حمیداوی:

فدراسیون جای غیرفوتبالی ها نیست

فدراسیون جای غیرفوتبالی ها نیست

مالک و مدیرعامل شهرخودرو در واکنش به نام نویسی علی کریمی در انتخابات این فدراسیون می گوید این فداسیون برای فوتبالی ها است و جایی برای غیرفوتبالی ها نیست.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، فرهاد حمیداوی، مالک و مدیرعامل شهرخودرو پس از نام نویسی در هیات رییسه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: سال قبل هم در بحث انتخابات شرکت کرده بودم که به خاطر کرونا لغو شد. این دفعه در انتخابات ثبت نام کردیم تا ببینیم خدا چه می خواهد.

او درباره تغییرات در اساسنامه این فدراسیون تصریح کرد: فکر می کنم باز هم جای تغییر داشت اما نسبت به اساسنامه قبلی بهتر شده است.

مالک شهرخودرو درباره نام نویسی علی کریمی برای تصدی سمت ریاست در انتخابات اظهار نمود: این جا (فدراسیون فوتبال) فقط برای فوتبالی هاست و جایی برای غیرفوتبالی ها نیست. البته برخی از مدیران هستند که فوتبالی نبودند اما توانمند هستند. امیدوارم اتفاقات خوبی بیفتد و هر عزیزی که می آید برای فوتبال پاک و سلامت قدم بردارد.

حمیداوی درباره روند نتیجه گیری تیمش در لیگ برتر هم اظهار داشت: در دو هفته گذشته خوب نتیجه گرفتیم و فکر می کنم بدشانسی دست از سر تیم ما برداشته باشد.

مالک شهرخودرو در واکنش به این که تا چه زمانی به مهدی رحمتی زمان می دهد؟ اظهار داشت: تا هر وقت که بخواهد.

او با رد اخبار در ارتباط با مشکلات مالی تیمش، درباره حواشی هفته گذشته در ارتباط با راه ندادن این تیم به ورزشگاه امام رضا (ع) به دلیل بدهکاری اظهار داشت: نمی دانم این حواشی چرا ایجاد می شود. به نظرم این یک مشکل درون خانوادگی بین مدیران باشگاه و عزیزان در ورزشگاه بود که هفته گذشته حل شد.

منبع:

1399/10/20
16:44:33
0.0 / 5
1019
تگهای خبر: باشگاه , تیم , ثبت نام , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
دوستان بازی فوتبال
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری