مهر در گزارشی بررسی می كند؛

استقلال به هفته خوش یمن رسید

استقلال به هفته خوش یمن رسید

تیم فوتبال استقلال خاطرات خوشی از هفته های هفتم ادوار گذشته لیگ برتر دارد و امیدوار است در فصل بیستم لیگ برتر نیز این روند را ادامه دهد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال تهران در هفته هفتم رقابتهای لیگ برتر روز جمعه میهمان ذوب آهن است و این دیدار در حالی برگزار می گردد که آبی ها خاطرات خوشی از هفته های هفتم ۱۹ دوره گذشته لیگ برتر دارند و امیدوارند روند خوب نتیجه گیری در هفته های هفتم را در این فصل هم ادامه دهند.
استقلالی ها در هفته های هفتم ۱۹ دوره گذشته لیگ برتر ۱۰ بار پیروز شده، ۶ بار برابر حریفان خود متوقف شده و ۲ بار هم تن به شکست داده اند. آنها فصل گذشته نیز در هفته هفتم موفق شدند تیم سایپا را با نتیجه ۴ بر صفر شکست دهند. اما این بهترین نتیجه این تیم در هفته های هفتم نیست.
آنها در این هفته ها ۳۷ بار گلزنی کرده و ۱۸ بار هم دروازه شأن باز شده است تا تفاضل گل شأن ۱۹ باشد.
بدترین نتیجه
آبی پوشان تنها دو بار در هفته های هفتم شکست خوردند که هر دو خارج از خانه و مقابل سپاهان و استقلال خوزستان در فصل های ۸۵-۸۴ و ۹۳-۹۲ بوده است. آبی پوشان در روز ۸۴/۷/۲۴ با نتیجه یک بر صفر در اصفهان مغلوب سپاهان شدند و یک دفعه هم در روز ۹۲/۶/۲ در اهواز با نتیجه ۲ بر صفر مقابل استقلال خوزستان شکست خوردند که این بدترین نتیجه آنها در هفته های هفتم است.

بهترین نتیجه
استقلالی ها در هفته های هفتم نتایج خوبی گرفته اند که بهترین آن پیرزی ۶ بر صفر مقابل استقلال اهواز در فصل ۸۸-۸۷ بود. این دیدار که در روز ۸۷/۶/۲۸ و به میزبانی آبی پوشان تهران برگزار شد، استقلالی ها با گلزنی آرش برهانی (۲ گل)، فرهاد مجیدی (۲ گل)، پیروز قربانی و هاشم بیگ زاده مقابل میهمان خود به برتری رسیدند که این بهترین نتیجه آنها در این هفته ها بوده است.
اولین و آخرین گلزن
آبی پوشان در هفته هفتم نخستین دوره لیگ برتر در ورزشگاه آزادی از فجر سپاسی پذیرایی کردند که این دیدار با نتیجه یک - یک به پایان رسید. در آن دیدار فراز فاطمی برای آبی پوشان گلزنی کرد تا وی اولین گلزن این تیم در هفته های هفتم باشد.
آخرین گلزن استقلال در هفته های هفتم نیز سید سجاد آقایی است. آبی پوشان که فصل گذشته و با هدایت استراماچونی در ورزشگاه آزادی میزبان سایپا بودند و با نتیجه ۴ بر صفر پیروز شدند، سید سجاد آقایی در دقیقه ۸۹ گلزنی کرد تا وی آخرین گلزن آنها در هفته های هفتم تا به امروز باشد. در آن بازی عارف غلامی، محمد دانشگر، وریا غفوری (پنالتی) و سجاد آقایی گلزنی کردند.
دربی و گل به یاد ماندنی سرمربی امروز آبیها
آبی پوشان دو بار در هفته های هفتم با پرسپولیس دیدار کرده اند که در هر دو دیدار هم پرسپولیس میزبان بوده و در هر دو دیدار آبی پوشان پیروز شده اند. استقلالی ها یکبار در فصل سوم با نتیجه ۲ بر یک و یکبار هم در فصل یازدهم با نتیجه ۲ بر صفر پرسپولیس را شکست داده اند.
یکی از خاطره انگیزترین بازی های هفته هفتم برای استقلال پیروزی ۲ بر یک مقابل پرسپولیس در فصل سوم لیگ برتر بود. آبی پوشان در دیداری که در روز ۸۲/۷/۲۵ مقابل پرسپولیس برگزار کردند با گل های علی سامره و محمود فکری حریف خودرا با نتیجه ۲ بر یک شکست دادند و محمود فکری سرمربی امروز آبی پوشان گلی به یادماندنی را از فاصله ای دور به پرسپولیس زد.
مربی استقلال بهترین گلزن هفته های هفتم
آرش برهانی مربی امروز آبی پوشان با به ثمر رساندن ۵ گل، بهترین گلزن آبی پوشان در هفته های هفتم ادوار گذشته بوده است. پس از وی نیز فرهاد مجیدی با ۴، میلاد میدواوودی و امید ابراهیمی با ۳ گل حضور دارند. امید ابراهیمی با گل کردن ۳ پنالتی در هفته های هفتم بهترین پنالتی زن آبی پوشان در این هفته ها هم بشمار می رود.
۵ دبل آبیها
استقلالی ها در هفته های هفتم مجموعاً ۳۷ بار موفق به گلزنی شده اند که یکی از این گل ها توسط رضا عنایتی (بازیکن وقت سپاهان) به اشتباه به سود استقلال زده شد و ۳۶ گل دیگر توسط بازیکنان این تیم به ثمر رسیده است. ۳ گل از ۳۶ گل آبیها در این هفته ها از روی نقطه پنالتی بوده که هر ۳ بار نیز امید ابراهیمی زننده این پنالتی ها بوده است.
آبی پوشان در هفته های هفتم ۵ بار دبل کرده اند که امید ابراهیمی، میلاد میداودی، فرهاد مجیدی و آرش برهانی (۲ بار) موفق به انجام دبل در این هفته ها شده اند.
تنها گلزن خارجی
برای استقلال در هفته های هفتم تنها یک بازیکن خارجی گلزنی کرده که آبی ها در آن بازی پیروز نشده اند. در دیداری که در روز ۸۵/۸/۳ بین استقلال و راه آهن به میزبانی آبی پوشان انجام شد و بازی با نتیجه یک-یک به پایان رسید، داسیلوا مهاجم برزیلی آبی پوشان گلزنی کرد که این تنها گل یک بازیکن خارجی در هفته های هفتم برای این تیم است.


1399/09/28
12:45:22
5.0 / 5
1005
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری