مصدومیتی كه مسیر مدافع ایران را عوض كرد

پیشنهاد ۷۵۰ هزار یورویی باشگاه ترابوزان برای تمدید قرارداد حسینی

پیشنهاد ۷۵۰ هزار یورویی باشگاه ترابوزان برای تمدید قرارداد حسینی

به گزارش بازی فوتبال سیدمجید حسینی مدافع ایرانی تیم فوتبال ترابوزان اسپور که در فهرست مازاد این تیم قرار داشت، حالا با پیشنهاد تمدید قرارداد دو ساله ترابوزان روبرو شده است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، سیدمجید حسینی مدافع ملی پوش فوتبال ایران این فصل روزهای خوبی در تیم ترابوزان اسپور ترکیه نداشت و اغلب سکونشین و نیمکت نشین بود. عدم تمایل سرمربی ترابوزان به حسینی سبب شد تا نام این بازیکن حتی در فهرست مازاد و فروش نقل و انتقالات زمستانی ترابوزان قرار بگیرد و رسانه های ترکیه از تمایل چند باشگاه به جذب حسینی خبر دادند.
حسینی که خویش را آماده جدایی از ترابوزان می کرد، ناگهان با اتفاقی روبرو شد که دست کم تا هم اکنون سرنوشتش را تغییر داده است. «ویتور هوگو» مدافع برزیلی تیم ترابوزان دو هفته پیش گرفتار صدمه دیدگی شدید شد و سرمربی ترابوزان مجبور شد مجید حسینی را در ترکیب قرار بدهد.
ترابوزان در دو بازی با حضور حسینی دو برد به دست آورد و عملکرد این مدافع ایرانی آنقدر خوب بوده که مسؤلان باشگاه را به فکر تمدید قراردادش انداخته است.
طبق اعلام سایت «صاباح» ترکیه، باشگاه ترابوزان با افزایش دستمزد حسینی، پیشنهاد تمدید دو ساله قرارداد (هر سال ۷۵۰ هزار یورو) را عرضه کرده است. فعلاً خبری از توافق حسینی با ترابوزان منتشر نشده است.منبع:

1399/10/19
22:41:12
0.0 / 5
787
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری