ترابیان در گفت وگو با بازی فوتبال مطرح كرد؛

فشار AFC بر كویت برای تعیین تكلیف میزبانی فوتسال قهرمانی آسیا

فشار AFC بر كویت برای تعیین تكلیف میزبانی فوتسال قهرمانی آسیا

بازی فوتبال: رئیس پیشین کمیته فوتسال می گوید AFCکویت را تحت فشار گذاشته تا تکلیف میزبانی را مشخص نماید و احیانا این بازی های فوتسال قهرمانی آسیا انجام می شود.عباس ترابیان، رئیس پیشین کمیته فوتسال در گفت و گو با ایسنا در مورد وضعیت برگزاری مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا اظهار داشت: مشکل اساسی که وجود دارد این است که کویت زیر بار برگزاری بازی ها نمی رود. در تصمیمات AFC هزینه پروتکل ها بر عهده میزبان است اما کویت باتوجه به هزینه های زیاد تست کرونا که باید چهار روز یک دفعه اجرا شود زیر بار آن نمی رود. کشورهای عربی عادت دارند که این جور مواقع پولی بگیرند و الان هم می خواهند کمکی از AFC بگیرند.

وی با اعلان اینکه فیفا سفت و سخت پیگیر برگزاری جام جهانی است و بعید است که این بازی ها لغو شود اشاره کرد: AFC باید زودتر تکلیف سهمیه های آسیا را مشخص نماید. مکانیزمی در نظر گرفته شده که برمبنای رنکینگ و جایگاه تیم ها، آخرین نتایجی گه گرفته اند، وضعیتی که خودشان می گویند وضعیتی که AFC از آنها رصد می کند، پنج سهمیه آسیا مشخص شود که در این شرایط ایران، تایلند و ژاپن اساسا سه تیم حاضر در جام جهانی هستند و احیانا ازبکستان و ویتنام هم دو تیم دیگر هستند که همین قضیه اعتراض چند کشور مثل میانمار، چین و کویت را به دنبال داشته و حتی ترکمنستان که میزبان قبلی بازی ها بود هم می گوید ما تیم خوبی ساخته ایم.

ترابیان در مورد پیش بینی اش از فرجام بازی های فوتسال قهرمانی آسیا اظهار داشت: AFC کویت را تحت فشار گذاشته که تکلیف میزبانی را مشخص نماید. پیش بینی ام این است که تعامل بین این کشور و کنفدراسیون فوتبال آسیا برقرار می شود و بازی ها نهایتا تا اواسط اردیبهشت ۱۴۰۰ برگزار می شود چون پس از این تاریخ عملا زمانی تا شروع جام جهانی نیست و نمی توان دیرتر بازی ها را برگزار کرد.

منبع:

1399/10/18
23:32:22
0.0 / 5
873
تگهای خبر: بازی , تیم , فدراسیون , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری