در واكنش به نامه ایران؛

پاسخ مبهم AFC به برگزاری مسابقات فوتسال جوانان قهرمانی آسیا

پاسخ مبهم AFC به برگزاری مسابقات فوتسال جوانان قهرمانی آسیا

به گزارش بازی فوتبال کنفدراسیون فوتبال آسیا پاسخ مبهمی به نامه ایران برای تعیین تکلیف مسابقات فوتسال جوانان قهرمانی آسیا داده است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، کنفدراسیون فوتبال آسیا نه تنها تابحال تکلیف برگزاری مسابقات فوتسال مردان قهرمانی آسیا را مشخص نکرده است بلکه وضعیت تورنمنت قهرمانی فوتسال بانوان و رقابت های جوانان این قاره هم در ابهام قرار دارد.
تیم فوتسال جوانان ایران از سال قبل کارش را با هدایت علی صانعی شروع کرد ولی شیوع کرونا و تعطیلی رقابت های مقدماتی و نهایی قهرمانی آسیا سبب شد تا تمام کشورها در بلاتکلیفی به سر ببرند.
کمیته فوتسال ایران اخیراً نامه ای را برای AFC ارسال کرده است تا از سرنوشت مسابقات قهرمانی جوانان آسیا اطلاعاتی کسب کند.
در نامه ایران دو سوال اصلی از AFC مطرح شده است؛ اینکه آیا مقرر است این رقابت ها به صورت کلی لغو شود و دو سال دیگر در همین رده سنی مسابقات برگزار گردد و یا اینکه آیا مقرر است رقابت های قهرمانی آسیا در سال ۲۰۲۱ با ارفاق سنی یک سال برای تمام کشورها صورت گیرد.
AFC در واکنش به نامه ایران پاسخ واضحی نداده و اعلام نموده است با کشورها در ارتباط خواهد بود.
ظاهراً کنفدراسیون آسیا در حال بررسی شرایط است و پس از تصمیم گیری در مورد رقابت های قهرمانی بزرگسالان آسیا که در اولویت قرار دارد سراغ رده جوانان و بخش بانوان هم می رود. به نظر می آید نحوه برگزاری مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا تأثیر زیادی در سرنوشت دو تورنمنت دیگر فوتسالی داشته باشد.


منبع:

1399/10/25
13:10:18
0.0 / 5
1024
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری