علی فیروزی:

چرا انتقاد؟

چرا انتقاد؟

به گزارش بازی فوتبال خوزستان مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اظهار داشت: باید واقع بینانه تر به نفت نگاه شود برای اینکه فراز و نشیب های بسیاری در راه داریم.


علی فیروزی در گفت و گو با ایسنا، درباره انتقاد برخی پیشکسوتان نسبت به عملکرد نفت آبادان، اظهارکرد: حضور نفت آبادان در بالای جدول نباید توقعات را بالا ببرد. ضمن این که متوجه انتقادات در این برهه زمانی که تیم در بالای جدول قرار دارد، نیستم. اصلا این انتقادات قابل پذیرش نمی باشد، آن هم در صورتیکه خیلی ها اذعان دارند این تیم بهترین نمایش فنی را در مستطیل سبز دارد. آیا جایگاه تیم در بالای جدول را می بینند و بعد اینگونه صحبت می کنند؟ همه در تیم نفت آبادان سنگ تمام گذاشته اند و مربیان ما به خوبی حریفان را آنالیز می کنند و گاهی نیمه مربیان را هم تیم صنعت نفت برده است. آیا این ها جای انتقاد دارد؟ به نظرم بجای صحبت هایی که موجب دلسردی و بی انگیزگی تیم می شود، بهتر است به کادرفنی و بازیکنان روحیه بدهند و از ما حمایت کنند.
وی بیان کرد: کارشناسان، پیشکسوتان و هواداران نباید این مساله را که نفت لحظه آخری و در چه شرایطی بسته شد، فراموش کنند. تا حالا مجموعه تیم کار بزرگی را انجام داده است اما نفت راه سخت و طولانی تا اختتام فصل دارد. از مردم می خواهم انتظارات شان به صورتی نباشد که به تیم استرس وارد شود. این که تنها برد از صنعت نفت بخواهند، درست نیست برای اینکه فوتبال قابل پیش بینی نیست. ما هم اکنون به همدلی هواداران و پیشکسوتان آبادانی بیش از قبل نیاز داریم. پس باید واقع بینانه تر به نفت نگاه شود برای اینکه فراز و نشیب های بسیاری در راه داریم.
پیشکسوت فوتبال خوزستان اظهار داشت: هم اکنون همدلی و انگیزه زیادی بین باتجربه ها و جوانان تیم به وجود آمده است. هم اکنون با تجربه های تیم می خواهند که بهتر از قبل باشند و خودشان را بیشتر نشان دهند. در حقیقت آنها می خواهند باردیگر توانمندی خودرا به همه نشان دهند. ضمن این که همین باتجربه ها کمک شایانی به جوان ترها برای قرار گرفتن در کار تیمی داشته اند و این که همه در نفت آبادان می خواهند که موفق باشند، از دلیلهای نتایج خوب این روزهای نفت می باشد.
وی با درخواست برای قضاوت بهتر از طرف داوران برای نفت آبادان، عنوان کرد: چند هفته است که نفت آبادان از داوری ها متضرر شده است و به خاطر اشتباهات داوری، واقعا در دیدار با استقلال تهران و آلومینیوم، از ما امتیاز گرفتند. درخواست من از فدراسیون این است که به این مهم توجه کند تا مبادا تیمی مثل نفت آبادان که با سختی بسیار در لیگ حضور دارد، اینگونه متضرر و حق مردم آبادان ضایع شود.
فیروزی در آخر نیز اظهار داشت: در دربی خوزستان یکی از داوران برای قضاوت از شمال خوزستان انتخاب شده بود که به این مساله بسیار معترض بودیم و حتی خود من بسیار استرس داشتم. چراهایی زیادی برای این انتخاب در ذهن ما به وجود آمده بود اما خوشبختانه داور خوزستانی آنقدر خوب بود و بی حرف و حدیث قضاوت کرد که من شرمنده او و نماینده داوری شدم که چرا قبل از بازی این داور را قضاوت کرده بودم. به نظرم داوران خوزستانی بسیار توانمند هستند و چیزی از داوران بزرگ کشور کم ندارند. امیدوارم بیشتر شاهد قضاوت داوران خوزستانی در لیگ برتر باشیم.
منبع:

1399/10/18
00:09:32
0.0 / 5
905
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تجربه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری