرمربی سپاهان افزود: اگر با آرامش کارشان را انجام دهند، می توانند کارشان را بهتر پیش ببرند. یکی دو موقعیت را محمد محبی از دست داد اما دارد به شرایط ایده آلش برمی گردد و از او انتظاری غیر از این ندارم. می دانم هرچقدر جلو برویم روز به روز بهتر خواهد شد. از دید من فوتبالیستی که خودش را در موقعیت قرار می دهد یا برای خودش موقعیت درست می کند کارش را درست انجام می دهد.

او در انتها اظهار داشت: دلم می خواهد به پیکانی ها برای بازی نیمه او تبریک بگویم چون که فوق العاده بازی می کنند. اگر این را نگویم در حق شان بی انصافی کرده ام.

منبع:

1399/10/26
23:47:40
0.0 / 5
998
تگهای خبر: بازی , بازیكن , برنامه , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری