خطیبی:

با اشتباهات داوری شدید برخورد می نماییم

با اشتباهات داوری شدید برخورد می نماییم

به گزارش بازی فوتبال سرمربی آلومینیوم اظهار داشت: تا اینجا احترام گذاشتیم اما نوبت آنها است که دیگر به ما احترام بگذارند و دیگر با اشتباهات داوری شدید برخورد می نماییم.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، رسول خطیبی در نشست قبل از بازی تیمش مقابل ذوب آهن اظهار نمود: ذوب آهن بازیکنان خوبی دارد و در کنارش چند بازیکن خوب هم دارد که شرایط تیم را یک مقدار ناهماهنگ کرده است. ما با تیمی بازی داریم که زخم خورده است اما باید امتیاز کامل را بگیریم. شرایط بچه های ما خوب است و از لحاظ تاکتیکی برای این بازی کار کردیم و مثل همیشه فردا یک بازی زیبا ارائه می دهیم و ان شاءالله که با سه امتیاز همراه شود.
او درباره غایبان تیمش اظهار داشت: حالا در وسط فصل هستیم و اساسا همه تیم ها بازیکنان مصدوم و محروم دارند. ما فردا دو بازیکن مان را به سبب مصدومیت نداریم اما دیگر بازیکنان مان آماده اند و جایگزین این دو بازیکن هم در وضعیت خوبی قرار دارند.
خطیبی درباره صحبت های رضایی در خصوص ضربه خوردن ذوب آهن از داوری عنوان کرد: صحبت از داوری پیش از بازی کار درستی نیست و نیاز نمی بینم در این رابطه صحبت کنم اما بیش ترین ضربه را تیم ما دیده است و خود کمیته داوران هم چندین بار اعتقاد داشتند که چند بار ضربه خوردیم و در دو بازی قبل همه دیدند که چه اتفاقی افتاد. تا اینجا احترام گذاشتیم اما تا یک حدی می توانیم صبر نماییم و دوست داریم عدالت رعایت شود. صبر ما تمام شده و به خود آقای اصفهانیان هم گفتم که با اشتباهات داوری شدید برخورد می نماییم.
او افزود: تا اینجا احترام گذاشتیم اما نوبت آنها است که دیگر به ما احترام بگذارند. این همه زحمت می کشیم با یک سوت اشتباه به باد می رود. امیدوارم داور بازی نه به ضرر آنها و نه به ضرر ما سوت بزند.
سرمربی آلومینیوم در ارتباط با امید سینگ اظهار داشت: تیم ما واقعا یک تیم است و یک بازیکن ممکنست باشد و یک بازیکن ممکنست نباشد و برای من مهم نیست چه کسی در زمین است و نفر مهم نیست.
منبع:

1399/10/20
22:46:52
0.0 / 5
1034
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , سرمربی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری